Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

23.12.2015

Ekspert Miesiąca

Dominika Gucwa – Ekspertem Miesiąca w listopadzie 2015 roku! Poznajcie naszą zwyciężczynię!

Dominika dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2008 roku i od tego czasu uczestniczyła już w wielu naszych kampaniach m.in. Johnson ’s Baby, Somersby, kapsułek piorących Ariel, Lycamobile, pasty Parodontax oraz suplementu diety Bodymax. Dominika, jak sama mówi uwielbia testować nowe produkty i dzielić się opiniami na ich temat. Naszą uwagę zwróciła, swoją aktywnością w kampanii Bodymax. W czasie trwania projektu, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności w kampanii. Tytuł Eksperta Miesiąca, otrzymuje również dzięki aktywności na fanpage’ u Streetcom oraz Twitterze:

http://on.fb.me/1QF0J5U

http://on.fb.me/1IjIxw3

http://on.fb.me/1Oixoho

http://on.fb.me/1RzY3GJ

http://on.fb.me/1m3FTRk

http://on.fb.me/1Yr9Vzj

http://on.fb.me/1OFZJZ8

http://on.fb.me/1meN9sO

http://on.fb.me/1O3hHbP

http://bit.ly/1S4sioE

http://bit.ly/1YvLBaj

 

Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała aż 13 500 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca Dominika otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Dominikę:

 

Jestem Ekspertem, bo uwielbiam testować nowe produkty i dzielić się swoim zdaniem z ludźmi. Podoba mi się to, że moje opinie i opinie moich znajomych mają poniekąd pośredni wpływ na to, jak odbierana jest dana marka czy produkt.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że mam możliwość wypróbowania wielu nieznanych mi dotąd produktów, sprawdzenia wielu marek i ich oceny.

Na co dzień zajmuje się… domem. Jestem aktywną mamą.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… rekomendacje. Uwielbiam rozmawiać ze znajomymi (i nieznajomymi też), uważnie słuchać ich opinii i dzielić się nimi w raportach. Najchętniej spędzam czas… czytając, surfując w Internecie.

Moje marzenie… to uciec choć na chwilę na południe Francji do mojej ukochanej Prowansji :) Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów !!!

 

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów listopada!

Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

Zbigniew Popieliński, otrzymuje wyróżnienie za kampanię suplementu diety Bodymax. Dzięki zaangażowaniu Zbigniewa w ten projekt, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Zbigniew również aktywnie działał online oraz dzielił się opinią i zdjęciami na naszym fanpage’ u:

http://on.fb.me/1kchrLs

http://on.fb.me/1Jo8BkG

http://on.fb.me/1OG0AJo

http://on.fb.me/1TcdIKa

http://on.fb.me/1QF2OyN

http://on.fb.me/1OG0KAw

http://on.fb.me/1O3iREp

http://on.fb.me/1Mr3MXB

http://on.fb.me/1kchXZS

http://on.fb.me/1UVQp8E

http://on.fb.me/1QF3fsI

http://on.fb.me/1m3HOoQ

Dziękujemy za zaangażowanie i aktywność w kampanii.

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za aktywne działania jest Krystyna Naporowska, która również uczestniczyła w kampanii suplementu Bodymax oraz chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi. Dzięki zaangażowaniu Krysi w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dodatkowo Krystyna podzieliła się opinią z testowania na naszym fanpage’ u:

http://on.fb.me/1PjvvQq

http://on.fb.me/1YrbEVb

http://on.fb.me/1Jo9HwL

http://on.fb.me/1Pg0k6J

Dziękujemy za aktywny udział w kampanii!

***

Piotr Kotulski swoją przygodę ze Streetcom rozpoczął w 2014 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Piotra za aktywny udział w kampanii Wild Turkey®. Uczestnicząc w projekcie Piotr przekazał nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotował wyczerpujący raport końcowy. Wykonał również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieścił recenzję z testowania na naszym fanpage’ u:

http://on.fb.me/1NGZsp9

http://on.fb.me/1meNRGH

http://on.fb.me/1NGZygi

http://on.fb.me/1YrcYY9

http://on.fb.me/1YrcZLS

http://on.fb.me/1OG2KbY

http://on.fb.me/1OG2MR3

http://on.fb.me/1meNXhq

http://on.fb.me/1m3JSNB

http://on.fb.me/1Ny33I8

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w listopadzie wyjątkową aktywnością jest Karolina Kosmala, która dołączyła do naszej społeczności w 2014 roku. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów ze znajomymi, w których otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych i cennych opinii dotyczących bourbona Wild Turkey®. Dodatkowo Karolina wykonała wszystkie zadania w kampanii, aktywnie udzielała się na Facebooku:

http://on.fb.me/1S4xYiu

http://on.fb.me/1RA44mT

http://on.fb.me/1meOgbZ

http://on.fb.me/1J1N867

http://on.fb.me/1QBxtxe

http://on.fb.me/1RA4No3

http://on.fb.me/1NH1qpy

http://on.fb.me/1RA4Y2Q

http://on.fb.me/1Ny4cj4

***

  Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach! Zespół Streetcom

Powrót <