Call to us: +48 22 511 11 11
Write to us: streetcom@streetcom.pl

Several hundred successful campaigns!

Customers who keep coming back.

Zobacz raporty z rozmów
 • Aleksandra Piątkowiak
  Znajomi podczas wizyty u mnie w domu, zauważyli opakowanie preparatu Litozin Activ. Zapytali co to ciekawego. Powiedziałam, że chciałam im przedstawić ten produkt i opowiedzieć kilka słów, tym bardziej, że oboje są aktywni fizycznie. Byli zainteresowani produktem, który ma kompleksowe dziąłanie i bardzo ciekawy skład. Chętnie wzięli ode mnie ulotki i powiedzieli, że zastanowią się nad suplementacją Litozinem Activ przed jesiennym sezonem biegowym.
 • Katarzyna Graczyk
  Podczas wizyty towarzyskiej znajomi zauważyli, że wyraźnie lepiej się poruszam, pokazałam im preparat który stosuję i opowiedziałam o zaletach Litozinu.
 • Piotr Butkiewicz
  "w końcu coś naturalnego", "skończy się problem z połykaniem leków- fajny kształt" , " coś naturalnego dla osób aktywnych a do tego łatwy do połknięcia" , "naturalna ochrona stawów" , "czegoś takiego brakowało , a do tego ten oryginalny kształt"
 • Joanna Menżyk
  Rozmowę przeprowadziłam z grupą trzech turystów- młodych mężczyzn w czasie wycieczki biegowej w górach. Spotkałam ich na jednym ze szczytów i w czasie rozmowy nawiązała się rozmowa dot. suplementów diety dla osób aktywnych. Opowiedziałam im o Litozin i moim stosowaniu tego preparatu i pozytywnych jego skutkach. Moi rozmówcy już słyszeli o Litozin od swoich znajomych i z internetu. Nie byli do końca przekonani do tego preparatu, gdyż jak to określili nie różni się on prawie niczym od innych tego rodzaju środków dostepnych na polskim rynku. Odpowiedziałam, ze ja mogę sama po sobie stwierdzić, iz przynosi pozytywne skutki, gdyż od czasu jego zażywania nie mam żadnych problemów ze stawami, jestem silniejsza, bardziej wytrzymała a dolegliwości potreningowe są minimalne, jeśli w ogóle występują. Osoby stwierdziły iz baczniej przyjrzą sie Litozin i być może wypróbują go na sobie
 • Krzysztof Gajkiewicz
  Moi znajomi z drugiego końca Polski doskonale znają ten preparat ponieważ jest on polecany przez ich trenera. Spotkałem się z opinią że maja duże zaufanie do swojego trenera i zawsze korzystają z jego rad
 • Remigiusz Mazur
  Przy okazji weekendowego spotkania z przyjaciółmi postanowiłem opowiedzieć im o Litozin Activ. Przyjmowałem go już na tyle długo, by móc opowiedzieć o korzyściach płynących z jego stosowania. Jedna z osób słyszała już wcześniej od znajomych pozytywne opinie na temat suplementu, dwóm natomiast opowiedziałem jakie ma działanie. Biorąc pod uwagę, że są to osoby aktywne fizycznie, wyraziły chęć zakupu Litozinu.
 • Marzena Sosnowska
  Nie spodziewałam się spektakularnych efektów ale zdecydowanie jestem zaskoczona pozytywnie. Zdecydowanie odczułam polepszenie w elastyczności stawów,
 • Łukasz Kowalczyk
  Mój rozmówca był bardzo pozytywnie zaskoczony informacjami które przekazałem mu na spotkaniu. Najbardziej zaciekawiła go informacja dotycząca zdrowotnych aspektów działania suplementu diety. Kolega Darek obejrzał sobie sam produkt. Był zaskoczony ciekawym kształtem tabletek. Ogólnie rozmowa na duży plus.
 • Karolina Latocha
  Na Facebooku otworzyłam grupę dla znajomych, z którymi podzieliłam się informacjami dotyczącymi Litozinu. Przesłałam im skan ulotki, odpowiedziałam o efektach suplementu. Znajomi nie słyszeli o nim za wiele. To osoby aktywne fizycznie, więc jest prawdopodobieństwo że kupią sobie na próbę Litozin.
 • Agnieszka Prętnicka
  Swoje uwagi i opinie na temat korzystania z Litozin Activ przesyłam późno,ale tylko dlatego, ze stosując go chciałam zauważyć efekty, które są. Jako osoba aktywna fizycznie, uprawiająca sport miewałam problemy z kolanami- strzelanie przy kucaniu. po stosowaniu preparatu Litozin ta "dolegliwość ustąpiła. Przekazałam też ulotki rodzicom, którzy z racji wieku muszą dbać o stawy i bardzo pozytywnie na nie zareagowali. Stwierdzili, ze zaczną na pewno go stosować. Ulotki otrzymała również moja siostra i szwagier, którzy tak jak i rodzice stwierdzili, że spróbują preparatu.

We are the first in Europe and the biggest consumer referral marketing agency.

 

Streetcom is an exceptional and unique in CEE social medium consisting of almost 400 000 profiled consumers, who are actively talking about brands and products in the real world and on the web. Since 2004, we have carried out several hundred campaigns for a number of industries, including: food products, goods children, as well as electronic equipment, banking services or Internet services and exclusive products.