PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
Zobacz raporty z rozmów
 • Marta Kutnik
  "Dla Anzy karma jest za twarda, ma problemy z pogryzieniem jej, jest już stara ma 11 lat, ale za to Toffik chętnie ją zjada, lecz nie widzę większej różnicy pomiędzy Puriną a inną karmą"
 • Łukasz Napiórkowski
  Znajomi wypowiadali się bardzo pozytywnie o karmie. Stosowali ją wcześniej dla swojego psiaka gdy jeszcze był mały. Teraz również podają mu różne odmiany karmy purina jednak nie tak często jak kiedyś ze względu iż jest to kundelek i uważają, że nie potrzebuje takiej karmy
 • Paula Koczorowska
  Znajomi przygarnęli szczeniaczka. Uznałam, że to doskonały momernt aby ich odwiedzić i opowiedzieć o Purina Pro Plan. Opowiedziałam o formułach zawartych w karmie i o korzyściach jakie idzie zauważyć gołym okiem. Dodatkowo w związku, że mają szczeniaka wspomniałam o większym zapotrzebowaniu na różne składniki i fakcie, że marka Purina Pro Plan dba o wszystkie psy i produkuje karmy odpowiednie do wieku psa i jego problemów zdrowotnych. Dzięki temu każdy pies może być w stu procentach dobrze odżywiony.
 • Paulina Piekarczyk-Wolak
  Moi przyjaciele znaleźli ostatnio młodziutkiego szczeniaczka. Postanowili go zatrzymać, a ponieważ jest to ich pierwszy piesek, nie za bardzo wiedzieli jak się do tej sytuacji przygotować. Podarowałam im dwie próbki karmy przeznaczone dla szczeniaków. Byli zaskoczeni, że karmę należy dopasować zarówno do wieku psa, jego potrzeb, aktywności. Nie słyszeli o karmie Purina Pro Plan, ale zamierzają się bliżej zapoznać z tą marką. Zostawiłam również ulotkę z opisami produktów.
 • Łukasz Napiórkowski
  "Nie słyszałem jeszcze o karmie" "Słyszałam już o tej karmie, podobno jest bardzo dobra." "Chętnie przetestuje bo słyszałem dużo dobrych opinii a nie miałem okazji dać jej swojemu psiakowi." "Boje się zmieniać karmę ze względu na wrażliwy układ pokarmowy psa." "Mój pies je wszystko. Ta karma jest zbyt droga." "Słyszałam, że ma bardzo dobre właściwości. Pozytywnie wpływa na samopoczucie i sierść psa."
 • Urszula Płusa
  Akurat podczas dostawy zakupów do domu byli u nas znajomi. Nie wiedzieli, że E.Leclerc dostarcza zakupy także byli bardzo pozytywnie zaskoczeni. Koleżanka która również podobnie jak ja robi zakupy online stwierdziła, że też ich przetestuje :)
 • Mariusz Grochowski
  Podczas zakupów w Leclercu wybierałem rodzaj ziemii do kwiatów na tarasie. Obok mnie stały przypadkowe osoby i nawiązała się rozmowa dotycząca objetości opakowań ziemii. Powiedziałem:" Wziąłbym więcej ale nie mam siły nosić tego do samochodu a słyszałem, że sklep oferuje dostawę do domu." Osoby obok mnie powiedziały: "A to można zamówić z dostawą do domu?". Powiedziałem:"Jasne. Trzeba jedynie wejść na stronę sklepu i wybrać opcję dostawa do domu." W odpowiedzi usłyszałem:"Dziekujemy Panu bo to ułatwi nam zakupy i rozwiąże wszelkie nasze dylematy i problemy".
 • Mariusz Grochowski
  Rozmawiałem przez telefon z moją ciocią. Jest to starsza osoba mieszkająca samotnie. Powiedziałem: "Ciociu po co ciągle prosić sąsiada aby przyniósł zakupy do domu skoro Leclerc może przywieść całe zakupy do domu". Ciocia bardzo entuzjastycznie podeszła do tego wątku i stwierdziła : " Racja może zaproszę sąsiada na kawę aby pomógł mi z tym komputerem i pomógł wybrać przez internet produkty zamiasta fatygować go z listą zakupów i obarczać problemem." Na koniec ciocia dodała: "To ja dzwonię po sąsiada aby mi pomógł w pierwszych zakupach."
 • Mariusz Grochowski
  Podczas przerwy w pracy rozmawiałem z kolegami o zakupach na weekend. Powiedziałem: "Mnie tym razem spotka przygoda z zakupami on-line w Leclerku. Dowiozą mi zakupy do domu i będę miał problem z głowy". Jeden z kolegów powiedział: "Z Leclerkiem to jest jeden problem, że trzeba zrobić zakupy za 200 zł aby była przesyłka gratis. Inne sklepy nie żądają takiej opłaty." Powiedziałem, że "Lecler ma świetne promocje i czasami warto wydać trochę więcej a tym samym zyskać na upustach cenowych." Koledzy jednak nie dali się do końca namówić na zakupy twierdząc, że opłata za dowóz jest zbyt wygórowana.
 • Mariusz Grochowski
  Spotkałem sąsiadów w windzie którzy wracali z torbami pełnymi zakupów. Stwierdziłem :" Mnie też to to czeka, takie wnoszenie siatek, ale słyszałem ,że Leclerc dowozi zakupy do domu. Jest to wygodne bo nie muszę tracić czasu na stanie w kolejkach, wybieraniu i wnoszeniu siatek do domu". Sąsiad stwierdził, że to super pomysł i słyszał o takiej możliwości ale nigdy z niej nie korzystał. Zachęciłem ich do spróbowania : " No to czas spróbować i zrobić pierwsze zakupy on-line".

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  400 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?