Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

30.01.2018

Ekspert miesiąca

Paweł Traczyk Ekspertem Miesiąca grudnia 2017 roku!

Poznajcie go bliżej!

 

Paweł dołączył do społeczności Streetcom w 2008 roku. Do dzisiaj na jego koncie znajduje się 5160 punktów. Nasz Ekspert dodał 8 raportów i rozmawiał z 12 osobami. Jego aktywność dostrzegliśmy już w wielu kampaniach, a w tym: Purina ONE, UPC VOD, Ballantines, Envelo, Metaxa, Bodymax, aplikacja Streetcom, BelVita, tesa, Optima Cardio Potas+, LitozinActiv. Za tę ostatnią Paweł otrzymuje wyróżnienie! Gratulujemy osiągnięć!

Poniżej zamieszczamy prace naszego nowego Eksperta Miesiąca:

http://bit.ly/2DmJMgh

http://bit.ly/2EPpOaO

http://bit.ly/2rfGK8N

http://bit.ly/2ENcJ20

 

Dowiedz się więcej o Pawle!

Jestem Ekspertem, bo to zaszczyt być w społeczności mogącej jako pierwsza testować i poznawać nowości rynkowe. Bycie Ekspertem zobowiązuje!

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów poznanie marek, z którymi wcześniej nie miałem styczności lub do których miałem sceptyczne podejście.To daje szansę na obiektywną ocenę.

Na co dzień zajmuję się pracą zawodową związaną z zakupami i kontrolą jakości. Branża bardzo pokrewna, często współpraca ze Streetcom staje się pomocna. Po godzinach jest czas na dom, najbliższych i hobby.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem tę nutkę zazdrości znajomych, kiedy biorę udział w ciekawych, atrakcyjnych kampaniach. Wtedy z czystym sumieniem polecam Streetcom i zachęcam do dołączenia do grona Ekspertów.

Najchętniej spędzam czas wśród bliskich mi osób – zarówno w domowym zaciszu, jak i w trakcie wyjść towarzyskich. Dobrze czuję się w tłumie. Lubię, kiedy coś się dzieje!

Moje marzenie to kontynuować pracę w branży, rozwijać się i być dostrzeganym przez ciekawych ludzi. Odnosić małe i duże sukcesy oraz stawiać sobie wciąż nowe wyzwania.

 

Gratulujemy laureatowii dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Powrót <