Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
PL PL-EN CZ Hu
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zobacz raporty z rozmów
 • Agnieszka Jurkowska
  Koleżanka z pracy: krem ma lekką konsystencję, przyjemny zapach, bardzo fajnie roświetla skórę, tuszuje niedoskonałości.
 • Elzbieta Jaworska
  Spotkałam dzisiaj 2 sąsiadki, opowiedziałam im o kremie, wręczyłam próbki, ulotki, oraz kupony rabatowe, ucieszyły się, bo akurat są w wieku 40+, zaintrygowała je zwłaszcza innowacyjna formuła samodopasowująca się. Za kilka dni dowiem się, jakie mają odczucia już po użyciu kremu. Jedną z nich ucieszył kupon rabatowy, bo akurat planowała zakupy kosmetyków do twarzy.
 • Iwona Rolek
  Jedna z koleżanek znała produkt z reklamy telewizyjnej, ale nie bardzo wierzyła w efekt. Dlatego po otrzymaniu próbki niezwłocznie nałożyła krem na twarz i natychmiast jej skóra stała się napięta i robiła wrażenie świeżej. Koleżanki były pod wielkim wrażeniem produktu.
 • Zofia Falbierska
  Podczas rozmów po wspólnym terningu zaprezentowalam krem 2 koleżankom. Pierwsze wrażenie-neutralne, potem efekt WOW. Rano potwierdziły, że skóra jest super nawilzona i pieknie "upudrowana"
 • Magdalena Zań
  Rozmówcy byli bardzo zainteresowani produktem. Każdy z nich skorzystał z niego. Wszyscy byli zaintrygowani jak produkt działa, jak to możliwe że nawilża oczy przez zamknięte powieki, Ogólnie oceniono bardzo dobrze.
 • Karolina Kaczmarska
  Zabrałam spray na spotkanie z koleżankami, a ponieważ zawsze rozmawiamy również o kosmetykach pomyślałam, że to będzie fajna okazja aby opowiedzieć im o fajnej nowości. Dałam koleżankom ulotki no i oczywiście psiknęłam każdej po oczach ;) Reakcja była bardzo pozytywna, w jednym przypadku raczej neutralna. Tak czy siak wieść pójdzie na pewno w świat ;), bo już przy mnie dwie dziewczyny rozmawiały z siostrami, które na stałe mieszkają za granicą i też koniecznie chcą wypróbować fajną nowość ;)
 • Agnieszka Wilamowska
  Tato w weekend wypróbował nowe krople, które mu zaproponowałam. Już wcześniej widział reklamę tej marki w telewizji, ale nie był przekonany do kropli, które używa sie na zamknięte powieki. Miło został zaskoszony, stwierdził, ze to produkt dla niego, szczególnie że dużo jeździ autem, a oczy się męczą. Uzywajac kropli Oprex nie musi zatrzymywac się aby zapuszczać ktrople do oczu i później odczekać az łzy przestana płynąć, a może to zrobić siedząc za kierwonicą, najpierw jedno a po kilku chwilach drugie oko.
 • Marta Schubert
  Innowacyjna aplikacja jest wygodna i pozwala na regularne jej stosowanie, nie tylko np. w biurze, ale i podczas stania w korku(samochód), rewelacyjne bo nie rozmazuje makijazu
 • Aleksandra Godziątkowska
  Rozmowa po 15 minutach od użycia. "Po odczekaniu kilkunastu minut efekt jest wzmożony, oczy otwierają się na swiat :) "
 • Aleksandra Godziątkowska
  Zaskoczenia przy wypróbowaniu produktu pierwszy raz "na pewno kolejne razy byłyby skuteczniejsze, jednakże jest to lepsza forma od standardowych kropli do oczu". "Od razu otworzyły się oczy, przestały łzawić. Rześki efekt, samo dozowanie już budzi zmęczone oczy, efekt orzeźwienia zdecydowanie!".

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  300 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?

Dzięki Streetcom świat stoi otworem dla mnie, umożliwia mi kreowanie nowych trendów wśród znajomych…