Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

03.11.2015

Ekspert Miesiąca

Kornel Jaworski Ekspertem Miesiąca we wrześniu 2015 roku! Gratulujemy i z przyjemnością przedstawiamy Wam naszego laureata!

Kornel jest z nami od 2010 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Kornela za jego aktywność w kampanii prezerwatyw SKYN. Od początku akcji wykazywał się dużym zaangażowaniem, przeprowadził wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywał nam ich opinie, wykonał dodatkowe aktywności w kampanii oraz zamieścił obszerną relację z testowania na swoim blogu:

http://trykorwi.blog.pl/2015/07/25/kampania-streetcom-skyn/  

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w naszych kampaniach. Kornel uzbierał aż 5500 punktów, uzyskał rangę Ekstra-Ekspert oraz szereg przywilejów i pierwszeństwo w rekrutacji do nowych kampanii Streetcom. Ponadto za swoją aktywność w kampaniach i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca uzyskuje 1000 dodatkowych punktów. Jesteśmy pewni jego zaangażowania w kolejnych kampaniach. Dziękujemy!

Zadaliśmy Kornelowi kilka pytań:

  • Jestem Ekspertem, bo… bardzo poważnie podszedłem do kampanii i starałem się jak najlepiej i jak najaktywniej się nią zająć.
  •  Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… możliwość wypróbowania produktów i możliwości podzielenia się tym z innymi.
  • Na co dzień zajmuje się… handlem i nauką.
  • Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… docenienie moich możliwości i starań związanych z kampanią.
  • Najchętniej spędzam czas… aktywnie przebywając w gronie znajomych i na spacerach z moją dziewczyną.
  • Moje marzenie… realizować się, budować szczęśliwy związek oraz zdobywać doświadczenie i wiedzę.

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów września! Oto, czym wyróżnili się nasi laureaci:

Grzegorz Masłowski w Streetcom od 2014 roku. Ambasador w kampaniach: neokartki Envelo oraz prezerwatyw SKYN, za którą otrzymuje wyróżnienie. W czasie trwania kampanii Grzegorz przesłał nam wiele raportów z rozmów, dzielił się swoją opinią na Facebooku, gdzie zamieścił również fotorelację z testowania:

http://on.fb.me/1Q8dggG

http://on.fb.me/1Q3ovrM

http://on.fb.me/1HoAOXk

http://on.fb.me/1XLTuK2

http://on.fb.me/1Mev2NG

http://on.fb.me/1KVYNgR

http://on.fb.me/1Mev9su

http://on.fb.me/1Q8dTa8

Dziękujemy i gratulujemy!

Karolina Ziółkowska przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2009 roku. Od tego czasu aktywnie uczestniczyła w wielu naszych kampaniach m.in.: Tetra Pak, antyperspirantów adidas, Ballantine’s Brasil, neokartki Envelo, sków Fortuna Karotka Plus oraz kampanii Vileda Windomatic, za którą otrzymuje tytuł najaktywniejszego Eksperta. Karolina przekazała nam wiele opinii znajomych, rzetelnie wypełniając raporty z rozmów. Podzieliła się z nami zdjęciami otrzymanej paczki oraz dodała fotorelację z testowania na Facebooku oraz Instagramie:

http://on.fb.me/1LO00dS

http://on.fb.me/1RNKQH3

http://on.fb.me/1Slgnkv

http://on.fb.me/1SlgufS

http://on.fb.me/1KVZjeI

http://on.fb.me/1Q8g1yA

http://on.fb.me/1OkXKyP

http://bit.ly/1PjhTnt

http://bit.ly/1koX7qE

Dziękujemy za aktywność i gratulujemy wyróżnienia!

 

Krzysztof Stępniewski w Streetcom od marca 2014 roku. Uczestniczył w kampaniach: mBanku, oraz prezerwatyw SKYN. Postanowiliśmy wyróżnić Krzysztofa za udział i aktywność w kampanii SKYN. Spełnił wszystkie zadania Ambasadora, przekazał nam opinie wielu znajomych, a dodatkowo zamieścił relację z testowania na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1WtyXwK

http://on.fb.me/1koXWzL

http://on.fb.me/1M9uFAv

Dziękujemy za zaangażowanie w kampanie.

 

Izabela Żekońska w Streetcom od 2014 roku. Ambasadorka w kampaniach: Morning Fresh, soków Fortuna Karotka Plus oraz Vileda Windomatic, za którą otrzymuje wyróżnienie. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów, wykonanie zadań dodatkowych w kampanii oraz aktywność na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1Rsj9DW

http://on.fb.me/1HoD

http://on.fb.me/1MECyU7MLs

http://on.fb.me/1MEECLT

http://on.fb.me/1Naxwck

Gratulujemy!

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Zespół Streetcom

 

Powrót <