PL PL-EN CZ Hu
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Patrycja Zawierucha – Ekspertką Miesiąca stycznia 2017 roku!

Poznajcie zwyciężczynię tego miesiąca!

 

Patrycja dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2015 roku. Od czasu dołączenia do naszej społeczności Patrycja brała udział  w kampanii ciasteczek belVita i SKYN, za którą postanowiliśmy wyróżnić Patrycję.

Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała 6 700 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

W czasie trwania kampanii Patrycja przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca otrzymuje również dzięki wyjątkowej aktywności na naszym fanpage’u i swoim Instagramie:

http://bit.ly/2lO5AWU

http://bit.ly/2lNKisw

http://bit.ly/2mCF6H5

http://bit.ly/2l4eJO0

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Patrycję:

Jestem Ekspertem bo … lubię nowe wyzwania i mam sporo wolnego czasu. Każda kampania to nowa przygoda i dobra zabawa.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów … możliwość sprawdzenia nowości, później kupując daną rzecz wiem, że będą to dobrze wydane pieniądze. Lubię dzielić się opinią na temat danego produktu, bo wiem, że może być dla kogoś bardzo przydatna.

Na co dzień zajmuje się … domem, ogrodem i moim wspaniałym psiakiem :)

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem ….. czas oczekiwania na kampanię i ten dreszczyk emocji czy się dostanę. Później słyszę, że kurier dzwoni i już wiem, że będzie się działo. Kocham paczki, na które rzucam się jak dziecko. Bycie ekspertem to dla mnie duże wyróżnienie. Możliwość wręczenia darmowych próbek znajomym daje mi dużo radości, oni je uwielbiają.

Najchętniej spędzam czas … relaksując się wspólnie z siostrą przy dobrym filmie do tego gorące kakao, pyszne ciastka i maseczki na buźkach. 

Moje marzenie to … podróż dookoła świata. Świat jest taki piękny, a ja nadal tak mało widziałam, mam apetyt na więcej.

 

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń  !!!

***

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów stycznia!

Oto, czym wyróżnili się nasi Eksperci:

 

Sandra Szota swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2016 roku. Przez ten czas wzięła udział w kampanii SKYN, za którą otrzymuje wyróżnienie.  Uczestnicząc w projekcie, Sandra przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieściła wiele zdjęć z testowania na swoim Instagramie:

http://bit.ly/2lY52j0

http://bit.ly/2m2yqFx

http://bit.ly/2mCzpIW

http://bit.ly/2lgqBri

http://bit.ly/2mvV9Hn

http://bit.ly/2lMntqC

http://bit.ly/2lMm7Mx

***


Sylwia Kamińska
 otrzymuje wyróżnienie za udział w kampanii SKYN. Dzięki zaangażowaniu Sylwii w projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Sylwia również bardzo aktywnie działała online, zamieściła zdjęcie na swoim Instagramie oraz wpis na swoim blogu:

http://matczysko.pl/2016/10/prezerwatywy/

http://bit.ly/2lMsIGI

***

Kolejną Ekspertką, która wykazała się w styczniu niezwykłą aktywnością jest Justyna Płaczkowska, która nagrodę otrzymuje za kampanię pastylek Isla.  W tej kampanii Justyna wyróżniła się wysoką aktywnością oraz pomysłowością. Dzięki przesłanym raportom z rozmów ze znajomymi, otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych  i cennych opinii. Justyna aktywnie udzielała się również na swoim Instagramie:

http://bit.ly/2m2Lfj3

http://bit.ly/2mmphIa

http://bit.ly/2mw2Hd9

http://bit.ly/2lgAvJB

http://bit.ly/2lMnDOA

 

***

Ostatnią Ekspertką, którą chcemy wyróżnić za aktywne działania, jest Żaneta Żmuda Trzebiatowska, która bardzo czynnie uczestniczyła w kampanii pastylek Isla. Od początku z dużym zaangażowaniem brała udział w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała i rekomendowała produkt. Dzięki temu otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dziękujemy również za zdjęcia na naszym fanpage’u:

 

http://bit.ly/2lMnRFq

http://bit.ly/2mCEIIG

http://bit.ly/2lqUAhb

http://bit.ly/2mvZRF8

http://bit.ly/2m2HDgU

 

***

Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

 

Marcin Dryjas – Ekspertem Miesiąca w grudniu 2016 roku!

Poznajcie naszego Laureata!

Marcin dołączył do grona Ambasadorów Streetcom w 2014 roku. Zwrócił naszą uwagę swoją aktywnością w kampanii piwa Tyskie. W czasie trwania projektu przeprowadził wiele rozmów ze znajomymi, na bieżąco przekazywał nam ich opinie oraz wykonał wszystkie dodatkowe zadania w kampanii. Tytuł Eksperta Miesiąca otrzymuje również dzięki aktywności na Google +, gdzie opublikował piękne zdjęcia:

http://bit.ly/2jJvWYp

http://bit.ly/2k3G81t

http://bit.ly/2jmW6AE

http://bit.ly/2j8tqud

http://bit.ly/2jvUxCY

http://bit.ly/2jxP7H0

http://bit.ly/2jJxjXo

http://bit.ly/2jJrxoA

http://bit.ly/2jmYhnP

http://bit.ly/2k3H6uz

http://bit.ly/2jmUOFX

http://bit.ly/2jJyAh7

http://bit.ly/2jmVZEY

 

Nasz Ekspert Miesiąca uzbierał aż 7650 punktów, co daje mu tytuł Ekstra Eksperta. To wielki powód do dumy! Dzięki tylu punktom Marcin może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów!

A teraz krótka ankieta, którą wypełnił Marcin:

Jestem Ekspertem bo…
Lubię wyzwania jakie stawia przede mną Streetcom. Staram się aby każda kampania była jeszcze lepiej przeprowadzona niż poprzednia. Oczywiście lubię też przesyłki jakie dostaję w kampanii.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów …
Możliwość testowania nowości oraz wspólna ich konsumpcja w gronie znajomych i rodziny. Dużo przy tym zabawy i pozytywnej energii. Każda kampania to idealny powód do wspólnych spotkań.

Na co dzień zajmuje się …
Pracuję w dziale IT a poza pracą jestem tatą i mężem, który stara się spełniać w tych rolach na 110 procent.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem …
To uczucie kiedy otwieram paczkę i nie wiem co w niej znajdę. Wtedy w mojej głowie roją się pomysły w jaki sposób będę prowadził rekomendacje.

Najchętniej spędzam czas …
Przede wszystkim staram się  spędzać wolny czas z rodziną, ale też znajomych i przyjaciół nie zaniedbuję. W wolnym czasie bardzo lubię fotografować oraz grać na gitarze elektrycznej. Aktywnie spędzam czas również ze swoim czworonogiem.

Moje marzenie …
Przejść przez życie w taki sposób aby nie żałować żadnej sekundy swojego życia.

 

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów grudnia!

Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

Rafał Nowak otrzymuje wyróżnienie za kampanię piwa Tyskie. Dzięki zaangażowaniu Rafała w ten projekt otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych dla Klienta opinii na temat produktów. Rafał bardzo aktywnie działał online, między innymi podzielił się fotorelacją z testowania na naszym fanpage’u oraz na swoim blogu:

http://bit.ly/2jmXWBy

http://rodzinkaen.blogspot.com/2016/09/testowanie-tyskie-niepasteryzowane.html

http://rodzinkaen.blogspot.com/2016/10/tyskie-niepasteryzowane-podsumowanie.html

 

***

Kolejnym Ambasadorem, którego chcemy wyróżnić za aktywne działania, jest Jakub Leśkiewicz, który również aktywnie uczestniczył w kampanii piwa Tyskie oraz chętnie dzielił się swoimi opiniami ze znajomymi. Dzięki jego zaangażowaniu w projekt otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dodatkowo Jakub podzielił się zdjęciami z testowania produktów na swoim Instagramie:

http://bit.ly/2jYR6RZ

http://bit.ly/2jYRcsP

http://bit.ly/2jxS3n4

http://bit.ly/2jJljVw

http://bit.ly/2jxVnyD

http://bit.ly/2iAsans

http://bit.ly/2iHtcJt

http://bit.ly/2iPth1e

http://bit.ly/2iAjVYm

 

***

Klaudia Cebula swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2009 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów. Klaudię wyróżniliśmy za udział w kampanii Avon. Uczestnicząc w projekcie, Klaudia przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieściła zdjęcie na naszym fanpage’u oraz zrobiła wpis na swoim blogu:

http://bit.ly/2k3KkhC

http://zaklecienaszczescie.blogspot.com/2016/10/nasiona-chia-i-krem-velvet-soft.html

 

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w grudniu wyjątkową aktywnością, jest Katarzyna Puchniewska.
Kasia dołączyła do naszej społeczności w 2016 roku. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów ze znajomymi, w których otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych i cennych opinii dotyczących kampanii Avon. Dodatkowo Kasia wykonała wszystkie zadania w kampanii oraz aktywnie udzielała się na Facebooku:

 http://bit.ly/2jxZydK

http://bit.ly/2jy9Zy5

http://bit.ly/2k3NFxb

http://bit.ly/2iAm0Uu

http://bit.ly/2jy8yzp

http://bit.ly/2iHwMDg

http://bit.ly/2jJAgqO

http://bit.ly/2j8mPA0

http://bit.ly/2jn4bFp

Patrycja Sobolewska – Ekspertką Miesiąca listopada 2016 roku!

Poznajcie naszą zwyciężczynię!

 

Patrycja dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2015 roku. Jak sama twierdzi, uwielbia testować nowości. Do tej pory Patrycja uczestniczyła w kampanii Playskool i to właśnie za aktywność w tej kampanii postanowiliśmy przyznać jej tytuł Eksperta Miesiąca!
Nasza Ekspertka Miesiąca, uzbierała 5 200 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów. W czasie trwania projektu, Patrycja przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim zdjęciami zamieszczonymi na swoim profilu na Instagramie oraz umieściła wpis na swoim blogu:
http://gabrysiowetestowaniee.blogspot.com/2016/08/kampania-playskool-mobilny-jamniczek.html
http://bit.ly/2h11oix
http://bit.ly/2hGXMpH
http://bit.ly/2ieB6dG

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Patrycję:

 • Jestem Ekspertem, bo uwielbiam testować nowości.
 • Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów możliwość przetestowania nowości na rynku, sprawia mi to wiele radości oraz przyjemności.
 • Na co dzień zajmuje się prowadzeniem bloga GabrysiowyŚwiat.
 • Najbardziej lubię w byciu Ekspertem możliwość przetestowania nowości i podzielenie się nimi z moimi znajomymi oraz czytelnikami.
 • Najchętniej spędzam czas pisząc posty na mojego bloga,
 • Moje marzenie to poznać osoby które mają takie same zainteresowania jak ja oraz aby mój blog się bardziej rozwijał.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampanii. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń !!!

***

Anna Rudna, otrzymuje wyróżnienie za kampanię Playskool. Dzięki zaangażowaniu Ani w ten projekt otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych i bardzo przydatnych opinii. Anna bardzo aktywnie działała online, między innymi na swoim facebooku oraz blogu, gdzie zrobiła obszerny wpis:
http://pomyslowesmyki.blogspot.com/2016/08/mobilny-jamniczek-playskool-pierwszy.html

http://bit.ly/2hSN91b

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za aktywne działania jest Natalia Legieć, która od początku z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w kampanii Playskool, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, rozdawała próbki i rekomendowała produkty naszego Klienta. Dzięki jej zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dziękujemy za aktywność na facebooku i wpis na blogu:
http://www.schwytanechwile.pl/2016/08/playskool-pierwszy-przyjaciel.html

http://bit.ly/2hZPYxd

 

***

Marta Mirkowska swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2014 roku. W tym czasie brała udział w kampaniach Purina ONE oraz Sephora, za którą postanowiliśmy wyróżnić Martę. Uczestnicząc w projekcie, Marta przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, oraz zamieściła zdjęcia z testowania produktów na swoim Instagramie:

http://bit.ly/2hbJDlu
http://bit.ly/2i9HXsE
http://bit.ly/2h9iJJg
http://bit.ly/2hbGHFi
http://bit.ly/2hbHuX6
http://bit.ly/2hbGeTC
http://bit.ly/2hbGcLr
http://bit.ly/2hGWviF
http://bit.ly/2h14iUb

 

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w listopadzie wyjątkową aktywnością jest Aleksandra Czamara. Od początku z dużym zaangażowaniem brała udział w kampanii Sephora. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów, wykonanie dodatkowych zadań w kampanii oraz aktywność na Instagramie:
http://bit.ly/2h9hBFs
http://bit.ly/2i014lQ
http://bit.ly/2ieAcxt
http://bit.ly/2h0VcH6
http://bit.ly/2h1a0p9
http://bit.ly/2hSRZvv

***

Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!
Zespół Streetcom

Paweł Traczyk – Ekspertem Miesiąca w październiku 2016 roku!
Poznajcie naszego Laureata!

