PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
Zobacz raporty z rozmów
 • Agnieszka Paszek
  Przyszła do mnie babcia i poprosiła mnie bym poszła jej do sklepu po proszek do prania bo jej brakło a musi nastawić 2 prania. Ani chwili się nie zastanawiając wręczyłam babci 2 próbki Persilu i powiedziałam żeby wypróbowała. Babcia była zszokowana kapsułkami gdyż zawsze używała tylko proszku standardowego. Powiedziałam jej jak ma jej użyć i babcia pobiegła robić prania. Po 2 godzinach wróciła zachwycona !! zapachem, łatwością dozowania w porównaniu do proszku. Babcia zdecydowanie wybierze kapsułki do prania Persil !
 • Ewa Witecka
  Podczas pobytu na placu zabaw spotkałam dwie znajome. Siedzialysmy na ławce i obserwowały nasze dzieci. Wyjęłam gumy i zaczęłam o nich opowiadać. Znajome nie znały produktu. Po spróbowaniu zachwycały się miekkoscia gum, konsystencją oraz chrupiącą skorupka. Zgodnie uznały że dzieci byłyby zachwycone, gdyż gumy mają tak intensywny smak jak gumy rozpuszczalne. Smak tropikalny wygrał jednogłośnie.
 • Kasjana Malicka
  Ostatnie dni lata obfitują w słońce, więc i czas z dziećmi trzeba spędzać na dworze. Razem z koleżankami byłam na placu zabaw i kiedy dzieci się bawiły, ja opowiadałam im o kampanii Mentos od Streetcom. Pokazałam im gumy, opowiedziałam o nich i dałam po paczuszce na próbę i żeby mogły poczęstować mężów i starsze dzieci! Gumy bardzo im smakowały, chwaliły mocno owocowy płynny środek i brak cukru!
 • Patrycja Profus
  Podzieliłam się ze znajomymi piwkiem bezalkoholowym, byli zdziwieni że Somersby 0% ma tak dobry smak i przede wszystkim jest bezalkoholowe dzięki czemu można się go napić wszędzie o każdej porze. Potwierdzili że jeśli tylko znajdą na sklepowych półkach na pewno zaopatrzą się w zapas
 • Iwona Brzeska
  Jak w każda sobotę spotkałyśmy się z mama na spacerze z psami. Mama od razu zwróciła uwagę na zapach moich ubrań. „Zmieniłaś płyn do prania”- zapytała. Niewiele wiec myśląc opowiedziałam jej o nowym produkcje Persila, wymieniłam jego 4 główne zalety i podarowałam mamie kapsułkę do przetestowania. Innowacyjny okrągły kształt kapsułki od razu zrobił wrażenie.
 • Przemysław Bartos
  Podczas przerwy w pracy rozdałem znajomym gumy Mentos. Opisałem im jak to pierwszy kęs uwalnia owocową zawartość, która rozpieszcza kubki smakowe. W zależności od tego na co mamy ochotę, są to truskawki lub owoce tropikalne. Opowiedziałem o walorach smakowych, cenie, wielkości opakowania. Moi rozmówcy byli mile zaskoczenie nowościami Mentos. Zapewnili, że chętnie rozejrzą się za produktami w sklepach.
 • Marta Cegiełka
  Próbki wręczyłam koleżance z pracy. Ucieszyła się, że będzie miała okazję przetestować Persil Discs. Powiedziała, że jeszcze tego samego dnia zrobiła pranie. Przyznała, że ubrania pachniały świeżo i były olśniewająco czyste. Persil Discs poradził sobie z plamami, których nie mogła od dłuższego czasu sprać. Była bardzo zadowolona.
 • Maria Bylinowska
  Podarowałam mojej mamie kapsułkę Persil Color. Ucieszyła się, ponieważ uwielbia prać w kapsułkach. Po wypróbowaniu stwierdziła że to najlepsze kapsułki jakich używała. Doprały wszystko i pranie świetnie pachnie.
 • Justyna Terlecka
  Spotkałam się na placu zabaw z innymi mamami. Jak wiadomo dzieci potrafią tak załatwić ubrania że ciężko je doprać. Ja sprawdziłam kapsułki i wiem że poradzą sobie z fantazją mojej córki jednak inne mamy nie wierzyły w to. Dlatego dałam im kapsułki do przetestowania . Na następny dzień nie mogły wyjść z zachwytu dopranych pięknie ubrań i niesamowitego zapachu. Jedna z mam kupiła już nawet swoje kapsułki Persil 4in1
 • Magdalena Burakowska
  Gumą poczęstowałam znajomych podczas imprezy. Powiedzieli, że guma wspaniale odświeża po posiłku, i jest idealna na imprezie na której są różne przekąski. Smakował im zarówno wariant truskawkowy jak i tropikalny.

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  400 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?