Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

26.09.2012

Eucerin rozpoczyna kampanię rekomendacji dla marki HYALURON-FILLER

1000 ambasadorek marki Eucerin® HYALURON-FILLER, wyselekcjonowanych ze społeczności Streetcom, bierze udział w najnowszej kampanii rekomendacji. W jej wyniku ponad 16 000 konsumentek będzie miało kontakt z produktami, które uzyskają ponad 81 000 rekomendacji. Kampania rusza w końcu września.

 Do kampanii zaproszono wybrane konsumentki, które używają dermokosmetyków i poszukują najlepszych rozwiązań w dziedzinie walki ze zmarszczkami.  Panie w wieku 25-40 lat zostały wybrane ściśle według kryteriów wskazanych przez producenta. Przyjęły zaproszenie do kampanii, która pozwoli im wypróbować i ocenić odpowiednie dla ich skóry produkty. Otrzymują odpowiednio:  Krem wypełniający zmarszczki na dzień dla skóry normalnej i mieszanej albo do skóry suchej. W paczce ambasadorki znajdą również po 30 próbek dla swoich znajomych oraz ulotki informacyjne o testowanej linii produktów. Ich komentarze oraz opinie znajomych będą stanowiły materiał badawczy dla producenta.  Ambasadorki marki otrzymały pełne informacje o testowanej linii produktów.
Produkty marki Eucerin® powstają w oparciu o wiedzę na temat procesów zachodzących w skórze na różnych etapach jej starzenia. Precyzyjnie odpowiadają na potrzeby skóry, a ich skuteczność jest udowodniona badaniami klinicznymi. Badania potwierdzają widoczną redukcję głębokości zmarszczek oraz doskonałą tolerancję przez skórę. Ambasadorki marki będą miały okazję sprawdzić wszystkie zalety kremów oraz polecić go swoim znajomym.

Powrót <