Paweł jest z nami od 2009 roku. Od czasu dołączenia do naszej społeczności Paweł brał udział w kampaniach: Ballantines, Metaxa, suplementu diety Bodymax oraz piwa Somersby, za którą postanowiliśmy wyróżnić Pawła. W czasie trwania projektu, przeprowadził wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywał nam ich opinie oraz wykonał wszystkie dodatkowe zadania w kampanii. Tytuł Eksperta Miesiąca, otrzymuje również dzięki aktywności na fanpage’u Streetcom:
http://bit.ly/2fWiZrU
http://bit.ly/2frQ1El
http://bit.ly/2gOgAnr
http://bit.ly/2fI7l6r
http://bit.ly/2fI1NZz
http://bit.ly/2gOgOeh
http://bit.ly/2gyALBx
http://bit.ly/2ga90ST
http://bit.ly/2gnu9GP
http://bit.ly/2gyDw64

Nasz Ekspert Miesiąca, uzbierał aż 7300 punktów, co daje mu tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.
A teraz krótka ankieta, którą wypełnił Paweł:
1. Jestem Ekspertem bo… bardzo lubię nowinki rynkowe, produkty użytkowe, gadżety itp. Uwielbiam być częścią nie tylko ogólnej opinii publicznej, ale także wybranej grupy ludzi, którzy są doceniani za swoje zadanie, swój autorytet i poczucie gustu.
2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… bycie pierwszym, który będzie miał okazje spróbować, pokazać i poczęstować nowym produktem. Wyrażanie opinii, swoich pomysłów i uwag może być bardzo przydatne organizatorom. Otrzymywanie paczek Ambasadora, to potężna frajda, często się zdarzało, że wzbudzało nutkę zazdrości innych.
3. Na co dzień zajmuje się… jestem Specjalistą ds. Zaopatrzenia w dużym kompleksie biurowo-hotelowym. Codziennie mam styczność z towarami wysokiej jakości, często są również nowości, dlatego tak ważna jest umiejętność rekomendacji, oceniania wszelkich nowinek oraz otwartość na nowości rynkowe.
4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… każda nowa kampania to kolejne nowe wyzwanie. Nie ukrywam, że jest to prestiżowe zajęcie, móc otrzymywać nowe, markowe produkty, które trafią na sklepowe półki. Możliwość rozwijania pasji fotografii reklamowej, dzięki kampaniom jest bardzo przydatna.
5. Najchętniej spędzam czas… w tygodniu jestem typowym domatorem, gdzie w zaciszu domowym spędzam czas ze swoją sympatią. Dobry film, ciekawa książka, w domowym cieple przy aromatycznej herbacie. W weekendy lub urlopy podróżujemy, odwiedzamy znajomych, często gościmy w kinie, kawiarniach, pubach. Zawsze znajdziemy czas na koncerty.
6. Moje marzenie… największe marzenie to móc podróżować bez ograniczeń czasowych oraz finansowych. Poznać i zobaczyć na własne oczy najpiękniejsze zakątki świata o których jedynie czytało się w książkach podróżniczych.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń !!!

***

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów października!
Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

Justyna Dąbrowska, otrzymuje wyróżnienie za kampanię Somersby. Dzięki jej zaangażowaniu w ten projekt, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych dla Klienta opinii na temat jego produktów. Justyna bardzo aktywnie działała online, między innymi podzieliła się fotorelacją z testowania na naszym fanpage’u:
http://bit.ly/2fI0vhs
http://bit.ly/2fE0FTK
http://bit.ly/2fI2JgB
http://bit.ly/2gnqOrk
http://bit.ly/2gOl7Gk
http://bit.ly/2fWhwlC

***

Kolejnym Ambasadorem, którego chcemy wyróżnić za aktywne działania jest Sławomir Molski, który bardzo czynnie uczestniczył w kampanii Somersby. Od początku z dużym zaangażowaniem brał udział w akcji, chętnie dzielił się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawał i rekomendował produkty. Dzięki temu otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Na naszym fanpage’u Sławek umieścił wiele zdjęć z testowania piwa Somersby:

http://bit.ly/2gakrdv
http://bit.ly/2gOmaX0
http://bit.ly/2gBzZFe
http://bit.ly/2galPg9
http://bit.ly/2gBA6AE
http://bit.ly/2fE6NeH
http://bit.ly/2fI8pY6
http://bit.ly/2gnzFt9
http://bit.ly/2fs5Jzd
http://bit.ly/2gxVxF3
http://bit.ly/2gxQZP4
http://bit.ly/2gnBfem
http://bit.ly/2fWskQu
http://bit.ly/2fWwXKl
http://bit.ly/2gam3DS
http://bit.ly/2gxVSrj

***

Ewa Wydro swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2010 roku. Ewa przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią Allerco oraz zamieściła fotorelację ze swoich działań na naszym fanpage’u:
http://bit.ly/2gOxr9I
http://bit.ly/2gawlUH
http://bit.ly/2fWGwt4
http://bit.ly/2fskodX
http://bit.ly/2fWD55z

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się wyjątkową aktywnością w październiku jest Patrycja Gonchigdorj, która uczestniczyła w kampanii Allerco i właśnie za nią otrzymuje wyróżnienie. Od początku akcji Patrycja wykazywała się dużym zaangażowaniem, przeprowadziła dużo rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie, a dodatkowo podzieliła się z nami zdjęciami z testowania na Facebooku:
http://bit.ly/2fInF77
http://bit.ly/2gOredR
http://bit.ly/2gnR0C4
http://bit.ly/2fIlr7G

***

Gratulujemy Laureatom!
Dziękujemy Wam za aktywny udział w naszych kampaniach!
Zespół Streetcom

Agnieszka Zieba – Ekspertką Miesiąca września 2016 roku!
Poznajcie zwyciężczynię tego miesiąca!

 

Agnieszka dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2009 roku. Wybrała społeczność Streetcom, gdyż jak sama mówi: „Kocham nowości, bardzo lubię testować produkty, uwielbiam się nimi dzielić i rekomendować je znajomym w realu i online”. Od czasu dołączenia do naszej społeczności Agnieszka brała udział m.in. w kampaniach: owsianek Kupiec, serów Serenada, Finuu, ciastek belVita, smalczyku roślinnego Smakowita Pajda, Purina ONE oraz Stovit naturalnie owocowe za którą postanowiliśmy wyróżnić Agnieszkę.
Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała aż 22 250 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.
W czasie trwania kampanii Agnieszka przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca otrzymuje również dzięki wyjątkowej aktywności na swoim Instagramie i blogu, na którym zamieściła przepisy z wykorzystaniem Stovit:

 
http://kreacjemistyfikacje.blogspot.com/2016/05/bezglutenowe-cuda-ze-stovit.html?q=stovit\

http://bit.ly/2dLrB7J
http://bit.ly/2eUWgfb
http://bit.ly/2dLq2qw
http://bit.ly/2e06iOe
http://bit.ly/2eTVCQ2
http://bit.ly/2fat4pc

 

A teraz krótka ankieta, którą wypełniła Agnieszka:
1. Jestem Ekspertem, bo kocham nowości, bardzo lubię testować produkty, uwielbiam się nimi dzielić i rekomendować je znajomym w realu i online.
2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów, to że mogę przetestować produkty, których nie znałam. Bardzo często są to produkty, które podbijają moje serce. Tak było w przypadku owoców Stovit!
3. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem portalu stowarzyszenia oraz działaniami z zakresu Public Relations.
4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że każda z kampanii jest dla mnie inspiracją, mogę poznać nowe produkty czy usługi, mogę poznać metody ich promocji oraz być częścią machiny marketingowej.
5. Najchętniej spędzam czas w gronie znajomych i rodziny. Jestem szaloną wegetarianką, która ma bzika na punkcie zdrowia, nowości kosmetycznych, kultury, sztuki oraz jazzu.
6. Moje marzenie – Świat bez chorób i trosk. Uśmiechnięci i szczęśliwi ludzie, którzy dbają o siebie i o swoją planetę.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń !!!

***

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów września! Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

Monika Panejko swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2015 roku. Kampania Stovit jest pierwszą kampanią, w której uczestniczyła Monika i to właśnie za aktywność w tej kampanii postanowiliśmy ją wyróżnić. Uczestnicząc w projekcie, Monika przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieściła trzy wpisy z zastosowaniem Stovit na swoim blogu, który prowadzi:

https://przypiecu.blogspot.com/2016/05/tort-nalesnikowy-z-owocami-i-mascarpone.html
https://przypiecu.blogspot.com/2016/05/gofry-czekoladowe-z-bita-smietana.html
https://przypiecu.blogspot.com/2016/05/pierogi-z-kaczka-i-wisniami.html

***

Bolesław Trippner otrzymuje wyróżnienie za udział w kampanii Stovit. Dzięki zaangażowaniu Bolesława w projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Bolesław również bardzo aktywnie działał online, zamieścił dużo zdjęć z testowania na swoim Instagramie:

http://bit.ly/2fav5lA
http://bit.ly/2fiVdKg
http://bit.ly/2eUZD5A
http://bit.ly/2eJilOt
http://bit.ly/2eJyJkH
http://bit.ly/2eer6zw
http://bit.ly/2eJssW9
http://bit.ly/2fiTKU1
http://bit.ly/2dOHa9Y
http://bit.ly/2fas1Ga
http://bit.ly/2e0aYDM
http://bit.ly/2eJlCx7

Gratulujemy!

***

 

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za jej aktywne działania jest Aneta Sokowicz, która bardzo czynnie uczestniczyła w kampanii ciasteczek belVita. Od początku z dużym zaangażowaniem brała udział w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała i rekomendowała produkty. Dzięki temu otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii na temat ciasteczek belVita. Dziękujemy również za recenzję produktu na blogu Anety:

 
http://kraniec-teczy.blogspot.com/2016/06/197-belvita-i-testowanie-z-streetcom.html

Dziękujemy za aktywny udział i gratulujemy!

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się wyjątkową aktywnością we wrześniu jest Laura Klimczuk. Chcielibyśmy wyróżnić Laurę za kampanię ciasteczek belVita. Od początku akcji Laura wykazywała się dużym zaangażowaniem, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie, a dodatkowo zamieściła fotorelacje z testowania na swoim Instagramie:

 
http://bit.ly/2eyXdgf
http://bit.ly/2eJhltF
http://bit.ly/2eTYvRa
http://bit.ly/2eeqr0K
http://bit.ly/2eTWkNo
http://bit.ly/2eV4TWV
http://bit.ly/2fiTVyC
http://bit.ly/2ePNUHl
http://bit.ly/2fatKLE
http://bit.ly/2eJuBl0
http://bit.ly/2eJxsdH
http://bit.ly/2ePLVCW
http://bit.ly/2ees12Q
http://bit.ly/2eeu9rl
http://bit.ly/2dLundg
http://bit.ly/2eV8epc
http://bit.ly/2eevn5U

***

Gratulujemy Laureatom!
Dziękujemy Wam za aktywny udział w naszych kampaniach!
Zespół Streetcom

Aleksandra Gronostaj – Ekspertem Miesiąca w sierpniu 2016 roku! Poznajcie naszą zwyciężczynię!

