Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

31.07.2019

Ekspert Miesiąca

Aneta Chęcińska-Baran – Ekspertka Miesiąca w czerwcu 2019 roku!

Poznajcie Anetę bliżej!

 

Miano Eksperta Miesiąca, to nie jest suchy tytuł. Stoi za tym wiele starań i poświęconego czasu, aby droga do sukcesu zakończyła się gładkim sukcesem!

Tak właśnie było w przypadku Anety! Społeczność Ekspertów Streetcom stała się jej bliska w 2018 roku. Od tamtej pory zebrała aż 4900 punktów, gdy z energią zaangażowała się w kilka kampanii m.in. Purina ProPlan, Refunder. Szczególną aktywnością wykazała się podczas promocji żelu do suchej skóry Bio-Oil.  Nie pozostawiła nam wątpliwości, że to właśnie jej należy się zaszczytny tytuł Eksperta Miesiąca. 7 raportów z rozmów i przedstawienie produktu 16 osobom… dały jej gładkie zwycięstwo! Takiego zaangażowania nie dało się nie zauważyć. Gratulujemy i stawiamy za wzór, także w codziennej pielęgnacji suchej skóry.

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Aneta opublikowała w kampanii:

https://www.instagram.com/p/BwW_ovEFBzM/

https://www.instagram.com/p/BwXbG2DluWx/

https://www.instagram.com/p/Bwb86VwlP07/

https://www.instagram.com/p/BwwB3k5lbUk/

https://www.instagram.com/p/Bwy5tYzFFfm/

https://www.instagram.com/p/Bwy8zQwlvHt/

https://www.instagram.com/p/BxMXSNdl6ra/

https://www.instagram.com/p/Bx-QuMSARLV/

https://www.instagram.com/p/Bx-Q-nngJxF/

 

 

Dowiedzcie się więcej o Anecie!

 

Jestem Ekspertem, bo chciałam wypróbować inny sposób na siebie! Zależało mi na rozszerzeniu swoich możliwości. Jestem ciekawa i staram się być obiektywna, więc zawsze z  ciekawością małego dziecka lubię cieszyć się tym co nowe i nieznane! Sprawia mi przyjemność dzielenie się opiniami z innymi. Wiem, że znajomi biorą moje zdanie pod uwagę – tu cytat: „Ty zawsze masz coś nowego, zwracasz uwagę na to czego my nie widzimy!”. Mam ogromną satysfakcję, że moje spostrzeżenia brane są pod uwagę. Po prostu lubię TO!

Najbardziej podoba mi się w testowaniu to, że testuję osobiście wśród osób, które są obiektywne i szczere w  opiniach. Poza tym mam szansę wypróbować dobre produkty, na które być może w ogóle nie zwróciłabym uwagi w sklepie i wyrobić sobie o nich zdanie. Po otrzymaniu paczki Ambasadora namacalnie przekonuje się, że są to świetne produkty. Są fajnie opakowane, co od razu wywołuje uśmiech na mojej twarzy! Mogę „przetestować” je na sobie i być obiektywna, bez słodzenia.

Na co dzień jestem urzędnikiem, więc mam kontakt z wieloma ludźmi. Bywają w mojej pracy dobre i złe strony, ale kocham kontakt z drugim człowiekiem.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem proces testowania, który łączy się z przyjemnością, a nawet zabawą. Mogę otrzymać świetny produkt i ogłosić, że to strzał w dziesiątkę.

Najchętniej spędzam czas z moim psem. Lubię kontakt z przyrodą i obserwowanie dzikiej zwierzyny. Chętnie spędzam też czas w towarzystwie wspaniałych przyjaciół, gdy spotykamy się przy dobrym jedzeniu J.

Moje marzenie to wyjazd na Malediwy i Mauritius. Marzy mi się też niewielki domek modułowy blisko lasu i dzikiej przyrody.

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Powrót <