Call to us: +48 22 511 11 11
Write to us: streetcom@streetcom.pl

Several hundred successful campaigns!

Customers who keep coming back.

Zobacz raporty z rozmów
 • Magdalena Wrocławska
  Gdy dostałam paczkę, od razu podzieliłam płatki w torebki i zaczęłam je rozdawać znajomym. Moją klientką w pracy jest dziewczyna bezglutenowa, dlatego sprezentowałam jej płatki żytnie z porzeczką. od razu otworzyła torebeczkę, wsypała do jogurtu i kosztowała. Wypowiedziała się bardzo pozytywnie do smaku tych płatków.
 • Izabela Furmaga-Jawoszek
  płatki żytnie najlepsze z czarną porzeczką. najbardziej chrupiące płatki jęczmienne i ryżowe. najsłodsze płatki pszenne z czekoladą. dzieciaki najchętniej jedzą płatki pszenne z czekoladą.
 • Agnieszka Augustyn
  "Lekkie" "Słodkie" "Chrupiące" "Dobra przekąska na nudę" "Idealne na dietę" "Zastępują mi czekoladę"
 • Maja Kurowska
  Rano gdy siostra szykowała się do szkoły zaproponowałam, że na śniadanie zrobię jej płatki zbożowe Lubella. Zgodziła się bo nigdy wcześniej o nich nie słyszała. Płatki bardzo smakowały, dowiedziałam się, że są chrupkie, lekkie i pyszne. Gdy zjadła powiedziała " lepszych nie jadłam, od dzisiaj codziennie będę robiła na śniadanie " ucieszyłam się tą informacją i zapakowałam do torebek aby w szkole mogła podzielić się przysmakiem z przyjaciółkami. po powrocie ze szkoły powiedziała, że śniadanie było sycące i bardzo długo nie czuła głodu. Przyjaciółkom też bardzo smakowało.
 • Magdalena Zołotar
  Przekazałam dla szwagra paczuszkę płatków, był zaskoczony gdyż nie słyszał o tych płatkach. Smakowały mu bardzo płatki z żurawina są lekkie idealnie komponują się z miodem oraz z mlekiem. Na pewno po nie sięgnie przy najbliższych zakupach :)
 • Magdalena Mrozkowiak
  Byłam osobą towarzyszącą na spotkaniu towarzyskim, gdzie większość to osoby zawodowo rozmawiające przez telefon przez kilka godzin dziennie. Wszyscy słyszeli o produktach Isla. Padały pozytywne opinie: dobrze wpływa na błonę śluzową gardła i krtani, pomaga w nawilżaniu jamy ustnej przy okazji chrypki. Wielu z moich rozmówców twierdziła, że Isla przynosi im na co dzień skuteczną ulgę w problemach z gardłem. Były także osoby, które znały produkt, ale nie miały do niego żadnego stosunku, ani pozytywnego ani negatywnego.
 • Agnieszka Kaczmarczyk
  Pastylki są dopuszczone do stosowania u dzieci, ale ich elastyczna konsystencja sprawia, że często przyklejają się do podniebienia. Z jednej strony dziecko jej nie połknie, ale może się wystraszyć. Pastylki Isla są dobre dla osób palących i pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach, szczególnie teraz gdy zaczyna się sezon grzewczy i powietrze jeszcze bardziej wysycha.
 • Angelika Jaśkowiak
  Jestem mega zaskoczona że taka mała taśma może zdziałać tak wiele a raczej unieść tak wiele. Od dziś Tesa zagości na dobre w Naszym domu.
 • Joanna Szczuczko
  Pracuje w biurze podróży, często spotykam się z klientami już po powrocie, a ci nie najlepiej znoszą powrót do kraju, ich gardła- również. Nie inaczej było tym razem, mój stały klient wrócił z potworną chrypą. Od razu razu dałam mu Islę. "Jest Pani człowiekiem od zadań specjalnych" powiedział "najpierw wakacje, teraz w końcu ukojenie na moje gardło"
 • Monika Mikołajek
  w pracy - sezon infekcji - wręczyłam koleżankom pastylki Isla - chętne do wypróbowania, nigdy tych akurat nie "używały". Po spróbowaniu - opinia pozytywna, łagodne w smaku, dają uczucie nawilżenia gardła. A te miętowe rewelacja - delikatny smak - super.

We are the first in Europe and the biggest consumer referral marketing agency.

 

Streetcom is an exceptional and unique in CEE social medium consisting of almost 400 000 profiled consumers, who are actively talking about brands and products in the real world and on the web. Since 2004, we have carried out several hundred campaigns for a number of industries, including: food products, goods children, as well as electronic equipment, banking services or Internet services and exclusive products.