Aleksandra dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2015 roku i od tego czasu uczestniczyła w kampanii ciastek dr gerard oraz Jack Daniels, za którą właśnie chcemy wyróżnić Olę. W czasie trwania projektu, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności w kampanii. Ola, jak sama mówi lubi testować produkty i dzielić się nimi ze znajomymi oraz poznawać ich opinię. Tytuł Eksperta Miesiąca, otrzymuje również dzięki aktywności na fanpage’ u Streetcom:

http://bit.ly/2d3t1Is
http://bit.ly/2cAO9Tm
http://bit.ly/2dqZhE1
http://bit.ly/2dCcdub
http://bit.ly/2djLZIn
http://bit.ly/2cAPJVg
http://bit.ly/2djtkAj
http://bit.ly/2dCbV6n
http://bit.ly/2cUVhuZ
http://bit.ly/2d97Tje
http://bit.ly/2dskilP

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Aleksandrę:
1. Jestem Ekspertem bo … lubię testować i eksperymentować z nowymi smakami, przełamywać bariery smakowe – zapachowe.
2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… nowe doznania smakowe i możliwość poznawania nowych produktów i producentów.
3. Na co dzień zajmuje się … pracą zawodową – praca biurowa.
4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem … poznawać nowości oraz możliwość podzielenia się nowymi produktami ze znajomymi, jak również poznania opinii innych na temat danego produktu.
5. Najchętniej spędzam czas … z książką, na rowerze, na basenie jak również na wycieczkach i spotkaniach ze znajomymi.
6. Moje marzenie … zwiedzić Hiszpanię wzdłuż i wszerz, tak np. przez miesiąc jeździć samochodem, poznawać kulturę i smaki Hiszpanii.
Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała 8 000 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca Ola otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

***

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów sierpnia!
Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

Maciej Maćkowiak, otrzymuje wyróżnienie za kampanię whisky Jack Daniels. Dzięki zaangażowaniu Maćka w ten projekt, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Maciej również aktywnie działał online oraz dzielił się opinią i zdjęciami na naszym fanpage’ u:

http://bit.ly/2d96Tvl
http://bit.ly/2cAODc4
http://bit.ly/2djuFXI
http://bit.ly/2cAQ0I1
http://bit.ly/2dsnaip

***

Grzegorz Rapkiewicz  swoją przygodę ze Streetcom rozpoczął w 2015 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Grześka za aktywny udział w kampanii Jack Daniels. Uczestnicząc w projekcie Grzegorz przekazał nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotował wyczerpujący raport końcowy. Wykonał również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieścił recenzję z testowania na naszym fanpage’ u:

http://bit.ly/2djN2IB
http://bit.ly/2dqZYgK
http://bit.ly/2d97MUP
http://bit.ly/2dqDG36
http://bit.ly/2dsnsG2
http://bit.ly/2d3sPJ8
http://bit.ly/2dCdJfC

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za aktywne działania jest Barbara Kulik, która uczestniczyła w kampanii Ajvar Podravka. Chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi. Dzięki zaangażowaniu Basi w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dodatkowo Basia podzieliła się opinią z testowania na naszym fanpage’ u oraz zrobiła dwa wpisy na swoim blogu z wykorzystaniem pasty Ajvar Podravka:

http://zakreconapanidomu.pl/domowe-burgery-z-indyka/
http://zakreconapanidomu.pl/pasty-warzywne-ajvar-podravka/
http://bit.ly/2cUXHtn
http://bit.ly/2cKoOJX
http://bit.ly/2cUXgPS

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w sierpniu wyjątkową aktywnością jest Patrycja Cedro. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów ze znajomymi, w których otrzymaliśmy mnóstwo interesujących i wartościowych opinii dotyczących pasty Ajvar Podravka. Dodatkowo Patrycja wykonała wszystkie zadania w kampanii oraz udzielała się na Instagramie:

http://bit.ly/2d61zNB
http://bit.ly/2dr1gZ3

***
Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!
Zespół Streetcom

Marcin Kamiński – Ekspertem Miesiąca w lipcu 2016 roku! Poznajcie naszego Laureata!

Marcin dołączył do grona Ambasadorów Streetcom w 2015 roku dlatego, że lubi dzielić się z doświadczeniami z innymi. Marcin zwrócił naszą uwagę aktywnością w kampanii VIVO. W czasie trwania projektu, przeprowadził wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywał nam ich opinie oraz wykonał wszystkie dodatkowe zadania w kampanii. Tytuł Eksperta Miesiąca, otrzymuje również dzięki aktywności na Instagramie oraz Blogu, na którym dodał obszerny wpis na temat kampanii e-papierosa VIVO:

http://marcinkaminski.pl/e-papieros-vivo/
http://bit.ly/2bCuW73
http://bit.ly/2bEKlRp

Nasz Ekspert Miesiąca, uzbierał aż 8300 punktów, co daje mu tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

 

A teraz krótka ankieta, którą wypełnił Marcin:
1. Jestem Ekspertem bo lubię dzielić się doświadczeniami z innymi.
2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów niezależność w kreowaniu opinii.
3. Na co dzień zajmuje się hobbystycznie blogowaniem, zawodowo marketingiem w salonie rowerowym.
4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem bycie jednym z pierwszych użytkowników, zanim produkt wejdzie na rynek.
5. Najchętniej spędzam czas na czytaniu książek i spacerach.
6. Moje marzenie abym był wzorem dla innych.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń !!!

***

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów lipca! Oto, czym wyróżniły się nasze laureatki:

Aneta Szyszka swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2008 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów, m.in.: sosów Łowicz, pereł piorących Perlux, smalczyku roślinnego Smakowita Pajda oraz Purina ONE. Postanowiliśmy wyróżnić Anetę za udział w kampanii e-papierosów VIVO. Uczestnicząc w projekcie przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieściła wpis na blogu, który prowadzi:
http://testowanie.pisze.se/2016/04/14/kampania-vivo-od-streetcom/

***

Izabella Łączyńska otrzymuje wyróżnienie za udział w kampanii Sanex. Dzięki zaangażowaniu Izabelli w projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Izabella również bardzo aktywnie działała online, zamieścił a wiele zdjęć z testowania na naszym fanpage’u:
http://bit.ly/2bTYWdi
http://bit.ly/2bonmJl
http://bit.ly/2bl9s0A
http://bit.ly/2bSipdL
http://bit.ly/2c14GEh

 

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za jej aktywne działania jest Aleksandra Wojtkowiak, która bardzo czynnie uczestniczyła w kampanii Sanex. Od początku z dużym zaangażowaniem brała udział w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała i rekomendowała produkty. Dzięki temu otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii na temat produktów Sanex. Dziękujemy również za przesłane zdjęcia na naszym fanpage’u:
http://bit.ly/2bnG9cs
http://bit.ly/2bnDYG1
http://bit.ly/2bl8j9g
http://bit.ly/2bCxlP8
http://bit.ly/2bLl8YW

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się szczególną aktywnością w lipcu jest Anna Opała, która rozpoczęła przygodę ze Streetcom w 2014 roku. Chcielibyśmy wyróżnić Anię za udział w kampanii Sanex. Od początku akcji Ania wykazywała się dużym zaangażowaniem, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie, a dodatkowo umieściła relację z testowania na naszym fanpage’u:
http://bit.ly/2blwlhJ
http://bit.ly/2c14LYz
http://bit.ly/2bCAiip
http://bit.ly/2bU0JPB
http://bit.ly/2blwbaf
http://bit.ly/2cdQBoq
http://bit.ly/2cdQoS8
http://bit.ly/2cdRvB2

***

Gratulujemy Laureatkom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!
Zespół Streetcom

Anna Wysocka – Ekspertką Miesiąca czerwca 2016 roku! Poznajcie naszą zwyciężczynię!

Anna dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2016 roku. Jak sama twierdzi, lubi poznawać nowości i przedstawiać je znajomym. Kampania Purina ONE jest pierwszą kampanią, w której uczestniczyła Ania i to właśnie za aktywność w tej kampanii postanowiliśmy przyznać jej tytuł Eksperta Miesiąca!
Nasza Ekspertka Miesiąca, uzbierała 7 700 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów. W czasie trwania projektu, Ania przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim zdjęciami zamieszczonymi na swoim profilu na Instagramie:

http://bit.ly/2adPhkN
http://bit.ly/2awxqnj
http://bit.ly/2a1Bxbx
http://bit.ly/2a1C6SC
http://bit.ly/2ajvXgN

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Anię:

Jestem Ekspertem, bo testowanie jest jednym z moich ulubionych zajęć.
Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, iż mogę jako jedna z pierwszych testować nowości pojawiające się na rynku.
Na co dzień zajmuje się pracą oraz wychowywaniem dwójki dzieci.
Najbardziej lubię w byciu Ekspertem możliwość przedstawiania nowości swoim znajomym i przyjaciołom.
Najchętniej spędzam czas z dziećmi na świeżym powietrzu.
Moje marzenie to nowy, rodzinny samochód.

 

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampanii. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń !!!

***

Dominika Masierak, otrzymuje wyróżnienie za kampanię karmy Purina ONE. Dzięki zaangażowaniu Dominiki w ten projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, i bardzo przydatnych opinii. Dominika bardzo aktywnie działała online, między innymi na Instagramie, gdzie dzieliła się opiniami oraz wrzucała zdjęcia związane ze swoimi działaniami w kampanii:

http://bit.ly/2asvKK8
http://bit.ly/2awxxPD
http://bit.ly/2adQKaF
http://bit.ly/2ay1aSm

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za aktywne działania jest Karolina Zwierska. Karolina od początku z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w kampanii Nescafe 3in1, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, rozdawała próbki i rekomendowała produkty naszego Klienta. Dzięki jej zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dziękujemy za aktywność i wpis na blogu:

http://dreams-amaze-me.blogspot.com/2016/04/testujemy-nescafe-3in1.html

 

***

Mariola Łukasz swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2013 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów m.in. kampanii: Perlux oraz neokartki Envelo. My postanowiliśmy wyróżnić Mariolę, za kampanię Nescafe 3in1. Uczestnicząc w projekcie, Mariola przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, oraz zamieściła zdjęcia z testowania produktu na naszym fanpage’u

http://bit.ly/2apvU6D
http://bit.ly/2ajxdAC
http://bit.ly/2aiUCot
http://bit.ly/2aswOh6

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w czerwcu wyjątkową aktywnością jest Małgorzata Drzeżdżon. W Streetcom od 2010 roku, brała udział w wielu kampaniach i w każdej z nich wyróżniała się aktywnością oraz pomysłowością. Dzięki przesłanym raportom z rozmów ze znajomymi, otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych opinii. Gosia zrobiła również obszerny wpis na swoim blogu:
http://www.swiat-recenzji.pl/2016/04/paczka-ambasadorki-nescafe-3in1.html#

***
Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!
Zespół Streetcom

Dorota Trippner – Ekspertką Miesiąca maja 2016 roku!

Poznajcie zwyciężczynię tego miesiąca!

Dorota dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2015 roku. Od czasu dołączenia do naszej społeczności Dorota brała udział  w kampanii Dr Gerard i Smakowita Pajda, za którą postanowiliśmy wyróżnić Dorotę.

Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała 9 300 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

W czasie trwania kampanii Dorota przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca otrzymuje również dzięki wyjątkowej aktywności na naszym  fanpage’u. Gosia dodała wiele zdjęć, gdzie prezentuje przepisy z wykorzystaniem smalczyku roślinnego Smakowita Pajda i nie tylko:

http://bit.ly/29116HJ

http://bit.ly/290OFtd

http://bit.ly/290a5dP

http://bit.ly/294Cb6j

http://bit.ly/2922YTi

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Dorotę

 

Jestem Ekspertem bo… sprawia mi to przyjemność

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów ….. możliwość wypróbowania nowości, które niedawno pojawiły się na rynku

Na co dzień zajmuje się …jestem kobietą, która żadnej pracy się nie boi, pracę zawodową łączę z prowadzeniem domu i wychowaniem 8-letniej córki

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem … czas oczekiwania na przesyłkę i moment, w którym mam możliwość podzielenia się testowanym produktem z rodziną i znajomymi

Najchętniej spędzam czas… na gotowaniu, czytaniu, buszowaniu w Internecie

Moje marzenie … dom z widokiem na morze

 

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń  !!!

***

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów maja! Oto, czym wyróżnili się nasi Eksperci:

 

Tomasz Kulik  swoją przygodę ze Streetcom rozpoczął w 2015 roku. Przez ten czas wziął udział w kampanii Smakowita Pajda, za którą otrzymuje wyróżnienie.  Uczestnicząc w projekcie, Tomasz przekazał nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotował wyczerpujący raport końcowy. Wykonał również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieścił wiele zdjęć na swoim Instagramie i naszym fanpage’u:

http://bit.ly/2923DUC

http://bit.ly/28ZFUzm

http://bit.ly/28XO6iv

http://bit.ly/295wHKg

http://bit.ly/291iWsM


Ewelina Walkiewicz
 otrzymuje wyróżnienie za udział w kampanii smalczyku roślinnego Smakowita Pajda. Dzięki zaangażowaniu Eweliny w projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Ewelina również bardzo aktywnie działała online, zamieściła wiele zdjęć z testowania na naszym fanpage’u:

http://bit.ly/2919xBE

http://bit.ly/29kq6rO

 ***

Kolejnym Ekspertem, który wykazał się w maju wyjątkową aktywnością jest Mirosław Pepliński. W Streetcom od 2014 roku. Nagrodę otrzymuje za kampanię Litozin® Forte.   W tej kampanii Mirosław wyróżnił się wysoką aktywnością oraz pomysłowością. Dzięki przesłanym raportom z rozmów ze znajomymi, otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych  i cennych opinii. Mirosław aktywnie udzielał się również na naszym fanpage’u:

http://bit.ly/294FXMT

http://bit.ly/290dwRF

http://bit.ly/2915syn

http://bit.ly/29ktvXJ

http://bit.ly/2915fLP

http://bit.ly/291kdAD

http://bit.ly/28XQiXm

http://bit.ly/28XQkhW

http://bit.ly/291kB22

http://bit.ly/29bG6NR

http://bit.ly/293kjK6

http://bit.ly/291dm9I

http://bit.ly/294GJtD

http://bit.ly/28ZItBb

http://bit.ly/295ran7

 

***

Ostatnią Ekspertką, którą chcemy wyróżnić za aktywne działania, jest Izolda Szostek, która bardzo czynnie uczestniczyła w kampanii Litozin® Forte. Od początku z dużym zaangażowaniem brała udział w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała i rekomendowała produkt. Dzięki temu otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii na temat suplementu diety Litozin® Forte . Dziękujemy również za zdjęcia na naszym fanpage’u:

http://bit.ly/2925zN9

http://bit.ly/291b1f1

http://bit.ly/290RudO

***

Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

 

Monika Czarnecka – Ekspertem Miesiąca w kwietniu 2016 roku! Poznajcie naszą zwyciężczynię!

