Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
PL PL-EN CZ Hu
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zobacz raporty z rozmów
 • Sylwia Lipka
  Dziś w pracy rozdałam koleżankom i kolegom produkt. Byli bardzo zadowoleni i ucieszyli się z tak nietypowej kampanii. Ja sama już zdążyłam wypróbować z mężem i jestem bardzo zadowolona. Prezerwatywa jest faktycznie bardzo dobra, doznania są znacznie mocniejsze niż przy tradycyjnych prezerwatywach.
 • mirosława zielińska
  Zrobiliśmy to - Było nam cudownie! SKYN stanie się naszym nowym doznaniem!
 • Marta Grochowska
  O filmie rozmawiałam z siostrą. Mamy podobny gust jeśli chodzi o filmy więc kiedy powiedziałam jej, że mnie się "Sędzia" bardzo podobał, stwierdziła, że koniecznie musi się wybrać do kina.
 • Sylwia Gronowska
  Zachęcałam znajomych do obejrzenia filmu "Sędzia". Część osób dość sceptycznie podeszła do tego pomysłu "ten gatunek filmu zupełnie nas nie interesuje, aczkolwiek podoba nam się obsada aktorska. Sami jeszcze nie wiemy czy obejrzymy ten film" Niektórzy już widzieli film i byli zachwyceni: "świetny film, wzrusza, bawi, cieszę się, że wybrałam akurat ten film w kinie"
 • Nina Walocha Leszczyńska
  Relację z filmu zdałam na gorąco, zaraz jak wróciłam z kina. Zabrałam sobie przed seansem ulotki o filmie żeby łatwiej było mi rekomendować. Wręczyłam więc jedną z nich i powiedziałam, że właśnie na tym filmie byłam i , że jestem pod wrażeniem. Opowiedziałam ogólnie o historii przedstawionej w filmie, lecz nie zdradzałam przebiegu akcji bo przecież to trzeba obejrzeć na własne oczy! Pochwaliłam muzykę oraz odtwórców głównych ról co zostało skwitowane zdaniem " No na taki aktorski duet w kinie to ja czekałem! Muszę to zobaczyć!" :)
 • Sławomir Jawień
  Dzisiaj jeden dzień po oglądnięciu filmu tj. kiedy emocje zdąrzyły opaść spotkałem grupkę znajomych na uczelni. Postanowiłem od razu wykorzystać moment i poruszyłem temat filmu Sędzia. Większość ze znajomych nie słyszała o filmie więc opowiedziałem im pokrótce fabułę i poleciłem wybrać się do kina w najbliższym czasie. Większa część grupy okazała się miłośnikami Dramatów i od razu zapowiedzieli wyprawę do kina na Sędziego!
 • Paulina Ziętara
  W pracy rozdałam jakiś czas temu ulotki swoim dziewczynom. Większość słyszała o produkcie choćby z reklamy w telewizji. Dwie z dziewczyn używało już tego produktu i były dość zadowolone. Nie zauważyły jakiś rażących minusów. Każda z dziewczyn ma swój ulubiony produkt , 1/3 używa dezodorantów w areozolu , reszta woli sztyft , lub kulkę. Zachęciłam je do spróbowania dezodorantów marki adidas mówiąc o ich plusach .
 • Iwona Jackiewicz
  Osoby, z którymi rozmawiałam były zadowolone z produktu, ponieważ wcześniej już go używały. Spełniły ich oczekiwania, czyli to co najważniejsze. Antyperspirant jest skuteczny, nie zostawia białych plan i pachnie przyjemnie.
 • Katarzyna Krzyżewska
  Adidas kolejny raz pozytywnie mnie zaskoczył. Do gustu przypadł mi zapach. Odświeża skórę i daje poczucie komfortu na cały dzień. Plus za opakowanie.
 • Dominika Olszewska
  Koleżanki użyły produktu. Podobała im się łatwość z jaką się go stosuje. Jedna z koleżanek, o bardzo wrażliwej skórze, zwróciła uwagę, że nie spowodował on u niej żadnych podrażnień

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  300 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?

Lubię być na bieżąco, zwłaszcza kiedy pojawiają się nowości na rynku. Bycie Ekspertem to po prostu coś dla mnie! :)