PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
Zobacz raporty z rozmów
 • Paulina Szara
  Spotkaliśmy się u znajomych na wspólną kolację. Przyjaciółka przygotowała jedzenie, my zadbaliśmy o alkohol. Każdy zmarznięty, głodny. Po pysznej pieczeni w sosie grzybowym wszyscy z przyjemnością spróbowali nowego trunku tj. Saskiej Pigwy. Nikt nie kojarzył marki z tym smakiem, większość kojarzyła taki smak pod logiem Soplicy czy Nalewki Babuni. Odpowiednio kwaśna i zarazem słodka. Nie za mocna. Przypadła do gustu zwłaszcza koleżankom. "Idealna na zimowe wieczory", "Rozgrzewająca".
 • Michał Popardowski
  W sobotnie popołudnie wybrałem się z wizytą do rodziców (wiek ok. 50 lat) Z racji że rodzice gustują w Soplicy Pigwa na stole zawitała pigwa ale SASKA ! ) 0,5 L oraz wiśniówka mała plus "na potem" mała pigwa. Rozmowa była dość ciekawa z racji ze rodzice preferują smak pigwy. I w sowim barku mieli Soplice pigwową - zaczynamy porównywać 1. Butelka - ha bez problemowo Saska bije na łep konkurencję (butelka inna niż wszystkie widać że z wyższej pułki - a cena bardzo zbliżona) 2. Kolor - jaśniejszy niż Soplica - tu zostawiliśmy ten temat - bo co to za różnica kolor ? Zapach - jednogłośnie SASKA delikatny i co najważniejsze nie czuć alkoholu. 3. Najważniejsze SAMK - Ja osobiście a pijałem nie jedną pigwę - bardzo ale to bardzo dobra ! Na dzień dobry czuć delikatnie kwaśność a potem mega przyjemny słodki posmak. Co też ważne nie czuć alkoholu. Podobne zdanie mieli rodzice. Idealnie zrównoważony smak słodkości i kwaśności - DOBRE- komentarz rodziców. Ale co jest najważniejsze nie musiałem ich przekonywać do Saskiej - cytuje - przesiadamy się na SASKĄ ! Po pierwszym spotkani już wiem że raczej negatywnych opinie nie zaznacie. Produkt na wysokim poziomie elegancki wygląd, smaczna. Wykonaliście produkt godny polecenia i będe go polecać. Do następnego raportu (pewnie w weekedn:) Trzymajcie się cieplutko ! HEJ !
 • Marta Mendalka-Kłosowska
  Póki co osoby ode mnie z biura były przy odpakowywaiu paczki SASKA. Każdy otzymał ode mnie na spróbowanie smak jaki sobie wybrał. Poprosiłam współpracowników, aby po skosztowaniu dali znać jakie mają opinie. Póki co otrzymałam dwie - jedna "9/10 punkt odjęty za mała buteleczkę", opinia druga: "super, smaczna, aromatyczna, świetne drinki z niej wyszły"
 • Piotr Borawski
  Rozmówcom bardzo smakowała Saska Wiśnia z nutą rumu, nieco mniej Saska Pigwa. Wiśnia z nutą rumu miała przyjemniejszy smak niż Pigwa. Po degustacji stwierdzono, iż chętnie spróbują ponownie Saskiej Wiśni z nutą Rumu,
 • Tomasz Ziach
  Po otrzymaniu przesyłki buteleczkę Saskiej Pigwy i Wiśni podarowałem mamie i tacie. Obydwóm trunki smakowały. Ojcu bardziej przypadła do gustu pigwa, zaś mamie bardziej smakowała wiśnia. Stwierdziła, że jest bardziej słodka, a wyczuwalny smak rumu podkreśla jej smakowe walory.
 • Iwona Latuszek
  Witam, stwierdziłam że impreza w domu mojej koleżanki to bardzo dobre miejsce aby wziąć ze sobą Saską, zaprezentować i zrobić degustację. Impreza była "babska" to i degustacja się udała. Saska z Wiśnią Bardzo wszystkim smakowała, powiedziały że ma bardzo delikatny smak mimo wysokich procentów, super kolor natomiast na Saską z Pigwą ma kwaskowy smak, jest cierpka. Miała trochę mniej zwolenników ale mimo wszystko impreza się udała , wszystkie były zadowolone i bardzo mile zaskoczone degustacją.
 • Monika Jaskólska
  pyszny aromat i smak.Cudowne połączenie smaków.Wiśnia z rumem bardzo słodka.Pigwa również dobra ale raczej przypadła większości wiśnia z rumem.
 • Weronika Koc
  Mężczyznom bardziej smakowała wiśnia z rumem, chyba ze względu na rum :) natomiast Panie bardzo zachwalały pigwe ze względu na smak, ogólnie oba trunki smakowały i nie było negatywnych opinii
 • Magdalena Stanowska
  Wczoraj poczęstowałam w domu męża Saską Wiśni z Nutą Rumu oraz Saską z Pigwy. Z tych dwóch bardziej odpowiadała mu Saska Wiśni z Nutą Rumu, ponieważ: "ma lepszy, przyjemniejszy smak". Mężowi bardzo spodobała się butelka: "ma bardzo ładny kształt oraz kolory, wydaje się taka profesjonalna, biznesowa". Mąż był bardzo pozytywnie zaskoczony smakiem i jakością Saskiej - nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji próbować tej marki.
 • Magdalena Stanowska
  Wczoraj poczęstowałam mamę Saską Wiśni z Nutą Rumu. Mama była bardzo zaskoczoną dobrym smakiem Saskiej, ponieważ nigdy wcześniej nie słyszała tej nazwy. Jedyne czego mogła się "doczepić" to "zbyt słodka - trochę jakby za dużo cukru co przy większej ilości może zemdlić". Poza tym była bardzo zadowolona.

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  400 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?