Monika jest z nami od 2014 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Monikę za jej aktywność w kampanii ciastek belVita. Od początku akcji wykazywała się dużym zaangażowaniem, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie, wykonała dodatkowe aktywności w kampanii oraz zamieściła wiele zdjęć na naszym fanpage’u na facebooku:

http://bit.ly/22oWXQW

http://bit.ly/1NMvcPB

http://bit.ly/25gOIbd

http://bit.ly/1NMvhCK

http://bit.ly/1YZ3Aaz

http://bit.ly/1TKJD7h

http://bit.ly/1qJ9WPq

http://bit.ly/1WT09F1

http://bit.ly/1TyjEBM

http://bit.ly/1sPHA89

http://bit.ly/1RqeOyK

http://bit.ly/1NMvyFT

http://bit.ly/1OWwqbh

http://bit.ly/247s2ba

http://bit.ly/25lDwgX

http://bit.ly/25lDLIS

 

Zadaliśmy Monice kilka pytań:

 1. Jestem Ekspertem bo.. testowanie jest moją pasją.
 2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… że za darmo mogę testować nowości wchodzące na rynek.
 3. Na co dzień zajmuje się.. pracą zawodową oraz wychowywaniem dzieci.
 4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… organizowanie spotkań z przyjaciółmi, aby przedstawić im produkt, który testuję.
 5. Najchętniej spędzam czas… w towarzystwie bliskich.
 6. Moje marzenie to… wakacje w Hiszpanii.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w naszych kampaniach. Monika uzbierała aż 58500 punktów, uzyskała rangę Ekstra-Ekspert oraz szereg przywilejów i pierwszeństwo w rekrutacji do nowych kampanii Streetcom. Ponadto za swoją aktywność w kampaniach i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca uzyskuje 1000 dodatkowych punktów. Jesteśmy pewni jej zaangażowania w kolejnych kampaniach. Dziękujemy!

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów kwietnia! Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

Marta Wójcik-Gawron jest w Streetcom od 2012 roku. Ambasadorka w kampaniach: Żołądkowa Gorzka z figą, Perlux oraz ciastek belVita, za którą otrzymuje wyróżnienie. W czasie trwania kampanii Marta przesłała nam wiele raportów z rozmów, dzieliła się swoją opinią na facebooku, gdzie zamieściła również  fotorelacje z testowania:

bit.ly/1U8wyAx

 bit.ly/27SkXzT

bit.ly/1TWpeIg

bit.ly/1ON349P

bit.ly/1XUCbrY

bit.ly/1szP26G

bit.ly/1TynydY

bit.ly/1Udi70L

 

Izabela Kwiatkowska przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2014 roku. Od tego czasu aktywnie uczestniczyła w wielu naszych kampaniach m.in.: Fortuna Karotka, ketchupu Międzychód, suplementu diety Bodymax, oraz kampanii jogurtów Activia, za którą otrzymuje tytuł najaktywniejszego Eksperta. Izabela przekazała nam wiele opinii znajomych, rzetelnie wypełniając raporty z rozmów. Podzieliła się z nami zdjęciami otrzymanej paczki oraz dodała fotorelację z testowania na facebooku :

bit.ly/1RqiYXC

bit.ly/1U8x4yi

bit.ly/1WitiZR

bit.ly/22oZXN9

bit.ly/1TE3QdC

Aneta Gwiner jest w Streetcom od lipca 2009 roku. Uczestniczyła w wielu naszych kampaniach. Postanowiliśmy wyróżnić Anetę za udział i aktywność w kampanii jogurtów Activia. Spełniła wszystkie zadania Ambasadora, przekazała nam opinie wielu znajomych, a dodatkowo zamieściła obszerną relację z testowania na swoim blogu:

http://kuchnianawesolo.blogspot.com/2016/01/streetcom-jogurt-naturalny-i-owoce.html

http://kuchnianawesolo.blogspot.com/2016/01/streetcom-jogurt-naturalny-i-owoce_31.html

 

Agnieszka Stramowska w Streetcom od 2014 roku. Ambasadorka w kampaniach: ciasteczek Dr Gerard i jogurtów Activia, za którą otrzymuje wyróżnienie. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów, wykonanie zadań dodatkowych w kampanii oraz aktywność na naszym fanpage’u i instagramie:

bit.ly/1OWCqkm

https://www.instagram.com/p/BB7cNWotgz-/

https://www.instagram.com/p/BBLjIpBtg1C/

https://www.instagram.com/p/BBArB6gtg9v/

 

 

 

 

Sebastian Stanisz – Ekspertem Miesiąca w marcu 2016 roku!

Poznajcie naszego Laureata!

 

Sebastian dołączył do grona Ambasadorów Streetcom w 2013 roku. Jak sam mówi, lubi testować, oceniać i rekomendować nowe produkty. Sebastian zwrócił naszą uwagę, swoją aktywnością w kampanii The Glenlivet. W czasie trwania projektu, przeprowadził wiele rozmów z rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywał nam ich opinie oraz wykonał wszystkie dodatkowe zadania w kampanii. Tytuł Eksperta Miesiąca, otrzymuje również dzięki aktywności na fanpage’u Streetcom:

http://bit.ly/1rq2aeH

http://bit.ly/1WJBeSB

http://bit.ly/1SV91SV

http://bit.ly/1SnWfNu

http://bit.ly/1rq2biI

http://bit.ly/1SxYlgb

http://bit.ly/1SxYnVf

http://bit.ly/1rq2ev4

http://bit.ly/26iLeGB

 

Nasz Ekspert Miesiąca, uzbierał aż 6200 punktów, co daje mu tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

 

A teraz krótka ankieta, którą wypełnił Sebastian:

 1. Jestem Ekspertem bo lubię testować nowe produkty i dzielić się z nimi wśród znajomych i nieznajomych.
 2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że jako jeden z pierwszych odkrywam zalety nowego produktu na rynku.
 3. Na co dzień zajmuje się służeniem w Armii Wojska Polskiego.
 4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem rozmowy z ludźmi na tematy produktu testowanego.
 5. Najchętniej spędzam czas na drobnym majsterkowaniu.
 6. Moje marzenie to domek w Bieszczadach.

 

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów marca!

Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

 

Paweł Pakuła, otrzymuje wyróżnienie za kampanię The Glenlivet. Dzięki zaangażowaniu Pawła w ten projekt, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych dla Klienta opinii na temat jego produktów. Paweł bardzo aktywnie działała online, między innymi podzielił się fotorelacją z testowania na naszym fanpage’u:

http://bit.ly/1VKToUJ

http://bit.ly/1MMlNHi

http://bit.ly/1U8j8ck

http://bit.ly/1SnXigg

http://bit.ly/1po0hgy

http://bit.ly/246OnaG

http://bit.ly/1qG28yb

***

Kolejnym Ambasadorem, którego chcemy wyróżnić za aktywne działania, jest Paweł Mieczkowski, który również aktywnie uczestniczył w kampanii The Glenlivet  oraz chętnie dzielił się swoimi opiniami ze znajomymi. Dzięki jego zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dodatkowo Paweł podzielił się zdjęciami z testowania produktów na fanpage’u Streetcom:

http://bit.ly/1SzTJcq

http://bit.ly/1SzTM7Y

http://bit.ly/1Vp87op

http://bit.ly/1SzTON6

http://bit.ly/246OVgO

http://bit.ly/1T2Lhwt

http://bit.ly/1VG8ewg

http://bit.ly/1U8jqjm

http://bit.ly/1Vp8gZ3

***

Izabela Garus swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2014 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów. Postanowiliśmy wyróżnić Izabelę za udział w kampanii Smirnoff Electric. Uczestnicząc w projekcie, Iwona przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieściła wiele zdjęć na naszym fanpage’u:

http://bit.ly/22SKL9G

http://bit.ly/1Vp8IGB

http://bit.ly/1WgMJRb

http://bit.ly/26iNU7a

http://bit.ly/1qG2vJ6

http://bit.ly/22SKS55

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w marcu wyjątkową aktywnością jest Edyta Wojda, która dołączyła do naszej społeczności w 2012 roku. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów ze znajomymi, w których otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych i cennych opinii dotyczących Smirnoff Electric.  Dodatkowo Edyta wykonała wszystkie zadania w kampanii, aktywnie udzielała się na Facebooku:

 

http://bit.ly/1U8jPT2

http://bit.ly/1SVa99e

http://bit.ly/1Vp9jrO

 

***

Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

Małgorzata Wróblewska – Ekspertką Miesiąca lutego 2016 roku!

Poznajcie zwyciężczynię tego miesiąca!

Małgorzata dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2011 roku. Wybrała społeczność Streetcom, gdyż jak sama mówi: „Bycie ekspertem daje mi możliwość poznania rzeczy, o których istnieniu czasem po prostu nie wiedziałam”. Od czasu dołączenia do naszej społeczności Małgosia brała udział m.in. w kampaniach: Axe, OralB, mBank, WC Duck, Adidas, sosów egzotycznych Łowicz, Perlux oraz  Dr Gerard, za którą postanowiliśmy wyróżnić Małgosię.

Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała aż 16 600 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

W czasie trwania kampanii Małgosia przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca otrzymuje również dzięki wyjątkowej aktywności na blogu, który prowadzi. Gosia przygotowała dwa wpisy, gdzie prezentuje przepis z wykorzystaniem ciastek Dr Gerard oraz recenzję testowanego produktu:

http://www.gotowanieiblogowanie.pl/2015/11/koktajl-z-mleka-i-rurek-waflowych.html

http://www.gotowanieiblogowanie.pl/2015/10/paczka-ambasadorki-sodyczy-dr-gerard-od.html

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Małgorzatę:

 1. Jestem Ekspertem bo… uwielbiam testować produkty. Bycie ekspertem daje mi możliwość poznania rzeczy, o których istnieniu czasem po prostu nie wiedziałam. Dzięki kampaniom zakochałam się w kilku produktach, które do dziś towarzyszą mi w życiu codziennym.
 2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… ich spora ilość. Bez problemu mogę sama przetestować produkty jak i podzielić się nimi z moimi znajomymi, którzy zawsze chętnie biorą udział w testowaniu.
 3. Na co dzień zajmuje się… gotowaniem, blogowaniem i audytowaniem. Prowadzę swojego bloga o gotowaniu, który jest moją największą pasją. Zawodowo jestem specjalistą i audytorem do spraw jakości.
 4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… potwierdzanie adresu do udziału w kampanii :) To jest ten moment, gdy wyczekuję kolejnego maila z wynikami rekrutacji i już w głowie planuję jak będzie wyglądać kampania.
 5. Najchętniej spędzam czas… podróżując. Uwielbiam zwiedzać Polskę czy dalsze zakątki świata. Poznawać nowe kultury, smaki, zwyczaje.
 6. Moje Marzenie… Spędzić pół roku w słonecznej Italii, poczuć włoskie dolce far niente, nauczyć się włoskiej kuchni i spróbować tych wszystkich włoskich przysmaków. Zwiedzić cały kraj i odkryć mnóstwo urokliwych zakątków również mniej znanych regionów.

 

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń  !!!

 

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów lutego! Oto, czym wyróżniły się nasze laureatki:

Ania Modzelewska  swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2011 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów.  Postanowiliśmy wyróżnić  Anię  za udział w kampanii ciastek Dr Gerard. Uczestnicząc w projekcie, Ania przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieściła obszerny wpis na blogu, który prowadzi:

http://aneczka84.blogspot.com/2015/11/kampania-streetcom-drgerard-wiecejrazem.html

 

Dziękujemy i gratulujemy!

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za jej aktywne działania, jest Mariola Wilk, która bardzo czynnie uczestniczyła w kampanii Dr Gerard. Od początku z dużym zaangażowaniem brała udział w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała i rekomendowała produkty. Dzięki temu otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii na temat ciastek Dr Gerard. Dziękujemy również za recenzję produktu na blogu Marioli:

http://krzysiaczkowo.blogspot.com/2015/11/kampania-streetcom-ciastka-od-drgerard.html

 

Gratulujemy!

***

Małgorzata Cybulska otrzymuje wyróżnienie za udział w kampanii ściereczek Vileda Actifibre. Dzięki zaangażowaniu Małgosi w projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Gosia również bardzo aktywnie działała online, zamieścił a wiele zdjęć z testowania na naszym fanpage’u:

http://bit.ly/1PuS6EV

http://bit.ly/1ZzzU4l

http://bit.ly/1pLxvYp

http://bit.ly/1MpkHRo

http://bit.ly/1XScUMs

http://bit.ly/1LM29KW

http://bit.ly/1Ug0gci

http://bit.ly/1RkmSGb

http://bit.ly/1oaHoxa

http://bit.ly/1LM2fSX

http://bit.ly/1RAOdQ6

http://bit.ly/1RD1he0

http://bit.ly/1XSd9at

 

Dziękujemy za aktywny udział i gratulujemy!

