PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
Zobacz raporty z rozmów
 • Karolina Majewska
  Gdzie można zajadać Joyfills - wszędzie pomiedzy zajęciami, w chwilach relaksu , podczas spotkań towarzyskich a także w domu przy drobniejszych zajęciah! Dosłownie wszędzie!
 • Żaneta Tomczyk
  Znajomym smakowały bardziej joyfills oreo. Zachwycił ich mleczny,delikatny smak. Bardzo spodobał się kształt małych chrupek w sam raz na przekaszenie w ciągu dnia w pracy czy na spacerze.
 • Karolina Sadura
  Próbki JoyFills wręczyłam przyjaciołkom podczas spotkania na mieście. Każda z nich dostała po jednym smaku oreo i jednym smaku milka. Obu koleżankom posmakowaly te małe łakocie. Stwierdzily, że to idealna przekąska do porannej kawy.
 • Urszula Grzesik
  Poczęstowałam znajomego z pracy moją paczuszką Joyfills Milka stwierdził że "są one uzależniające i wciągające" oraz że "na pewno je kupię przy najbliższych zakupach". Stwierdził że nie spodziewał się po tych małych poduszeczkach takiego smaku, połączenia chrupkości i kremowości nadzienia. Na koniec dodał, że będzie to jego obowiązkowy punkt na liście zakupów słodyczy
 • Kasia Bogucka
  Produkt który postanowiłam przetestować była kawa Moreno carte crema ponieważ w moim rodzimym domu prawie każdy pije kawę moz był zadowolony z delikatnego smaku i aromatu następnie zapytałam mama o opinie powiedziała że kiedyś próbowała tego typu kawę ale jej nie smakowała Ala ta sprawiła że zmienila zdanie oczywiście przy przyjemnym piciu kawy wręczyła ulotki w których były opisane produkty myślę że chętnie i miło wspominać aromatyczny smak kawy
 • Martyna Polak
  "Mini poduszeczki w dwóch najlepszych na rynku smakach". Smak Oreo urzekł chyba każdego, a smak Milki to już klasyk. Moi bliscy uznali, ze Joyfillis to świetny słodki "chrupacz". Zawartość opakowania jest łatwo podzielna, na co również zwrócili uwagę.
 • Ariel Motylewski
  O kampanii Joyfills rozmawiałem z moją ciocią, która jest sprzedawczynią w sklepie. Po skosztowaniu próbek przekąsek jej opinia brzmiała następująco: "Koniecznie muszę powiedzieć Szefowej, że ma zamówić Joyfills do sklepu. To będzie hit nie tylko dla dzieci. Ja osobiście będę je polecała".
 • Damian Zacharski
  Byłem na spacerze z narzeczoną i przyjaciółmi. Zabrałem ze sobą próbki przekąsek Joyfills i wreczyłem je znajomym. Oboje byli zgodni że lepszy jest smak oreo. Byli bardzo zdziwieni formatem przekąsek oczywiście na plus. "małe, poręczne, w sam raz do kieszeni" :)
 • Beata Dzido
  Ooo, takie małe ciasteczka, a tak wyrazisty smak. Rewelacyjne na małą przekąskę dla najmłodszych.
 • Klaudia Chodubska
  Rewelacyjna przekąska. Są bardzo chrupkie,a w środku jest miły słodki krem. Idealne dla dzieci jak i dla dorosłych.

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  400 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?