Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

26.03.2012

DietaLight wprowadzana na polski rynek z Ekspertkami Streetcom

Kampania marketingowa, prowadzona przez Streetcom dla preparatów z linii DietaLight, jest innowacyjna i wyjątkowa w historii agencji. 10 paniom wyselekcjonowanym ze społeczności Streetcom zaproponowano spełnienie swoich marzeń o schudnięciu. Trzy wybrane Ekspertki zostały ponadto twarzami kampanii reklamowej nowej marki DietaLight, wprowadzanej właśnie na polski rynek.

Producent zdecydował się skorzystać z doświadczenia agencji marketingu rekomendacji Streetcom i przeprowadzić kampanię uwiarygodniającą skuteczność produktów przed ich wprowadzeniem na rynek. Kobiety rekrutowane do kampanii miały wskaźnik masy ciała BMI mieszczący się  w przedziale 25-35 i pragnęły pozbyć się nadwagi. W ankietach przedstawiły osobiste powody, dla których postanowiły poddać się kuracji odchudzającej. Wyłoniono 10 pań, które przesłały najbardziej przekonujące opisy swoich motywacji do schudnięcia. Wizerunek 3 z nich został wykorzystany przez producenta w kampanii reklamowej promującej preparat na polskim rynku. Panie stały się tym samym najbardziej wiarygodnymi  ambasadorkami marki. Oprócz zdjęć obrazujących rezultaty kuracji, panie w reklamach przedstawiły swoje historie i opisały marzenia, cele oraz przebieg procesu odchudzania. Uczestniczki kampanii były poddane ścisłej kontroli lekarskiej i pozostawały pod opieką lekarzy oraz dietetyków w trakcie kuracji odchudzającej.

DietaLight to intensywna, niskokaloryczna, skuteczna linia produktów,  znana w Skandynawii pod nazwą Nutrilett. Skuteczność jej działania potwierdza 20 badań klinicznych. Produkty zostały opracowane przez norweskiego lekarza-dietetyka dr Larsa Hoie’a i oparte są na bazie białka soi niemodyfikowanej genetycznie. Dostarczają wszystkich niezbędnych dla organizmu składników odżywczych, zawierają proteiny, błonnik, witaminy i minerały. DietaLight składa się z 3 koktajli i zupy (VLCD) oraz batonu (LCD, meal replacement).

Powrót <