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się wyjątkową aktywnością w lutym jest Martyna Osuchowska, która  rozpoczęła przygodę ze Streetcom w 2015 roku. Chcielibyśmy wyróżnić Martynę za kampanię ściereczek Vileda Actifibre. Od początku akcji Martyna wykazywała się dużym zaangażowaniem, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie, a dodatkowo zrobiła wpisy na swoim blogu

http://little-things-world.blogspot.com/2015/10/vileda-paczkolook.html

http://little-things-world.blogspot.com/2015/11/sciereczki-vileda-opinia.html

Gratulujemy!

***

Gratulujemy Laureatkom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

 

 

Aleksandra BawiecEkspertem Miesiąca w styczniu 2016 roku!

Poznajcie naszą zwyciężczynie!

Aleksandra dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2013 roku i od tego czasu uczestniczyła już w wielu naszych kampaniach m.in. Purina ONE, Razowego Kwasu Chlebowego, antyperspirantów adidas, prezerwatyw SKYN oraz ketchupu Międzychód.

Aleksandra, jak sama mówi uwielbia testować nowe produkty, poznawać nowości rynkowe i dzielić się nimi z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Naszą uwagę zwróciła, swoją aktywnością w kampanii Finuu.  W czasie trwania projektu, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności w kampanii.

Tytuł Eksperta Miesiąca, otrzymuje również dzięki aktywności na swoim profilu na Instagramie:
http://bit.ly/1OHBo4D

http://bit.ly/1ThnrCQ

http://bit.ly/1Sc1cwv

http://bit.ly/1T3YJFE

http://bit.ly/1OHBAAM

http://bit.ly/1XUQNWo

http://bit.ly/1TKjchj

http://bit.ly/1QnJXDW

http://bit.ly/24wFDf9

 

Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała aż 7750 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca Ola otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Aleksandrę:

Jestem Ekspertem, bo uwielbiam testować nowe produkty, poznawać nowości rynkowe i dzielić się nimi z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów możliwość robienia tego w gronie rodziny i przyjaciół – jest to rewelacyjny pretekst do wspólnych spotkań, wspólnego gotowania, wymiany doświadczeń, wrażeń i do świetnej zabawy!

Na co dzień zajmuje się… pracą naukową i dydaktyczną oraz rozwijaniem swoich pasji i umiejętności (w tym m.in. gotowania i pieczenia).

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… możliwość testowania nowości rynkowych i wyrażania swojej opinii o nich, spotkania z rodziną i znajomymi w trakcie przekazywania produktów do testowania i zbieranie opinii oraz bycie członkiem społeczności Streetcom.

Najchętniej spędzam czas… w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, nie ważne czy w domu czy poza nim zawsze towarzyszy nam przyjazna atmosfera.

Moje marzenie… to nigdy nie stracić motywacji do działania. Jeśli ono się spełni, to wszystkie pomniejsze marzenia spełnią się razem z nim.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów  !!!

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów stycznia!

Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

 

Renata Waleriańska, otrzymuje wyróżnienie za kampanię mleka następnego Nastle NAN PRO2 z L.reuteri. Dzięki zaangażowaniu Renaty w ten projekt, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii na temat produktów naszego Klienta. Dodatkowo Renata aktywnie działała online oraz dzieliła się opinią i zdjęciami na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1XUTcjT

http://on.fb.me/1OHEC8i

http://on.fb.me/24wH39n

http://on.fb.me/1UtS2Mr

http://on.fb.me/24wH5hu

Dziękujemy za zaangażowanie i aktywność w kampanii.

***

Zdzisława Kamińska-Zając swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2014 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Zdzisławę za aktywny udział w kampanii Finuu. Uczestnicząc w projekcie przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także udzielała się na Facebooku:

http://on.fb.me/1QQ7IKp

http://on.fb.me/1nb8Gml

http://on.fb.me/1QnM8Y9

http://on.fb.me/21vBFEp

http://on.fb.me/1XUVP59

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w styczniu wyjątkową aktywnością jest Grażyna Fryc, która dołączyła do naszej społeczności w 2014 roku. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów ze znajomymi, w których otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych i cennych opinii dotyczących margaryny Optima DHA. Grażyna wykonała wszystkie zadania dodatkowe w kampanii, zdała wiele raportów z rozmów oraz aktywnie udzielała się na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1QfNAhk

http://on.fb.me/1oSvBou

http://on.fb.me/1oSvDfU

http://on.fb.me/1UtUy5h

 

***

Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

Monika SamborskaEkspertką Miesiąca w grudniu 2015 roku!

Poznajcie zwyciężczynię tego miesiąca!

Monika dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2010 roku. Wybrała społeczność Streetcom, gdyż jak sama mówi „lubi jako pierwsza poznawać nowe produkty”.

Nasza Ekspertka Miesiąca, uzbierała aż 9 700 punktów, co daje jej tytuł Pro-Eksperta. Dzięki uzyskaniu tytułu Eksperta Miesiąca nasza Ekspertka może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobyciu tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

Monika zwróciła naszą uwagę, swoją aktywnością w kampanii pereł piorących Perlux. W czasie trwania kampanii, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca Monika otrzymuje również dzięki wyjątkowej aktywności na fanpage’u Streetcom:

http://on.fb.me/1PLTd3r

http://on.fb.me/1KlpYZd

http://on.fb.me/1WXb6BW

http://on.fb.me/20BE24K

http://on.fb.me/1SxhvDw

http://on.fb.me/1WXbuQU

http://on.fb.me/1JTyi2p

http://on.fb.me/1SxiJyA

http://on.fb.me/20BEyj6

http://on.fb.me/1P0i3iT

http://on.fb.me/1KlqYMT

http://on.fb.me/1Ptl5gP

http://on.fb.me/1RVAc4S

http://on.fb.me/1RVAfxw

http://on.fb.me/1P9sD4L

http://on.fb.me/1KSeEi1

http://on.fb.me/1m88cgg

http://on.fb.me/1QBT5H1

http://on.fb.me/1PPJzTu

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Monikę:

 1. Jestem Ekspertem, bo… lubię jako pierwsza poznawać nowe produkty.
 2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów, radość odkrywania produktów i dzielenie się próbkami.
 3. Na co dzień zajmuje się… 18-miesięczną córeczką.
 4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… dzielenie się wrażeniami z innymi.
 5. Najchętniej spędzam czas… w gronie znajomych i w plenerze.
 6. Moje marzenie… egzotyczne podróże z mężem :)

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń  !!!

 

 

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów grudnia!
Oto, czym wyróżnili się nasi laureaci:

Bartosz Świderski, otrzymuje wyróżnienie za kampanię płatków Nestle Cheerios OATS. Dzięki zaangażowaniu Bartka w tę kampanie, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących opinii. Dodatkowo Bartosz bardzo aktywnie działał online, między innymi na naszym fanpage’u, gdzie dzielił się opiniami oraz wrzucał zdjęcia związane ze swoimi działaniami w kampanii:

http://on.fb.me/1KSfLOL

http://on.fb.me/1QT4nsp

http://on.fb.me/20BFDaO

http://on.fb.me/1nYP5Hk

http://on.fb.me/20BFIuX

http://on.fb.me/1PtnqbQ

http://on.fb.me/1VCdwVu

http://on.fb.me/1NLTiCM

http://on.fb.me/1RVB9KH

Bartosz dołączył do naszej społeczności w 2014 roku. Wcześniej uczestniczył w kampanii Metaxa Honey Shot, w której również wykazał się aktywnością.

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za jej aktywne działania, jest Aneta Biesek. Aneta bardzo aktywnie uczestniczyła w kampanii płatków Nestle Cheerios OATS. Od początku z dużym zaangażowaniem brała udział w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała próbki i rekomendowała produkty. Dzięki zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii na temat płatków Nestle Cheerios. Dziękujemy również za aktywność na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1WXdXej

http://on.fb.me/1VCeTDF

http://on.fb.me/1KltfYp

http://on.fb.me/1m89qZ5

http://on.fb.me/1RVBD3t

To nie pierwszy projekt, w którym uczestniczyła Aneta. Od 2014 roku, kiedy dołączyła do grona naszych Ambasadorów, brała udział między innymi w kampaniach: Razowego Kwasu Chlebowego, neokartki Envelo oraz pereł piorących Perlux.

***

Agnieszka Przyborowska swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2010 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów. My postanowiliśmy wyróżnić Agnieszkę za kampanię pereł piorących Perlux. Uczestnicząc w projekcie przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a ponadto aktywnie udzielała się na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/20iH6WR

http://on.fb.me/20iHfcQ

http://on.fb.me/1Q71DCW

http://on.fb.me/1nYSd5P

http://on.fb.me/1SxqHYw

 

Dziękujemy!

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w listopadzie wyjątkową aktywnością jest Patrycja Kordalska. Patrycja rozpoczęła przygodę ze Streetcom w 2013 roku. Postanowiliśmy wyróżnić ją za aktywne działania w kampanii pereł piorących Perlux. Od początku akcji Patrycja wykazywała się dużym zaangażowaniem, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie. Dodatkowo podzieliła się z nami zdjęciami z testowania na Facebooku:

http://on.fb.me/1PtrBUZ

http://on.fb.me/1QBXvh0

http://on.fb.me/1NLWX3J

http://on.fb.me/1STkw2f

http://on.fb.me/1WXgAgd

***

Gratulujemy Laureatkom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

Dominika Gucwa – Ekspertem Miesiąca w listopadzie 2015 roku! Poznajcie naszą zwyciężczynię!

Dominika dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2008 roku i od tego czasu uczestniczyła już w wielu naszych kampaniach m.in. Johnson ’s Baby, Somersby, kapsułek piorących Ariel, Lycamobile, pasty Parodontax oraz suplementu diety Bodymax. Dominika, jak sama mówi uwielbia testować nowe produkty i dzielić się opiniami na ich temat. Naszą uwagę zwróciła, swoją aktywnością w kampanii Bodymax. W czasie trwania projektu, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności w kampanii. Tytuł Eksperta Miesiąca, otrzymuje również dzięki aktywności na fanpage’ u Streetcom oraz Twitterze:

http://on.fb.me/1QF0J5U

http://on.fb.me/1IjIxw3

http://on.fb.me/1Oixoho

http://on.fb.me/1RzY3GJ

http://on.fb.me/1m3FTRk

http://on.fb.me/1Yr9Vzj

http://on.fb.me/1OFZJZ8

http://on.fb.me/1meN9sO

http://on.fb.me/1O3hHbP

http://bit.ly/1S4sioE

http://bit.ly/1YvLBaj

 

Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała aż 13 500 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca Dominika otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Dominikę:

 

Jestem Ekspertem, bo uwielbiam testować nowe produkty i dzielić się swoim zdaniem z ludźmi. Podoba mi się to, że moje opinie i opinie moich znajomych mają poniekąd pośredni wpływ na to, jak odbierana jest dana marka czy produkt.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że mam możliwość wypróbowania wielu nieznanych mi dotąd produktów, sprawdzenia wielu marek i ich oceny.

Na co dzień zajmuje się… domem. Jestem aktywną mamą.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… rekomendacje. Uwielbiam rozmawiać ze znajomymi (i nieznajomymi też), uważnie słuchać ich opinii i dzielić się nimi w raportach. Najchętniej spędzam czas… czytając, surfując w Internecie.

Moje marzenie… to uciec choć na chwilę na południe Francji do mojej ukochanej Prowansji :) Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów !!!

 

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów listopada!

Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

Zbigniew Popieliński, otrzymuje wyróżnienie za kampanię suplementu diety Bodymax. Dzięki zaangażowaniu Zbigniewa w ten projekt, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Zbigniew również aktywnie działał online oraz dzielił się opinią i zdjęciami na naszym fanpage’ u:

http://on.fb.me/1kchrLs

http://on.fb.me/1Jo8BkG

http://on.fb.me/1OG0AJo

http://on.fb.me/1TcdIKa

http://on.fb.me/1QF2OyN

http://on.fb.me/1OG0KAw

http://on.fb.me/1O3iREp

http://on.fb.me/1Mr3MXB

http://on.fb.me/1kchXZS

http://on.fb.me/1UVQp8E

http://on.fb.me/1QF3fsI

http://on.fb.me/1m3HOoQ

Dziękujemy za zaangażowanie i aktywność w kampanii.

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za aktywne działania jest Krystyna Naporowska, która również uczestniczyła w kampanii suplementu Bodymax oraz chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi. Dzięki zaangażowaniu Krysi w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dodatkowo Krystyna podzieliła się opinią z testowania na naszym fanpage’ u:

http://on.fb.me/1PjvvQq

http://on.fb.me/1YrbEVb

http://on.fb.me/1Jo9HwL

http://on.fb.me/1Pg0k6J

Dziękujemy za aktywny udział w kampanii!

