Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

30.08.2019

Ekspert Miesiąca

Kamila Szczepaniak – Ekspertka Miesiąca w lipcu 2019 roku!

Poznajcie Kamilę bliżej!

 

Jaki jest najlepszy sposób, aby uzyskać tytuł Eksperta Miesiąca? Nie ma na to sprawdzonego przepisu! Inspiracją dla innych są oczywiście Ci, którym to się udało. Każda droga do zdobycia tytułu Eksperta Miesiąca jest po prostu wyjątkowa. Tak właśnie było w przypadku Kamili! Społeczność Ekspertów Streetcom stała się jej bliska w 2018 roku. Od tamtej pory zebrała aż 8950 punktów. Szczególną aktywnością wykazała się podczas promocji Łomża0,0%,  więc nie pozostawiła nam wątpliwości, że to właśnie jej należy się zaszczytny tytuł Eksperta Miesiąca. 19 raportów z rozmów i przedstawienie produktu 24 osobom… mówią same za siebie! Takiego zaangażowania nie dało się nie zauważyć. Gratulujemy i stawiamy za wzór!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Kamila opublikowała w kampanii:

https://tiny.pl/t1rz8
https://tiny.pl/t1rz6
https://tiny.pl/t1rzb
https://tiny.pl/t1rzz

 

Dowiedzcie się więcej o Kamili!

 

Jestem Ekspertem bo, uwielbiam poszerzać swoje horyzonty. Każdego dnia odkrywać coraz więcej, poznawać inne perspektywy  i dzielić się doświadczeniami. W każdej kampanii uczę się nowych rzeczy i sprawdzam swoje możliwości.  Doceniam wkład wszystkich ambasadorów i cieszę się, że mam możliwość brać udział w tworzeniu wspaniałej społeczności.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów, ich różnorodność i możliwość dzielenia się z przyjaciółmi. Wiele kampanii, wiele tematów, wiele wyborów. Każda osoba znajdzie tą jedną, jedyną, wymarzoną. Uwielbiam się dzielić produktami, opiniami, recenzjami, dlatego tak przyjemnie jest otrzymać zestaw ambasadorski z próbkami. Jestem szczera i lubię wymieniać się spostrzeżeniami z innymi  ludźmi.

Na co dzień zajmuje się wychowywaniem córki i staram się o staż w biurze. Jeszcze nie wiem czy jest mi to pisane ale przyszedł czas na drobne zmiany, ponieważ z zawodu jestem fryzjerką. Jestem otwarta na nowe doświadczenia.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem testowanie nowości, dzielenie się swoją szczerą opinią oraz niezależność. Bardzo podoba mi się gdy mogę sprawdzić produkt przed jego zakupem, upewnia mnie czy warto poświęcić swój czas i pieniądze. Lubię gdy inni liczą się z moim zdaniem,  a świadomość, że moja opinia może pomóc komuś w zakupie sprawia, że jestem dokładna i sumienna. Niezależność i tutaj dodałabym jeszcze kreatywność, przedstawienie testowanych produktów w niezwykłych ujęciach, to niezwykłe wyzwanie, które uwielbiam. To fotografie przedstawiają nas i nasze interpretacje, dlatego staram się doskonalić w tej kwestii.

Najchętniej spędzam czas z ludźmi których kocham. Czas płynie szybko, choć chciałabym aby zwolnił. Z każdą chwilą poznajemy świat i siebie nawzajem. To rodzina i najbliżsi przyjaciele napędzają mnie do działania. Można robić wszystko ale to osoby które nas otaczają sprawiają, że świat nabiera barw, a czynności które wykonujemy mają sens.

Moje marzenie, aby moja córka miała wspaniałą przyszłość, wolną od zła i smutku, a najważniejsze to aby była szczęśliwa.

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Powrót <