Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

28.04.2017

Ekspert miesiąca

Marta Borkowska – Ekspertką Miesiąca marca 2017 roku!

Poznajcie ją bliżej!

Marta Borkowska dołączyła do Streetcom w 2011 r. Brała udział w kampaniach: Adidas, Perlux, Sanex, Somersby i Lego Duplo, za którą otrzymuje wyróżnienie. Marta uzbierała 8 400 punktów, co daje jej tytuł Ekstra Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów. Nasza Ekspertka przeprowadziła mnóstwo rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała opinie i wykonała wszystkie aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca otrzymuje również za aktywność na swoim blogu, gdzie zrobiła obszerny wpis o kampanii, oraz na Instagramie:

http://czary-marty.blogspot.com/2016/11/bawi-i-uczy-zabawa-lego-duplo.html

http://bit.ly/2p7lzmg

http://bit.ly/2oPos8F

Dowiedz się więcej o Marcie!

Jestem Ekspertem bo … lubię testować nowe i nieznane produkty.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów … poznawanie ich od „środka”.

Na co dzień zajmuje się … wychowaniem 2 letniej córeczki oraz fotografią, bo to moja największa pasja. Zapraszam na sesję.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem … to że nigdy nie wiem co mnie czeka i kiedy kurier zapuka do mych drzwi . Streetcom to portal pełen niespodzianek!

Najchętniej spędzam czas … wraz z moją 2 letnią córeczką. Mieszkamy blisko lasu i uwielbiamy chodzić na spacery z aparatem na szyi. A nasz pies to wierny towarzysz.

Moje marzenie … To dożyć co najmniej setki hihi. Po co? Żeby zobaczyć moje przyszłe prawnuki i praprawnuki. I być przy córce w każdym z najważniejszych momentów życia – jej życia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłych kampaniach!

***

Agnieszka Jurgielewicz

W Streetcom od 2013r. Agnieszka uczestniczyła w kampanii Allerco, Tesa oraz Lego Duplo, za którą postanowiliśmy ją wyróżnić. Przekazała nam wiele raportów z rozmów, przygotowała rzetelny raport końcowy i zamieściła dużo zdjęć z testowania na swoim Instagramie:

http://bit.ly/2oME1Nx

http://bit.ly/2pCH5k6

http://bit.ly/2oA0eTL

http://bit.ly/2p7j57e

http://bit.ly/2oAh7xE

http://bit.ly/2qa12Me

http://bit.ly/2oMCc31

http://bit.ly/2qa3TEY

***

Maria Smolarek-Wilińska

Maria otrzymuje wyróżnienie za kampanię Lego Duplo. Z zaangażowaniem brała udział w kampanii, dzieliła się produktem i przeprowadziła wiele rozmów. Działała aktywnie online, na swoim blogu zrobiła bardzo wyczerpujący wpis o kampanii oraz zamieściła zdjęcie na Instagramie:

http://www.lifebymarcelka.pl/2016/11/pierwsze-lego-mojej-corki-pociag-z.html

http://bit.ly/2pCWfG9

***

Lidia Rami

Lidia otrzymuje nagrodę za kampanię Lego Duplo. Ambasadorka wyróżniła się pomysłowością i kreatywnością. Od Lidii otrzymaliśmy wiele raportów z rozmów, dzięki którym zapoznaliśmy się z cennymi opiniami na temat produktów Lego Duplo. Lidia przygotowała obszerny wpis na swoim blogu oraz umieściła zdjęcia na naszym fanpage’u na Facebooku:

http://malylisekpoznajeswiat.blogspot.com/2016/12/lego-duplo-pociag-z-cyferkami-czyli.html

http://bit.ly/2qiPupf

http://bit.ly/2oPsVrD

***

 Anna Dudzińska

Anna czynnie uczestniczyła w kampanii Detramax. Dzięki zaangażowaniu Anny otrzymaliśmy wiele ciekawych i wyczerpujących opinii. Doceniliśmy jej aktywność na naszym fanpage’u na Facebooku:

http://bit.ly/2oA0IJs

http://bit.ly/2oAgdB4

http://bit.ly/2oMwiiA

 Gratulujemy laureatom i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

 Zespół Streetcom

 

Powrót <