Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

29.02.2016

Ekspert Miesiąca

Aleksandra BawiecEkspertem Miesiąca w styczniu 2016 roku!

Poznajcie naszą zwyciężczynie!

Aleksandra dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2013 roku i od tego czasu uczestniczyła już w wielu naszych kampaniach m.in. Purina ONE, Razowego Kwasu Chlebowego, antyperspirantów adidas, prezerwatyw SKYN oraz ketchupu Międzychód.

Aleksandra, jak sama mówi uwielbia testować nowe produkty, poznawać nowości rynkowe i dzielić się nimi z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Naszą uwagę zwróciła, swoją aktywnością w kampanii Finuu.  W czasie trwania projektu, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności w kampanii.

Tytuł Eksperta Miesiąca, otrzymuje również dzięki aktywności na swoim profilu na Instagramie:
http://bit.ly/1OHBo4D

http://bit.ly/1ThnrCQ

http://bit.ly/1Sc1cwv

http://bit.ly/1T3YJFE

http://bit.ly/1OHBAAM

http://bit.ly/1XUQNWo

http://bit.ly/1TKjchj

http://bit.ly/1QnJXDW

http://bit.ly/24wFDf9

 

Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała aż 7750 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca Ola otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Aleksandrę:

Jestem Ekspertem, bo uwielbiam testować nowe produkty, poznawać nowości rynkowe i dzielić się nimi z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów możliwość robienia tego w gronie rodziny i przyjaciół – jest to rewelacyjny pretekst do wspólnych spotkań, wspólnego gotowania, wymiany doświadczeń, wrażeń i do świetnej zabawy!

Na co dzień zajmuje się… pracą naukową i dydaktyczną oraz rozwijaniem swoich pasji i umiejętności (w tym m.in. gotowania i pieczenia).

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… możliwość testowania nowości rynkowych i wyrażania swojej opinii o nich, spotkania z rodziną i znajomymi w trakcie przekazywania produktów do testowania i zbieranie opinii oraz bycie członkiem społeczności Streetcom.

Najchętniej spędzam czas… w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, nie ważne czy w domu czy poza nim zawsze towarzyszy nam przyjazna atmosfera.

Moje marzenie… to nigdy nie stracić motywacji do działania. Jeśli ono się spełni, to wszystkie pomniejsze marzenia spełnią się razem z nim.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów  !!!

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów stycznia!

Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

 

Renata Waleriańska, otrzymuje wyróżnienie za kampanię mleka następnego Nastle NAN PRO2 z L.reuteri. Dzięki zaangażowaniu Renaty w ten projekt, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii na temat produktów naszego Klienta. Dodatkowo Renata aktywnie działała online oraz dzieliła się opinią i zdjęciami na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1XUTcjT

http://on.fb.me/1OHEC8i

http://on.fb.me/24wH39n

http://on.fb.me/1UtS2Mr

http://on.fb.me/24wH5hu

Dziękujemy za zaangażowanie i aktywność w kampanii.

***

Zdzisława Kamińska-Zając swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2014 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Zdzisławę za aktywny udział w kampanii Finuu. Uczestnicząc w projekcie przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także udzielała się na Facebooku:

http://on.fb.me/1QQ7IKp

http://on.fb.me/1nb8Gml

http://on.fb.me/1QnM8Y9

http://on.fb.me/21vBFEp

http://on.fb.me/1XUVP59

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w styczniu wyjątkową aktywnością jest Grażyna Fryc, która dołączyła do naszej społeczności w 2014 roku. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów ze znajomymi, w których otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych i cennych opinii dotyczących margaryny Optima DHA. Grażyna wykonała wszystkie zadania dodatkowe w kampanii, zdała wiele raportów z rozmów oraz aktywnie udzielała się na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1QfNAhk

http://on.fb.me/1oSvBou

http://on.fb.me/1oSvDfU

http://on.fb.me/1UtUy5h

 

***

Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

Powrót <