PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
Zobacz raporty z rozmów
 • Marta Wiśniewska
  Podczas spotkania towarzyskiego akurat dawałam swojemu psu karmę i znajomi zainteresowali się marką, dwoje z nich już znało ta karmę, dwoje nie. Opowiedziałam im, że mój pies super reaguje na karmę, regularnie się załatwia, nie ma zaparć, nie jest ociężały po karmie. Dwoje osób ,które już słyszały o karmie potwierdziły moja opinię, że już takie właśnie opinie słyszeli o niej. Wręczyłam im próbki karmy i prosiłam o własne opinie. Przy kolejnym spotkaniu potwierdzili moje spostrzeżenia, jedynie cena karmy ich trochę zniechęca.
 • Piotr Pietuchowski
  Rozmowa przebiegła w czasie przerwy na papierosa z współpracownikiem,pod czas palenia opowiadałem o pastylkach wymieniając nie które zalety produktu nie mogłem wspomnieć o kopie tuż po włożeniu do ust rozmówca w czasie rozmowy powiedział że w sklepie widział te pastylki, pod koniec przerwy wręczyłem opakowanie aby odświeżyć oddech po papierosku,znajomy od razu spróbował i był zdziwiony że tak mała pastylko kryje taka intensywność smaku i odświeżenia ,choć to osoba starsza prawie 2 krotnie która nie lubi zmian i nowości to podszedł bardzo pozytywnie i powiedział że przy następnej okazji zakupi sobie takie opakowanie.
 • Jakub Jarosik
  Rozmowa przebiegała w luźnej towarzyskiej konwersacji na temat pastylek Fisherman's Friend. Większość przyjaciół zafascynowanych tym produktem, cyt "ale nietypowy smak" "cukierek robi zamieszanie w kubkach smakowych" "najpierw niedobry a później niespotykanie pozytywnie dziwny" "hehe ale mają kolorki" Całość odebrana pozytywnie, każdy kto próbował wcześniej tych pastylek, był zaskoczony białą paczką, niedostępną w lokalnych sklepach. Cyt" białe za mocne, ale każdy ma swoje smaki". "zielone najlepsze"
 • Agnieszka Pachuta
  Koleżanka byla wręcz zachwycona mlekiem Humana. Opakowanie bardzo wygodne do uzycia a skład mleka idealny dla dziecka. Zawartości wszystkich witamin oraz oligosacharydow. Ogólnie bardzo byla zadowolona i będzie korzystać z tego właśnie mleka.
 • Agnieszka Olejarczyk
  Rozmawiałam z koleżanką na spacerze, która ma córkę w podobnym wieku. Słyszała już o mleku Humana ale nigdy nie próbowała, jak jej powiedziałam, że mój syn je pije to zapytała o opinię. Powiedziałam, że bardzo pozytywna i dałam próbkę by mogła sama się przekonać. Po kilku dniach mi potwierdziła, że małej smakowało i jest zadowolona.
 • Fabian Pac
  "Nietypowy pomysł te pastylki na odświeżenie" "Bardzo ładne opakowania" "Szybko odświeża" "Nie są wogóle słodkie sama mięta" "Jak sie pastylke pogryzie pod koniec rozpuszczenia mocne udeżenie orzezwienia"
 • adriana słomczykowska
  Umówiłam się w parku że znajomymi psiarzami i wzięłam próbki karmy i ulotki. Zapewniłam że karmą jest przygotowana z największą dbałością że jest tylko z naturalnych składników i nie posiada pszenicy ani żadnych barwników. Zainteresowanie było duże szczególnie psów jak zaczęliśmy szelescic próbkami z karmą wszystkie psy to duże rasy. Nie ukrywam że dwoje właścicieli wróciło po jeszcze jedne próbki by zadecydować ostatecznie o zakupie karmy firmy Purina
 • Joanna Stachnik
  Znajoma z pracy od niedawna jest właścicielka spaniela. Szukała dla niego karmy o dobrym stosunku jakości do ceny. Opowiedziałam jej o kampanii w której obecnie biore udział. Opowiedziałam o składzie karmy Purina i o tym ze mojemu psu posmakowała mimo ze jest dość wybredny. Znajoma przekazała mi ze jej pies jadł karmę i chyba będzie ja kupowała bo podoba jej się to co przeczytała o karnie w ulotce a purina to jej zdaniem dobra firma
 • Joanna Michalecka
  Spotkałam się z innymi mama mi na placu zabaw. Podczas ploteczek opowiedziałam im o moim udziale w kampanii Humana. 4 z nich karmi dzieci mlekiem następnym, ale mało słyszały o marce Humana. Bardziej kojarzyła im się że słoiczkami dla niemowląt. Opowiedzialam im o zaletach tego mleka i o tym, że sama to używam i jestem bardzo zadowolona. Jedna z nich również ma ochotę zakupić tą mieszankę.
 • Małgorzata Siarnecka
  Odpowiedziałam o tym, że testuję nowe soczewki, które pozytywnie mnie zaskoczyły pod względem łatwości zakładania i nawilżenia, pokazałam jak wyglądają, dodałam że w ciągu dnia nie czuję ich na oczach, ale wieczorem oczy są mniej zmęczone niż normalnie

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  400 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?