Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

29.03.2019

Ekspert Miesiąca

Anna Dworakowska – Ekspertka Miesiąca w lutym 2019 roku!

Poznajcie Annę bliżej!

 

Anna dołączyła do społeczności Ekspertów Streetcom w 2016 roku. Nasza Ekspertka zebrała na swoim koncie 3150 punktów uczestnicząc w kampaniach marek Wawrzyniec, Refunder, Plush oraz Hebe. Aktywność w ostatniej z wymienionych kampanii była bardzo widoczna dlatego Anna została nagrodzona tytułem Eksperta Miesiąca!

Dodała 11 raportów z rozmów, rozmawiała aż z 40 osobami – jak widać warto być zaangażowanym Ambasadorem i dużo rozmawiać. My nagrodziliśmy jej aktywność w tej kampanii!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Anna opublikowała w kampanii:

 

https://bit.ly/2TJpmal

https://bit.ly/2ClqNkd

https://bit.ly/2HB7JCg

https://bit.ly/2ClqQwp

https://bit.ly/2XWiGnw

https://bit.ly/2Ff8gXN

Dowiedzcie się więcej o Annie!

 

Jestem Ekspertem bo uwielbiam testować różne rzeczy. Czasami tak bardzo przyzwyczajamy się do jakichś produktów, że nie mamy odwagi sprawdzić czegoś nowego. Kampanie Streetcom dają mi tę możliwość. I tak, dzięki nim, w moim domu zagościły pewne produkty, których wcześniej nie używałam.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że poza próbkami dla znajomych sama mogę coś przetestować. Podoba mi się mnogość kampanii typowo kobiecych, bo uwielbiam nowości kosmetyczne. Poza tym lubię ten cień zazdrości w oczach koleżanek, gdy mówię, że udało mi się zostać testerką. 😉

Na co dzień zajmuje się pracuję w biurze, a w weekendy studiuję pedagogikę.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że mam szansę testować produkty czy usługi, których wcześniej nie używałam.

Najchętniej spędzam czas z ludźmi. Jak nie z moim mężem, to z rodziną, a jak nie z rodziną, to z przyjaciółmi. A gdy już nie spędzam czasu z mężem, rodziną czy przyjaciółmi, to idę na chór pośpiewać.

Moje marzenie to zobaczyć cały świat!

 

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Powrót <