***

Piotr Kotulski swoją przygodę ze Streetcom rozpoczął w 2014 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Piotra za aktywny udział w kampanii Wild Turkey®. Uczestnicząc w projekcie Piotr przekazał nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotował wyczerpujący raport końcowy. Wykonał również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieścił recenzję z testowania na naszym fanpage’ u:

http://on.fb.me/1NGZsp9

http://on.fb.me/1meNRGH

http://on.fb.me/1NGZygi

http://on.fb.me/1YrcYY9

http://on.fb.me/1YrcZLS

http://on.fb.me/1OG2KbY

http://on.fb.me/1OG2MR3

http://on.fb.me/1meNXhq

http://on.fb.me/1m3JSNB

http://on.fb.me/1Ny33I8

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w listopadzie wyjątkową aktywnością jest Karolina Kosmala, która dołączyła do naszej społeczności w 2014 roku. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów ze znajomymi, w których otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych i cennych opinii dotyczących bourbona Wild Turkey®. Dodatkowo Karolina wykonała wszystkie zadania w kampanii, aktywnie udzielała się na Facebooku:

http://on.fb.me/1S4xYiu

http://on.fb.me/1RA44mT

http://on.fb.me/1meOgbZ

http://on.fb.me/1J1N867

http://on.fb.me/1QBxtxe

http://on.fb.me/1RA4No3

http://on.fb.me/1NH1qpy

http://on.fb.me/1RA4Y2Q

http://on.fb.me/1Ny4cj4

***

  Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach! Zespół Streetcom

Janek KoziołEkspertem Miesiąca w październiku 2015 roku!

Poznajcie naszego Laureata!

Janek dołączył do grona Ambasadorów Streetcom w 2014 roku. Jak sam mówi, lubi testować, oceniać i rekomendować nowe produkty. Janek zwrócił naszą uwagę, swoją aktywnością w kampanii ketchupu Międzychód. W czasie trwania projektu, przeprowadził wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywał nam ich opinie oraz wykonał wszystkie dodatkowe zadania w kampanii.

Tytuł Eksperta Miesiąca, otrzymuje również dzięki aktywności na fanpage’u Streetcom:

http://on.fb.me/1Ni2RJV

http://on.fb.me/1MZcfmh

http://on.fb.me/1MPCVIi

http://on.fb.me/1XrkrpF

http://on.fb.me/1XCAps2

http://on.fb.me/1PVJwoz

http://on.fb.me/1OzoqsN

http://on.fb.me/1MPDAK3

http://on.fb.me/1XCAqfq

http://on.fb.me/1Tn46Nb

http://on.fb.me/1TfURh5

http://on.fb.me/1IuL5SA

http://on.fb.me/1PVJZqF

http://on.fb.me/1LIfz3t

http://on.fb.me/1l1QhIO

http://on.fb.me/1OpN016

Nasz Ekspert Miesiąca, uzbierał aż 5250 punktów, co daje mu tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

 

A teraz krótka ankieta, którą wypełnił Janek:

Jestem Ekspertem, bodokumentuje, oceniam, rekomenduje.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów jako jeden z pierwszych mam okazje przetestować produkty które pojawiają się na rynku.

Na co dzień pracuję.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem poznawanie nowych produktów.

Najchętniej spędzam czasz koleżankami przy mocnej kawie.

Moje marzenie… podróże, podróże, zwiedzanie, poznawanie nowych miejsc. Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów!!!

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów października!

Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

Małgorzata Wawrzyńczok, otrzymuje wyróżnienie za kampanię ketchupu Międzychód. Dzięki jej zaangażowaniu w ten projekt, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych dla Klienta opinii na temat jego produktów. Gosia bardzo aktywnie działała online, między innymi podzieliła się fotorelacją z testowania na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1IjpbqC

http://on.fb.me/1RglELH

http://on.fb.me/1PnftGm

http://on.fb.me/1XCACez

http://on.fb.me/1Tn81t7

http://on.fb.me/1XroWkb

http://on.fb.me/1Tn8oEe

http://on.fb.me/1l1SPXa

Dzięki aktywności Małgosi jeszcze więcej osób poznało smak ketchupu Międzychód.

***

Kolejnym Ambasadorem, którego chcemy wyróżnić za aktywne działania, jest Krzysztof Podleśny, który również aktywnie uczestniczył w kampanii ketchupu Międzychód oraz chętnie dzielił się swoimi opiniami ze znajomymi. Dzięki jego zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dodatkowo Krzysiek podzielił się zdjęciami z testowania produktów na fanpage’u Streetcom:

http://on.fb.me/1QP2Un6

http://on.fb.me/1MZeKFm

http://on.fb.me/1Rgo3pE

http://on.fb.me/1RgoaBq

http://on.fb.me/1PnhYs9

http://on.fb.me/1YCVhS6

http://on.fb.me/1HzCTFM

http://on.fb.me/1XrqHOk

http://on.fb.me/1TnayUf

Dziękujemy za aktywny udział w kampanii!

***

Iwona Matrac swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2009 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów. Postanowiliśmy wyróżnić Iwonę za udział w kampanii żelu Dapis. Uczestnicząc w projekcie, Iwona przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieściła obszerny wpis na blogu, który prowadzi:

http://czarujacaklasykasmaku.blogspot.com/p/blog-page.html

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się wyjątkową aktywnością jest Iwona Piskała. Iwona dołączyła do naszej społeczności w 2014 roku. Dziękujemy za przesłane raporty z rozmów ze znajomymi, otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych i cennych opinii w kampanii żelu Dapis. Dodatkowo Iwona wykonała wszystkie zadania dodatkowe w kampanii oraz zamieściła recenzję produktu na swoim blogu:

http://szarokolorowa1989.blogspot.com/2015/09/dapis-zel.html

***

Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

 

Kornel Jaworski Ekspertem Miesiąca we wrześniu 2015 roku! Gratulujemy i z przyjemnością przedstawiamy Wam naszego laureata!

Kornel jest z nami od 2010 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Kornela za jego aktywność w kampanii prezerwatyw SKYN. Od początku akcji wykazywał się dużym zaangażowaniem, przeprowadził wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywał nam ich opinie, wykonał dodatkowe aktywności w kampanii oraz zamieścił obszerną relację z testowania na swoim blogu:

http://trykorwi.blog.pl/2015/07/25/kampania-streetcom-skyn/  

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w naszych kampaniach. Kornel uzbierał aż 5500 punktów, uzyskał rangę Ekstra-Ekspert oraz szereg przywilejów i pierwszeństwo w rekrutacji do nowych kampanii Streetcom. Ponadto za swoją aktywność w kampaniach i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca uzyskuje 1000 dodatkowych punktów. Jesteśmy pewni jego zaangażowania w kolejnych kampaniach. Dziękujemy!

Zadaliśmy Kornelowi kilka pytań:

 • Jestem Ekspertem, bo… bardzo poważnie podszedłem do kampanii i starałem się jak najlepiej i jak najaktywniej się nią zająć.
 •  Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… możliwość wypróbowania produktów i możliwości podzielenia się tym z innymi.
 • Na co dzień zajmuje się… handlem i nauką.
 • Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… docenienie moich możliwości i starań związanych z kampanią.
 • Najchętniej spędzam czas… aktywnie przebywając w gronie znajomych i na spacerach z moją dziewczyną.
 • Moje marzenie… realizować się, budować szczęśliwy związek oraz zdobywać doświadczenie i wiedzę.

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów września! Oto, czym wyróżnili się nasi laureaci:

Grzegorz Masłowski w Streetcom od 2014 roku. Ambasador w kampaniach: neokartki Envelo oraz prezerwatyw SKYN, za którą otrzymuje wyróżnienie. W czasie trwania kampanii Grzegorz przesłał nam wiele raportów z rozmów, dzielił się swoją opinią na Facebooku, gdzie zamieścił również fotorelację z testowania:

http://on.fb.me/1Q8dggG

http://on.fb.me/1Q3ovrM

http://on.fb.me/1HoAOXk

http://on.fb.me/1XLTuK2

http://on.fb.me/1Mev2NG

http://on.fb.me/1KVYNgR

http://on.fb.me/1Mev9su

http://on.fb.me/1Q8dTa8

Dziękujemy i gratulujemy!

Karolina Ziółkowska przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2009 roku. Od tego czasu aktywnie uczestniczyła w wielu naszych kampaniach m.in.: Tetra Pak, antyperspirantów adidas, Ballantine’s Brasil, neokartki Envelo, sków Fortuna Karotka Plus oraz kampanii Vileda Windomatic, za którą otrzymuje tytuł najaktywniejszego Eksperta. Karolina przekazała nam wiele opinii znajomych, rzetelnie wypełniając raporty z rozmów. Podzieliła się z nami zdjęciami otrzymanej paczki oraz dodała fotorelację z testowania na Facebooku oraz Instagramie:

http://on.fb.me/1LO00dS

http://on.fb.me/1RNKQH3

http://on.fb.me/1Slgnkv

http://on.fb.me/1SlgufS

http://on.fb.me/1KVZjeI

http://on.fb.me/1Q8g1yA

http://on.fb.me/1OkXKyP

http://bit.ly/1PjhTnt

http://bit.ly/1koX7qE

Dziękujemy za aktywność i gratulujemy wyróżnienia!

 

Krzysztof Stępniewski w Streetcom od marca 2014 roku. Uczestniczył w kampaniach: mBanku, oraz prezerwatyw SKYN. Postanowiliśmy wyróżnić Krzysztofa za udział i aktywność w kampanii SKYN. Spełnił wszystkie zadania Ambasadora, przekazał nam opinie wielu znajomych, a dodatkowo zamieścił relację z testowania na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1WtyXwK

http://on.fb.me/1koXWzL

http://on.fb.me/1M9uFAv

Dziękujemy za zaangażowanie w kampanie.

 

Izabela Żekońska w Streetcom od 2014 roku. Ambasadorka w kampaniach: Morning Fresh, soków Fortuna Karotka Plus oraz Vileda Windomatic, za którą otrzymuje wyróżnienie. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów, wykonanie zadań dodatkowych w kampanii oraz aktywność na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1Rsj9DW

http://on.fb.me/1HoD

http://on.fb.me/1MECyU7MLs

http://on.fb.me/1MEECLT

http://on.fb.me/1Naxwck

Gratulujemy!

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Zespół Streetcom

 

Piotr Wojdak – Ekspertem Miesiąca sierpnia 2015 roku!

Poznajcie naszego zwycięzcę!

Piotr dołączył do grona Ambasadorów Streetcom, dlatego, że jak sam mówi, lubi testować nowinki i dzielić się doświadczeniami. Piotr dołączył do naszej społeczności w 2014 roku, i już zdobył tytuł Eksperta Miesiąca!!!  Nasz Ekspert Miesiąca, uzbierał aż 7000 punktów, co daje mu tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów. :) Piotr zwrócił naszą uwagę swoją aktywnością w kampanii Metaxa Honey Shot. To pierwsza kampania Piotra w Streetcom. W czasie trwania projektu przeprowadził wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywał nam ich opinie oraz wykonał wszystkie dodatkowe zadania w kampanii. Tytuł Eksperta Miesiąca Piotr otrzymuje również dzięki aktywności na fanpage’u Streetcom:

http://on.fb.me/1KNRacz

http://on.fb.me/1h6xA3w

http://on.fb.me/1iHAr4a

http://on.fb.me/1iHATPP

http://on.fb.me/1PLdxUs

http://on.fb.me/1KNStIz

http://on.fb.me/1MDkpTb

http://on.fb.me/1ODTXfu

http://on.fb.me/1L1RcSB

http://on.fb.me/1Vofs2I

http://on.fb.me/1VkEq8A

http://on.fb.me/1JzX93H

http://on.fb.me/1jtyA3u

http://on.fb.me/1MDl475

http://on.fb.me/1GepH2J

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Piotra:

 1. Jestem Ekspertem, bo… lubię testować nowinki i dzielić się z innymi wrażeniami.
 2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… możliwość poznania nowych doznań.
 3. Na co dzień zajmuje się tym, co większość Polaków. Praca, zakupy, dom i wspólne wyjścia ze znajomymi.
 4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… testowanie nowych produktów.
 5. Najchętniej spędzam czas… ze swoim psem..
 6. Moje marzenie… to podróżowanie i zwiedzanie świata.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczność Streetcom oraz udział w kampanii. Życzymy kolejnych sukcesów!!!

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów sierpnia!

