Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

Matylda Szymalska - Prezes Zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży mediów i reklamy. Kilkanaście lat była związana z rynkiem wydawniczym. Pracując na stanowisku dyrektora sprzedaży zdobyła doświadczenie z zakresu wprowadzania nowych produktów na rynek, tworzenia polityki promocyjnej i sprzedażowej, zarządzania zespołami oraz budowania relacji z klientami. Marketing rekomendacji zafascynował ją swoją prostotą i skutecznością. Jako prezes Streetcom postawiła sobie jasne cele: prowadzenie aktywnej polityki sprzedażowej i pro-klienckiej oraz edukacja rynku w zakresie marketingu rekomendacji. Uważa, że w firmie najważniejsi są ludzie, którzy ją tworzą oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, poparte wiedzą merytoryczną. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie interesuje się psychologią i reklamą, jest pasjonatką dobrej kawy i literatury iberoamerykańskiej. Uwielbia spędzać czas ze swoimi córkami oraz podróżować.

Urszula Jaworowska - Client Service Director

Jako Client Service Director zarządza działem obsługi Klienta, nadzoruje współpracę ze wszystkimi Klientami agencji, wspiera procesy realizacji kampanii marketingowych na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Dba o rozwój współpracy z innymi komórkami firmy w celu umacniania i rozwoju standardów obsługi klientów. Urszula Jaworowska ukończyła filologię bałtycką oraz kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się kinem awangardowym, literaturą rosyjską i antropologią widowisk.

Wojtek Zdunek - Global Sales Director

Odpowiada w Streetcom za pracę działu sprzedaży na rynkach polskim, węgierskim i czeskim. Do jego głównych obowiązków należy realizacja planów sprzedażowych, współpraca z klientami bezpośrednimi, agencjami reklamowymi i domami mediowymi. Doświadczenie na stanowisku dyrektora sprzedaży zdobywał w agencji interaktywnej. Wcześniej pełnił funkcję kierownika sekcji utrzymania klienta w firmie działającej w branży telefonii komórkowej. Ukończył socjologię na UKSW w Warszawie. Wolny czas najchętniej spędza uprawiając jazdę konną, a zimą snowboard.