Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

30.05.2019

Ekspert Miesiąca

Adam Grudzień– Ekspert Miesiąca w kwietniu 2019 roku!

Poznajcie Adama bliżej!

 

Rywalizację o zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca można porównać do rywalizacji sportowej. W obu przypadkach ważna jest konsekwencja w realizacji postawionych zadań. To jest prosta droga do osiągnięcia znakomitego wyniku i sięgnięcia po laury. Tak właśnie było w przypadku Adama, który dołączył do drużyny Streetcom w 2008 roku! Od tamtej pory zdobył aż 5100 punktów za udział w kampaniach m.in. Refunder i Futuro. Szczególnie sportową postawą wykazał się podczas promocji tej ostatniej marki. Adam jest sportowcem i trenerem, więc  jego konsekwencja w realizacji zadań przełożyła się na napisanie 5 raportów i zaangażowanie aż 22 osób do rozmów o opaskach stabilizujących Futuro. Takiego sportowego zacięcia nie dało się nie zauważyć. Adam zdobył zaszczytny tytuł Eksperta Miesiąca! Gratulujemy i stawiamy za wzór.

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Adam opublikował w kampanii:
https://link.do/3VkH6
https://link.do/sHoK6
https://link.do/w7yMq
https://link.do/4xxu0

 

Dowiedzcie się więcej o Adamie!

Jestem Ekspertem, bo bardzo spodobała mi się formuła działalności platformy streetcom.pl. Możliwość testowania produktu, poznając o nim informacje, sprawdzając jego funkcjonalność, przynosi  korzyść nie tylko mnie, ale również innym osobom, które mogą zaczerpnąć tej wiedzy od takich Ambasadorów jak ja. To ciekawe miejsce, w którym mamy do czynienia z wiarygodną informacją.

 

Najbardziej podoba mi się w testowaniu bezpośredni kontakt z produktem. Możliwość zbadania jego mocnych i słabych stron. Pozyskana w ten sposób wiedza jest czymś bardzo przydatnym, rozwija percepcję.

 

Na co dzień zajmuję się pracą w branży motoryzacyjnej oraz pracą z młodzieżą, jako trener lekkoatletyki w dwóch klubach sportowych TS AKS Chorzów i TL Pogoń Ruda Śląska. Od 2005 roku jestem czynnym zawodnikiem i rozwijam swoją pasję związaną z uprawianiem konkurencji rzutu młotem.

 

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem moment odbierania paczki i poczucie, że ktoś uwierzył we mnie, w moją sumienność i obdarzył zaufaniem wierząc, że dobrze wykonam robotę Ambasadora. Staram się nie zawieść tych oczekiwań.

 

Najchętniej spędzam czas na treningu, aktywność fizyczna jest dla mnie bardzo ważna. Pozwala na zachowanie sprawności ciała i umysłu,  stała się moim nawykiem, bez którego obecnie nie wyobrażam sobie życia. W wolnym czasie lubię również czytać książki, wyjść do kina, czy po prostu usiąść wygodnie w fotelu i pomarzyć.

 

Moje marzenie to … jest ich wiele, myślę, że najważniejszym jest wychowanie olimpijczyka, który będzie zdobywać medale dla naszego kraju, oprócz tego budowa domu z dużym ogródkiem, żeby moje psiaki miały gdzie psocić, oraz podróże do takich krajów jak Japonia, Australia czy Brazylia

 

Gratulujemy Laureatowi i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Powrót <