Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

29.03.2017

Ekspert miesiąca

Anna Marecka – Ekspertką Miesiąca lutego 2017 roku!

Poznajcie ją bliżej!

Anna dołączyła do społeczności Streetcom w 2014 roku. Od tamtej pory brała aktywny udział w kampaniach ciasteczek dr Gerard i płatków Lubella, za którą otrzymuje wyróżnienie.

Nowa Ekspertka Miesiąca uzbierała 6 100 punktów, co daje jej tytuł Ekstra Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Dodatkowo za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

Anna przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała opinie i na bieżąco wykonała wszystkie aktywności.

Tytuł Eksperta Miesiąca należy jej się również za aktywność na Instagramie:

 

http://bit.ly/2nH1dQu

http://bit.ly/2nbsgQ0

http://bit.ly/2ndelts

http://bit.ly/2nH3Otq

http://bit.ly/2ndufnu

http://bit.ly/2npTF27

http://bit.ly/2otvS0x

http://bit.ly/2ndeywK

http://bit.ly/2nH7cVk

http://bit.ly/2ndhcme

http://bit.ly/2npJHh6

http://bit.ly/2npJ9rC

http://bit.ly/2obMb2S

 

Dowiedz się więcej o Annie!

Jestem Ekspertem, bo… Przekonała mnie do tego koleżanka ze studiów. Z ciekawością obserwowałam jej przygodę z marketingiem rekomendacji i sama również zapragnęłam spróbować być kimś, kogo zdanie, spostrzeżenia oraz uwagi mogą pomóc. Jestem Ekspertem, bo chcę należeć do zespołu najlepszych.

 

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… Wyzwanie jakie stawia mi dana kampania. Nie tylko potrzeba, lecz przede wszystkim chęć, aby dać z siebie 100%. Różnorodność, z jaką można pokazać siebie i produkt sprawia, że chce być kreatywna.
Na co dzień zajmuje się… Sztuką! Jestem z wykształcenia pedagogiem, a obecnie spełniam marzenia i studiuję sztuki piękne. Spędzam czas pomiędzy notatkami a sztalugą. Jestem też kobietą pracującą na pół etatu oraz żoną na cały etat.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… Możliwość poznania produktu i marki „od kuchni”. Bycie Ekspertem to moja druga natura – zupełnie inna, ciekawsza świata.
Najchętniej spędzam czas…Rano na ćwiczeniach w salonie, wieczorem na seansach filmowych z mężem i kotem. Znajduję również czas na wędrówki po Tatrach, gry planszowe z przyjaciółmi, przejażdżki tramwajem z książką, wolontariat na rzecz zwierząt, a także kulinarne podróże po mieście. Kocham odkrywanie świata wokół siebie – dla siebie!

Moje marzenie to… Zainspirować kogoś do zrobienia czegoś dobrego. W międzyczasie zwiedzić tajemnicze zakątki Kanady, poznać z bliska ludzi, ich kulturę, sztukę oraz nieznane smaki kanadyjskich potraw.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłych kampaniach!

***

Do najaktywniejszych Ekspertów lutego należą również:

Paulina Karpińska – w Streetcom od 2016 r. Kampania płatków Lubella jest jej pierwszą kampanią, za którą otrzymuje wyróżnienie. Paulina przekazała nam wiele raportów z rozmów, przygotowała rzetelny raport końcowy oraz zamieściła ciekawe zdjęcia z testowania na swoim Instagramie:

 

http://bit.ly/2nvdZB6

http://bit.ly/2nv8KBb

http://bit.ly/2obSTpC

http://bit.ly/2othLIz

http://bit.ly/2o16DX0

http://bit.ly/2nbRYUa

***

Aleksandra Karnia-Stanisz, która otrzymuje wyróżnienie za kampanie Tesa. Dzięki zaangażowaniu Aleksandry otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych i wyczerpujących opinii. Aleksandra działała aktywnie online, wykazała się zaangażowaniem na naszym fanpage’u na Facebooku oraz zamieszczała na bieżąco zdjęcia z testowania:

 

http://bit.ly/2o1cCef

http://bit.ly/2npLClS

http://bit.ly/2mLtxBY

http://bit.ly/2nbH2Go

http://bit.ly/2o5tr8k

http://bit.ly/2ndfJMy

http://bit.ly/2ndp9HT

http://bit.ly/2mLmN6P

***

Justyna Synowiec – również otrzymuje nagrodę za kampanię Tesa. Nasza Ekspertka wyróżniła się pomysłowością i kreatywnością. Otrzymaliśmy od niej wiele raportów z rozmów, dzięki którym zapoznaliśmy się z cennymi opiniami na temat produktów Tesa. Justyna również przygotowała obszerny wpis na swoim blogu:

http://wyimaginowanie.blogspot.com/2016/10/tesa-powerstrips.html

 

***

Żaneta Nowak, która czynnie uczestniczyła w kampanii Tesa. Z zaangażowaniem brała udział w kampanii, dzieliła się produktami, przeprowadziła wiele rozmów i aktywnie działała na swoim Instagramie:

 

http://bit.ly/2nvcXVq

http://bit.ly/2nbZQFh

http://bit.ly/2oc441m

http://bit.ly/2mLBXck

http://bit.ly/2nH0Sgx

http://bit.ly/2npUPe4

http://bit.ly/2nHaRmb

http://bit.ly/2o1aseS

 

Gratulujemy laureatom i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

 Zespół Streetcom

Powrót <