Sprawdźcie, czym wyróżnili się nasi laureaci:

Wojciech Olendzki, otrzymuje wyróżnienie za udział w kampanii pasty Parodontax®. Dzięki zaangażowaniu Wojtka w projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Wojtek również bardzo aktywnie działał online, zamieścił wiele zdjęć z testowania na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1YLZtA4

http://on.fb.me/1MDqsqK

http://on.fb.me/1VokHPX

http://on.fb.me/1YLPQkU

Dzięki Wojtkowi jeszcze więcej osób poznało pastę Parodontax®. Dziękujemy za aktywność :)

***

Kolejnym Ambasadorem, którego chcemy wyróżnić za aktywne działania, jest Konrad Staszewski, który bardzo aktywnie uczestniczył w kampanii Metaxa Honey Shot. Od początku chętnie dzielił się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawał próbki i rekomendował produkty. Dzięki jego zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dziękujemy również za aktywność na naszym fanpge’u:

http://on.fb.me/1WvgZqb

http://on.fb.me/1h6HgLs

http://on.fb.me/1KHYZUl

http://on.fb.me/1Wvh9hp

http://on.fb.me/1jtIrGH

http://on.fb.me/1LiRCpQ

http://on.fb.me/1jtIC4H

http://on.fb.me/1FF63SG

***

Krystyna Kotulska jest kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za jej aktywne działania. Krysia, podobnie jak Wojtek Olendzki, bardzo aktywnie brała udział w kampanii pasty Parodontax®. Uczestnicząc w projekcie, przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią oraz zamieściła fotorelację ze swoich działań na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1QJtFWC

http://on.fb.me/1L1WayM

http://on.fb.me/1P3zD6z

http://on.fb.me/1LiRGG0

http://on.fb.me/1FzZNvE

http://on.fb.me/1iYDvcR

http://on.fb.me/1jtL0bV

http://on.fb.me/1L1Wqhn

http://on.fb.me/1PLjv7K

http://on.fb.me/1QJtPNL

***

Ostatnim Ekspertem, który wykazał się w sierpniu wyjątkową aktywnością jest Bartosz Piątkowski, którego wyróżniliśmy za udział w kampanii Metaxa Honey Shot. Dzięki raportom z rozmów ze znajomymi przesłanym przez Bartosza, otrzymaliśmy wiele ciekawych opinii. Dodatkowo Bartosz zamieścił obszerny wpis na blogu, który prowadzi:

http://bartoszpiatkowski.pl/streetcom-metaxa-honey-shot/

http://bartoszpiatkowski.tumblr.com/post/122326566061/streetcom-metaxa-honey-shot

Dziękujemy za aktywny udział w kampanii!

 ***

Gratulujemy Laureatom!

Dziękujemy Wam za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

Jolanta IdasiakEkspertką Miesiąca lipca 2015 roku!

Poznajcie zwyciężczynię tego miesiąca!

Jola dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2009 roku. Wybrała społeczność Streetcom, gdyż jak sama mówi „lubię poznawać nowości i dzielić się nimi z innymi”. Od czasu dołączenia do naszej społeczności Jola brała udział w kampaniach: Somersby, TetraPak, Razowego Kwasu Chlebowego, spray’u na zamknięte powieki Optrex oraz sosów egzotycznych Łowicz, za którą postanowiliśmy wyróżnić Jolę.

Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała aż 7 300 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

W czasie trwania kampanii Jola przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca otrzymuje również dzięki wyjątkowej aktywności na blogu, który prowadzi. Jola przygotowała wiele wpisów, gdzie prezentuje przepisy z wykorzystaniem sosów egzotycznych Łowicz oraz recenzję testowanego produktu:

http://alternatywyalergika.blogspot.com/2015/05/wielkie-testowanie-sosow-egzotycznych.html

http://alternatywyalergika.blogspot.com/2015/05/ciecierzyca-w-sosie-arabskim-owicz.html

http://alternatywyalergika.blogspot.com/2015/05/pulpety-na-karaibach.html

http://alternatywyalergika.blogspot.com/2015/05/woowina-z-sosem-seczuanskim-owicz.html

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Jolę:

 1. Jestem Ekspertem, bo… lubię poznawać nowości i dzielić się nimi z innymi.
 2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów możliwość wypróbowania czegoś przed zakupem i sprawdzenia, czy jest to produkt dla mnie.
 3. Na co dzień zajmuje się… domem, dziećmi, pielęgnowaniem i rozwijaniem swoich pasji.
 4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… odkrywanie nowości i dzielenie/wymienianie się opinią ze znajomymi i rodziną.
 5. Najchętniej spędzam czas… z rodziną oraz na spotkaniach z przyjaciółmi.
 6. Moje marzenie… to podróżowanie, poznawanie innych kultur i obyczajów, a także kulinariów.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń  !!!

 

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów lipca! Oto, czym wyróżniły się nasze laureatki:

Małgorzata Michałowska, otrzymuje wyróżnienie za kampanię wyrzutni NERF. Dzięki zaangażowaniu Małgosi w tę kampanie, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących opinii. Dodatkowo Małgosia bardzo aktywnie działała online, między innymi na naszym fanpeg’u, gdzie dzieliła się opiniami oraz wrzucała zdjęcia związane ze swoimi działaniami w kampanii:

http://on.fb.me/1U7UUQR

http://on.fb.me/1PA76mF

http://on.fb.me/1fHJ90u

http://on.fb.me/1WTZilt

Dziękujemy i gratulujemy!

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za jej aktywne działania, jest Iwona Bieniek, która bardzo aktywnie uczestniczyła w kampanii sosów egzotycznych Łowicz. Od początku z dużym zaangażowaniem brała udział w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała i rekomendowała produkty. Dzięki zaangażowaniu w projekt otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii na temat sosów Łowicz. Dziękujemy również za recenzję produktu na blogu Iwony:

http://ciaza-strach-sie-bac.blogspot.com/2015/05/testujemy-ze-streetcom-sosy-egzotyczne.html

http://ciaza-strach-sie-bac.blogspot.com/2015/05/sos-arabski-i-seczuanski-owicz-czyli.html

http://ciaza-strach-sie-bac.blogspot.com/2015/05/odrobina-egzotyki-na-polskim-stole.html

Gratulujemy!

***

Bożena Olejarz swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2011 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Bożenę za kampanię pereł piorących Perlux. Uczestnicząc w projekcie, nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a ponadto aktywnie udzielała się na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1Em3nsO http://on.fb.me/1KmtMHH

http://on.fb.me/1VcYIgH http://on.fb.me/1LxWhRo

http://on.fb.me/1UeKWrB http://on.fb.me/1Kmu3KP

http://on.fb.me/1i3WnGB http://on.fb.me/1EYA767

Dziękujemy za aktywny udział i gratulujemy!

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się wyjątkową aktywnością w lipcu jest Ilona Sobańska. Ilona rozpoczęła przygodę ze Streetcom w 2014 roku. Uczestniczyła w kampanii mleka modyfikowanego Nestle JUNIOR oraz pereł piorących Perlux, za którą otrzymuje wyróżnienie. Od początku akcji Ilona wykazywała się dużym zaangażowaniem, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie, a dodatkowo podzieliła się z nami zdjęciami z testowania na Facebooku:

http://on.fb.me/1K7kuAE

http://on.fb.me/1MWB9HD

http://on.fb.me/1Em4GYD

http://on.fb.me/1NJmDSK

Gratulujemy!

***

Gratulujemy Laureatkom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

 

Sylwia MichEkspertem Miesiąca w czerwcu 2015 roku!

Poznajcie naszego zwycięzcę!

Sylwia dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2010 roku i od tego czasu uczestniczyła już w wielu naszych kampaniach m.in. kapsułek piorących Ariel, Ambi Pur Freshelle, portalu FoodPanda, Razowego Kwasu Chlebowego oraz serów salami Serenada.

Sylwia, jak sama mówi lubi testować nowe produkty i dzielić się opiniami na ich temat. Naszą uwagę zwróciła, swoją aktywnością w kampanii serów salami Serenada. W czasie trwania projektu, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności w kampanii.

Tytuł Eksperta Miesiąca, otrzymuje również dzięki aktywności na fanpage’u Streetcom:
http://on.fb.me/1D84iMh

http://on.fb.me/1HXEnGm

http://on.fb.me/1OycVka

http://on.fb.me/1VKHsRl

http://on.fb.me/1LS8rY6

http://on.fb.me/1Oyd7zR

http://on.fb.me/1I6yzYK

http://on.fb.me/1I6yyE8

http://on.fb.me/1LPhHKV

http://on.fb.me/1I6yDrB

 

Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała aż 7200 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca Sylwia otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Sylwię:

 

Jestem Ekspertem, bo uwielbiam poznawać nowości i dzielić się wiadomościami na ich temat.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że poznaję je jako pierwsza i mogę wyrażać swoje obiektywne zdanie na ich temat.

Na co dzień zajmuje się… uszczęśliwianiem innych.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… te chwile, gdy znajomi dziękują mi za polecenie produktu lub usługi i twierdzą, że to uratowało im życie.

Najchętniej spędzam czas… z rodziną.

Moje marzenie… być idealnym kandydatem do każdej kampanii…i pokój na świecie.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów  !!!

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów czerwca!

Oto, czym wyróżnili się nasi laureaci:

Kasia Boryczka, otrzymuje wyróżnienie za kampanię serów Serenada. Dzięki zaangażowaniu Kasi w ten projekt, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych dla Klienta opinii na temat jego produktów. Kasia aktywnie działała online oraz dzieliła się opinią i zdjęciami na naszym fanpage:

http://on.fb.me/1DL9xN5

http://on.fb.me/1h21C9b

Dziękujemy za zaangażowanie i aktywność w kampanii.

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za aktywne działania, jest Anna Busse, która również uczestniczyła w kampanii serów Serenada oraz chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi. Dzięki zaangażowaniu Ani w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii na temat serów salami Serenada. Dodatkowo Ania podzieliła się opinią z testowania na swoim blogu oraz zdjęciami na naszym fanpage’u:

http://testujenowe.blogspot.com/2015/05/streetcom-serenada-salami.html

http://on.fb.me/1U3CrRU

http://on.fb.me/1Mw8NDz

http://on.fb.me/1fCLR7R

http://on.fb.me/1GXvXuH

http://on.fb.me/1MTtrL9

http://on.fb.me/1Mw8QiT

http://on.fb.me/1h240Nq

Dziękujemy za aktywny udział w kampanii!

***

Paulina Włoch swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2010 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów. Postanowiliśmy wyróżnić Paulinę za aktywny udział w kampanii kremu AVON Nutra Effects. Uczestnicząc w projekcie, Paulina przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieściła recenzję z testowania kremu na swoim blogu:

http://lutowa-mama.blogspot.com/2015/05/avon-nutra-effects-z-nasionami-chia.html

 

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w czerwcu wyjątkową aktywnością jest Iwona Bogdanowicz, która dołączyła do naszej społeczności w 2011 roku. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów ze znajomymi, w których otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych i cennych opinii dotyczących kremu AVON Nutra Effects. Dodatkowo Iwona wykonała wszystkie zadania dodatkowe w kampanii, aktywnie udzielała się na Facebooku oraz zamieściła recenzję z testowania na swoim blogu:

http://jak-to-smakuje.blogspot.com/2015/05/deser-z-mango-i-chia.html

http://on.fb.me/1MTuk6p

http://on.fb.me/1VKKwg0

http://on.fb.me/1JNJYgv

***

Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

 

Agnieszka Pomianek – Ekspertką Miesiąca maja 2015 roku! Poznajcie naszą zwyciężczynię!

Agnieszka dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2014 roku. Jak sama twierdzi, lubi poznawać nowych ludzi, dzielić się z nimi swoimi opiniami oraz poznawać nowości. Kampania Żołądkowa Gorzka z figą jest pierwszą kampanią, w której uczestniczy Aga i to właśnie za aktywność w tej kampanii postanowiliśmy przyznać jej tytuł Eksperta Miesiąca! Nasza Ekspertka Miesiąca, uzbierała aż 15 850 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów. Agnieszka zwróciła naszą uwagę, swoją aktywnością w kampanii, wieloma cennymi opiniami oraz zdjęciami zamieszczonymi na naszym fanpage’u, Instagramie i Twitterze. W czasie trwania projektu, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Dziękujemy za aktywność:

http://on.fb.me/1g1tDgP

http://on.fb.me/1JiOJkt

http://on.fb.me/1KjTvzC

http://on.fb.me/1IninX2

http://on.fb.me/1Kpkew3

http://on.fb.me/1SX9uXk

http://on.fb.me/1SX9FSk

http://on.fb.me/1IFKPz8

http://on.fb.me/1CDZ6ui

http://bit.ly/1dshUWJ

http://bit.ly/1FK4Xy7

http://bit.ly/1Jj3Qu7

http://bit.ly/1eUAqZl  

http://bit.ly/1GHB9TD

http://bit.ly/1LxJlwc

http://bit.ly/1RLfMXv

http://bit.ly/1CE7Gco

http://bit.ly/1Inrya6

http://bit.ly/1NpDBn5

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Agę:

 

 1. Jestem Ekspertem, bo lubię być na bieżąco, uwielbiam poznawać nowości.
 2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że opinia moja i moich przyjaciół jest ważna, że dzięki testowaniu mogę poznawać nowości, które się pojawiają na rynku wiedząc, że ich jakość będzie przeze mnie przetestowana.
 3. Na co dzień zajmuję się… robię wiele rzeczy jak każda kobieta :) .  Obecnie jestem na urlopie wychowawczym, a od przyszłego roku mam nadzieję pracować.
 4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że mam możliwość testować produkty, które niekiedy nie są jeszcze dostępne na rynku i podzielić się opinią z moimi przyjaciółmi oraz czasem z nowo poznanymi ludźmi.
 5. Najchętniej spędzam czas na podróżach motocyklem z moim mężem.
 6. Moje marzenie: podróż do Islandii i na żywo pod chmurką zobaczyć koncert Sigur Rós.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń!!!

