Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

31.10.2017

Ekspert miesiąca

Weronika Strzelecka Ekspertką Miesiąca września 2017 roku!

Poznajcie ją bliżej!

 

Weronika Strzelecka dołączyła do Streetcom w 2014 roku. Jej pierwsza kampania to Hebe, za którą otrzymuje wyróżnienie. Weronika na swoim koncie uzbierała już 7560 punktów. O jej zaangażowaniu świadczą zdjęcia, których dodała bardzo dużo na swoim Instagramie.Nasza Ekspertka uzupełniła 17 raportów po rozmowach z 27 osobami.

Zdjęcia Weroniki znajdziecie poniżej:

http://bit.ly/2l1ZBAR

http://bit.ly/2l4RBzk

http://bit.ly/2yBMriQ

http://bit.ly/2gTarVp

http://bit.ly/2yWgnr9

http://bit.ly/2ipRr4u

http://bit.ly/2yDjZ0p

http://bit.ly/2gqpS6Z

Dowiedz się więcej o Weronice!


Jestem Ekspertem, bo od zawsze chciałam być testerem. Uwielbiam recenzować produkty, wyrażać o nich opinię i je sprawdzać.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów poznawanie nowości. Zawsze można dowiedzieć się czegoś ciekawego o produktach, a czasem nawet zgłębić samego siebie. :)

Na co dzień zajmuje się macierzyństwem. Jestem mamą 3-letniej Amelki i rocznego Kuby, którzy codziennie dodają kolorów mojemu życiu.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem możliwość podzielenia się nowościami z innymi ludźmi. Jestem osobą bardzo towarzyską i otwartą, dlatego nie ma dla mnie nic lepszego, niż kolejne powody do dłuuugich rozmów przy kawie. :)

Najchętniej spędzam czas z przyjaciółmi i rodziną. To dzięki ludziom dookoła siebie jestem, jaka jestem. Oni ukształtowali mój charakter, byli ze mną w mniej lub bardziej ważnych momentach mojego życia. Bardzo się cieszę, że mam ich wszystkich! :)

Moje marzenie to całkowita korekta wady serca mojej trzyletniej córeczki. Urodziła się z tetralogią Fallota. Jesteśmy po dwóch operacjach, jednak jeszcze, co najmniej dwie przed nami. Trzymajcie za nas kciuki!

Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów w dalszych kampaniach!

***

 

Dominika Trzeciak

Dominika dołączyła do Streetcom w 2016 roku. Do tej pory uzbierała 5000 punktów. Otrzymuje wyróżnienie za swoją pierwszą kampanię Okocim Radler. W kampanii dodała 2 raportypo rozmowach z 16 osobami i opublikowała ciekawy wpis na swoim blogu.

Poniżej znajdziecie jej pracę:

http://bit.ly/2gTFIaT

***

Renata Surowiec

Renata dołączyła do Streetcom w 2010 roku. Na swoim koncie uzbierała do tej pory 7100 punktów. Renata otrzymuje nagrodę za kampanię kosmetyków Hebe. Doceniamy jej aktywność na Instagramie oraz regularne raportowanie rozmów. Patrycja dodała 4 raporty z rozmów z 19 osobami.

Poniżej publikujemy linki do jej zdjęć:

http://bit.ly/2gG4EWf

http://bit.ly/2yLqbDp

http://bit.ly/2xkoklD

http://bit.ly/2y1V0VF

http://bit.ly/2lcrRB1

http://bit.ly/2i2pk7K

http://bit.ly/2yHqxvr

***

Monika Miedzińska

Monika jest w Streetcom od 2017 roku. Dziś ma na swoim koncie 6750punktów. Nasza Ekspertka brała udział w kampanii Wedla oraz Okocim Radler, za którą dostaje wyróżnienie. Monika dodała 4 raportyz 6 osobami oraz bardzo ciekawy wpis na blogu:

http://bit.ly/2y1UAOX

***

Agnieszka Kanka

W Streetcom od 2011 roku. Agnieszka brała udział w wielu naszych kampaniach m.in. Nesvita, Fortuna Karotka Plus, Parodontax, Nestlé Cheerios Oats, Sanex, Pelavo oraz Hebe, za którą dostaję wyróżnienie. Do tej pory uzbierała 5000 punktów oraz dodała 6 raportów po rozmowach z 6 osobami.

Poniżej znajdziecie jej prace:

http://bit.ly/2yWLoed

http://bit.ly/2yYQ5C1

http://bit.ly/2zTyuKK

 

 

Gratulujemy laureatom i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Powrót <