Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

Zobacz raporty z rozmów
 • Monika Kondoł
  Pasta złożona z naturalnych składników przypadła do gustu moim znajomym - fanom stylu eko. Jej możliwości wybielające są potwierdzone, wiec bardzo chcieli dowiedzieć się o niej więcej.
 • Agnieszka Szolka
  Rozmowa w pracy. Rozmawiałyśmy z koleżankami o potrzebie zakupienia pasty do zębów. Opowiedziałam im o pearl drops. Nie znały jej, więc mogły się wypowiedzieć tylko o efekcie. Uznały, że zauważyły nieznaczną różnicę w odcieniu.
 • Hanna Bera
  Swoim rozmówcom pokazałam swoje zdjęcia sprzed testowania pasty Pearl Drops i po jej użytkowaniu. Byli w szoku, że pasta do zębów może dać tak oszałamiający efekt!
 • Marta Kowalczyk
  Podczas spaceru z pieskami opowiedzialam sąsiadom o nowej karmie PURINA®BEYOND®. Były zaskoczone, że karma dla psów może zawierać tyle naturalnych składników.
 • Konrad Urbanski
  Znajomi na spacerze z psami widzieli moje posty na FB na temat Purina Beyond i zapytali o co chodzi Opowiedzialem o karmie i jej zaletach Powiedzialem ze mój pies przestawil się na nową karmę natychmiast Znajomi znają markę Purina i byli zainteresowani nowym produktem Rozdałem ulotki i próbki Zdjęcie dosłali tego samego wieczoru
 • Konrad Urbanski
  Znajomi słyszeli o marce Purina ale nie o Purina Beyond Powiedziałem, że mój pies jest bardzo pozytywnie nastawiony do tej karmy i nie mał problemów z przestawieniem się na nią Opisałem zalety karmy jej skład i dopasowanie
 • Mateusz Wróbel
  "Ale się ta karma wszędzie reklamuje!" "Dosłownie wczoraj jak kupowałem karmę dla swojego psa widziałem ją w sklepie ale nie wiedziałem co to za wynalazek" "Widzę że ma super skład, chyba lepszy niż karma co stosuję" "No, następnym razem chyba się skuszę, zobaczę jak pies zareaguje na te próbki"
 • Barbara Tobis
  W dniu wczorajszym odwiedziła mnie w pracy koleżanka. Pierwszym zdaniem jakim mnie przywitała było "Ta Twoja pasta jest super". Kupiła ją po moim poście i recenzji na Instagramie i szczerze jest z niej zadowolona twierdząc, że jest nawet lepsza od pasty wybielającej, której używała do tej pory.
 • Michał Bury
  Z początku wszyscy moi rozmówcy nie byli zbyt optymistycznie nastawieni do nowej karmy Purina. Jednak im dłużej rozmawialiśmy i przedstawiałam im kolejne zalety, stawali się coraz bardziej zainteresowani i ciekawi. Więc na całkowite ich przekonanie dostali ode mnie próbkę. W dwóch przypadkach karma smakowała, pisaki chętnie ją zjadły jednak w trzecim przypadku była to miłość od pierwszego wejrzenia. Od dziś ulubioną karmą Bletki jest Purina Beyond.
 • Sylwia Wojtanowska
  Zabrałam do pracy pastę którą otrzymałam do testowania. Pokazalam ją znajomym w pracy i powiedziałam o jej naturalnym składzie. Opowiedziałam im o moim testowaniu i o efekcie wybielania który otrzymałam. Koleżanka która ma problemy z przebarwieniami po kawie szczególnie się zainteresowała. Dałam jej więc pastę na kilka dni, żeby sama mogła zobaczyć. Po kilku dniach koleżanka stwierdziła że pasta jest bardzo delikatna, ale widać pierwszy efekt. Powiedziałam że pastę można kupić w sklepie Rossmann.

Jesteśmy pierwszą w Europie i największą agencją marketingu rekomendacji konsumenckich.

Streetcom to wyjątkowe i jedyne medium społecznościowe, złożone z ponad 400 000 sprofilowanych konsumentów, którzy aktywnie rozmawiają o markach i produktach w świecie rzeczywistym i w sieci. Od 2004 roku przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, a także sprzętu elektronicznego, usług bankowych czy serwisów internetowych lub produktów ekskluzywnych.