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów maja!

Sprawdźcie, czym wyróżniły się nasze laureatki:

Malwina Latko, otrzymuje wyróżnienie za kampanię soków Fortuna Karotka Plus. Dzięki zaangażowaniu Malwiny w ten projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Malwina bardzo aktywnie działała online, między innymi na naszym fanpage’u, gdzie dzieliła się opiniami oraz wrzucała zdjęcia związane ze swoimi działaniami w kampanii:

http://on.fb.me/1IFNIjn

http://on.fb.me/1IFOqxc

http://on.fb.me/1LDFv5r

http://on.fb.me/1g1BICa

http://on.fb.me/1g1BSJN

http://on.fb.me/1dsfmYx

http://on.fb.me/1CE5Yb4

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za jej aktywne działania, jest Natalia Feder, która bardzo aktywnie uczestniczyła w kampanii Żołądkowa Gorzka z figą. Od początku z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała próbki i rekomendowała produkty naszego Klienta. Dzięki jej zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dziękujemy również za aktywność na naszym fanpage’u oraz kolorowy wpis na Blogu:

http://kolor-owanka.blogspot.com/2015/04/figa.html

http://on.fb.me/1JsM9Lu

***

Justyna Pucuła swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2012 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów m.in. kampanii: Razowego Kwasu Chlebowego, płynu Morning Fresh oraz neokartki Envelo. My postanowiliśmy wyróżnić Justynę za kampanię soków Fortuna Karotka Plus. Uczestnicząc w projekcie, Justyna przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a dodatkowo zamieściła wiele zdjęć z testowania produktu na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1NterU0

http://on.fb.me/1C1dXEk

http://on.fb.me/1GKFGpd

http://on.fb.me/1CE9dPJ

http://on.fb.me/1dsk1tp

http://on.fb.me/1dsk2xE

http://on.fb.me/1FK6Pqq

http://on.fb.me/1Kk72aa

http://on.fb.me/1SXorIX

http://on.fb.me/1LxL5FD

http://on.fb.me/1Int77P

http://on.fb.me/1LQq1bp

http://on.fb.me/1Jj974W

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w styczniu wyjątkową aktywnością jest Monika Bajzert. W Streetcom od 2009 roku, brała udział w wielu kampaniach m.in. Somersby, Lipton Ice Tea Raspberry, Mary Kay oraz kampanii Fortuna Karotka Plus. W każdej z tych kampanii Monika wyróżniała się wysoką aktywnością oraz pomysłowością. Dzięki przesłanym raportom z rozmów ze znajomymi, otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych opinii. Monika aktywnie udzielała się również na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1IFXBxG

http://on.fb.me/1SXqPzj

http://on.fb.me/1LDK0gp

http://on.fb.me/1LxMwUs

http://on.fb.me/1U0fOPk

http://on.fb.me/1eemTLk

http://on.fb.me/1Kk9cXw

http://on.fb.me/1NpHkRD

 http://bit.ly/1KkabXD

http://bit.ly/1JsRZwi

http://bit.ly/1GV5b9I

http://bit.ly/1LDKBii

http://bit.ly/1dsmO5Q

http://bit.ly/1FK9ctl

http://bit.ly/1GV5iSz

http://bit.ly/1SXsZz7

http://bit.ly/1GHGnP3

http://bit.ly/1g1Rywu

http://bit.ly/1RLnrVN

http://bit.ly/1JsSira

http://bit.ly/1Kpl0Jx

http://bit.ly/1BQw6o0

Gratulujemy Laureatkom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach! Zespół Streetcom

 

Sylwia Rycyk – Ekspertką Miesiąca kwietnia 2015 roku!

Poznajcie naszą zwyciężczynię!

Sylwia dołączyła do grona naszych Ekspertów w 2008 roku, gdyż jak sama twierdzi lubi poznawać nowe produkty na rynku i dzielić się ze znajomymi swoją opinią. Postanowiliśmy przyznać Sylwii tytuł Eksperta Miesiąca za wyjątkową aktywność w kampanii owsianek „Coś na Ząb” firmy Kupiec! Nasza Ekspertka Miesiąca, uzbierała aż 4100 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów. Sylwia zwróciła naszą uwagę, swoją aktywnością w kampanii oraz wpisami, które zamieściła na Blogu, który prowadzi. W czasie trwania projektu, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności, a także podzieliła się zdjęciami z testowania na Instagramie. Dziękujemy za aktywność:

http://czokomoreno.blogspot.com/2015/05/ambasadorowanie-streetcom-owsianki.html

http://czokomorena.pinger.pl/m/23763288

https://instagram.com/p/2LXK4kEJ_J/

https://instagram.com/p/04vQtlkJ-i/

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Sylwię:

 1. Jestem Ekspertem, bo… wciąż poszukuję kolejnych wyzwań, lubię poznawać nowe produkty na rynku i dzielić się z innymi swoją opinią.
 2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… możliwość wypróbowania najnowszych produktów na rynku i nadanie tytułu Ambasadorki.
 3. Na co dzień zajmuje się… studiowaniem, obecnie piszę pracę magisterską – cóż za zbieg okoliczności, właśnie o społeczności Streetcom :)
 4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… specjalne przywileje i możliwość wznoszenia się na coraz wyższy poziom w społeczności.
 5. Najchętniej spędzam czas… z rodziną i przyjaciółmi, najlepiej nad morzem!
 6. Moje marzenie… to życie na walizkach w niekończącej się podróży dookoła świata!

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń !!!

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów kwietnia!

Sprawdźcie, czym wyróżniły się nasze laureatki:

Romana Maszkowska, otrzymuje wyróżnienie za kampanię Garnier Miracle Cream. Dzięki zaangażowaniu Romany w ten projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Dodatkowo Romana wykonała wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią oraz zamieściła recenzję produktu na swoim blogu:

http://siostrydajarade.blogspot.com/2015/04/kampania-streetcom-miracle-cream-od.html

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za jej aktywne działania, jest Urszula Zabielska. Ula bardzo aktywnie uczestniczyła w kampanii Garnier Miracle Cream. Od początku z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w akcji i chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała próbki i rekomendowała produkty Klienta. Dzięki Jej zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dziękujemy również za aktywność na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1AzYABL

http://on.fb.me/1G2lpk0

http://on.fb.me/1PPK6Vt

http://on.fb.me/1Fco4km

http://on.fb.me/1d1hg2r

http://on.fb.me/1BqVrPR

***

Aleksandra Łoś swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2010 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Aleksandrę za kampanię owsianek „Coś na Ząb” firmy Kupiec. Uczestnicząc w projekcie, Aleksandra przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a dodatkowo zamieściła recenzję produktu na swoim blogu:

http://www.cukierzpudrem.blogspot.com/2015/04/test-1-czas-start.html

http://on.fb.me/1HOf9fT

Dziękujemy za aktywność:)

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w kwietniu wyjątkową aktywnością jest Beata Antoniak, która otrzymuje wyróżnienie za aktywny udział w kampanii Garnier Miracle Cream. Dziękujemy za przesłane raporty z rozmów ze znajomymi i mnóstwo ciekawych opinii. Dodatkowo Beata aktywnie udzielała się na Facebooku:

http://on.fb.me/1PPKWkW

http://on.fb.me/1GG7Q8F

Gratulujemy Laureatkom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach! Zespół Streetcom

 

Anna PajkaEkspertką Miesiąca marca 2015 roku!

Poznajcie naszą zwyciężczynię!

Ania dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w styczniu 2014 roku dlatego, że jak sama mówi, kocha testować wszystko, co nowe oraz nie boi się wyrażać własnej opinii. Tytułem Eksperta Miesiąca postanowiliśmy wyróżnić Anię za jej aktywny udział w kampanii Nestle JUNIOR. Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała aż 9150 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobyciu tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów. W czasie trwania projektu Ania, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca Ania otrzymuje również dzięki aktywności na swoim blogu oraz fanpage’u Streetcom:

http://druidka.blogspot.com/2014/12/testowanie-mleka-smakowego-nestle-junior.html

http://druidka.blogspot.com/2015/01/zatwardziay-cycoholik-agodnieje-przy.html

http://on.fb.me/1DVAAEc

http://on.fb.me/1bdwtwa

http://on.fb.me/1JRKxqO

http://on.fb.me/1EnpZVZ

http://on.fb.me/1GvaxFp

http://on.fb.me/1GExXuH

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Anię:

 1. Jestem Ekspertem, bo… kocham testować i poznawać wszystko, co nowe. Nie boje się przy tym wyrazić szczerej opinii – nawet, kiedy ma być bolesna.
 2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… to, że jako pierwsza mam możliwość je poznać, ocenić i polecić znajomym.
 3. Na co dzień zajmuje się… moją największą miłością – córeczką Viktorią, która testuje razem ze mną (a jeśli nie testuje, to zawsze otwiera przesyłki :)).
 4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… to, że mogę być pionierką.
 5. Najchętniej spędzam czas… z moją córeczką
 6. Moje marzenie, za miesiąc powiększy się nasza rodzina, więc pragnę by kolejna pociecha urodziła się zdrowa, rodzina była zawsze w komplecie i co najważniejsze – była szczęśliwa!

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń  !!!

 

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów marca! Oto, czym wyróżniły się nasze laureatki:

Marta Serafin otrzymuje wyróżnienie za kampanię dla Nestle JUNIOR. Dzięki zaangażowaniu Marty w ten projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych dla Klienta opinii na temat jego produktów. Marta również bardzo aktywnie działała online, między innymi na naszym fanpage’u, gdzie dzieliła się opiniami oraz wrzucała obszerną relację z testowania:

http://on.fb.me/1PWySuV

http://on.fb.me/1AfjosS

http://on.fb.me/1zcCSTC

http://on.fb.me/1GvddCZ

http://on.fb.me/1Env6W0

http://on.fb.me/1ECfjEn

http://on.fb.me/1EQangY

 

Marta dołączyła do naszej społeczności w 2014 roku. Wcześniej brała udział między innymi w kampaniach Bepanthen Baby oraz aktualnie uczestniczy w kampanii owsianek Coś na ząb marki Kupiec. Dziękujemy za aktywność.

***

Kolejną Ambasadorką, wyróżnioną za aktywne działania w naszej społeczności, jest Karolina Bylina. Karolina, aktywnie uczestniczy w naszej społeczności już od 2012 roku. Wyróżnienie otrzymuje za udział w kampanii sprayu na zamknięte powieki Optrex. Od początku z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi. Dzięki jej zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii na temat marki Optrex. Dziękujemy za wpis na blogu oraz  aktywność na naszym fanpage’u:

http://carlacosmetics.blogspot.com/2015/03/nowa-kampania-optrex-2-w-1.html

http://on.fb.me/1HYCRWz

To nie pierwszy projekt, w którym uczestniczyła Karolina, brała udział między innymi w kampaniach Razowego Kwasu Chlebowego, a także antyperspirantów adidas. Obecnie aktywnie uczestniczy w kampanii Żołądkowej Gorzkiej z figą.

***

Edyta Jarończyk do społeczności Streetcom dołączyła w 2013 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Edytę za udział w kampanii Nestle JUNIOR. Uczestnicząc w projekcie, Edyta przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała szczegółowy raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe aktywności związane z kampanią, a dodatkowo zamieściła fotorelację z udziału w kampanii na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1JRRwjt

http://on.fb.me/1QIGF0y

http://on.fb.me/1DAGdY5

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się wyjątkową aktywnością jest Klaudia Kunc, która dołączyła do naszej społeczności w 2010 roku. Uczestniczyła już w wielu kampaniach m.in. kampanii AmbiPur Freshelle, kapsułek piorących Ariel, dermena® lash, balsamów do ciała Playboy oraz wielu innych. W każdej z tych kampanii Klaudia wyróżniała się wysoką aktywnością oraz pomysłowością. Dzięki przesłanym raportom z rozmów ze znajomymi, otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych opinii. Dodatkowo Klaudia podzieliła się zdjęciami paczki ambasadorskiej na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1HYLG2t

 

***

Gratulujemy Laureatkom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom