Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

29.07.2016

Ekspert Miesiąca czerwiec

Anna Wysocka – Ekspertką Miesiąca czerwca 2016 roku! Poznajcie naszą zwyciężczynię!

Anna dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2016 roku. Jak sama twierdzi, lubi poznawać nowości i przedstawiać je znajomym. Kampania Purina ONE jest pierwszą kampanią, w której uczestniczyła Ania i to właśnie za aktywność w tej kampanii postanowiliśmy przyznać jej tytuł Eksperta Miesiąca!
Nasza Ekspertka Miesiąca, uzbierała 7 700 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów. W czasie trwania projektu, Ania przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim zdjęciami zamieszczonymi na swoim profilu na Instagramie:

http://bit.ly/2adPhkN
http://bit.ly/2awxqnj
http://bit.ly/2a1Bxbx
http://bit.ly/2a1C6SC
http://bit.ly/2ajvXgN

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Anię:

Jestem Ekspertem, bo testowanie jest jednym z moich ulubionych zajęć.
Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, iż mogę jako jedna z pierwszych testować nowości pojawiające się na rynku.
Na co dzień zajmuje się pracą oraz wychowywaniem dwójki dzieci.
Najbardziej lubię w byciu Ekspertem możliwość przedstawiania nowości swoim znajomym i przyjaciołom.
Najchętniej spędzam czas z dziećmi na świeżym powietrzu.
Moje marzenie to nowy, rodzinny samochód.

 

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampanii. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń !!!

***

Dominika Masierak, otrzymuje wyróżnienie za kampanię karmy Purina ONE. Dzięki zaangażowaniu Dominiki w ten projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, i bardzo przydatnych opinii. Dominika bardzo aktywnie działała online, między innymi na Instagramie, gdzie dzieliła się opiniami oraz wrzucała zdjęcia związane ze swoimi działaniami w kampanii:

http://bit.ly/2asvKK8
http://bit.ly/2awxxPD
http://bit.ly/2adQKaF
http://bit.ly/2ay1aSm

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za aktywne działania jest Karolina Zwierska. Karolina od początku z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w kampanii Nescafe 3in1, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, rozdawała próbki i rekomendowała produkty naszego Klienta. Dzięki jej zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dziękujemy za aktywność i wpis na blogu:

http://dreams-amaze-me.blogspot.com/2016/04/testujemy-nescafe-3in1.html

 

***

Mariola Łukasz swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2013 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów m.in. kampanii: Perlux oraz neokartki Envelo. My postanowiliśmy wyróżnić Mariolę, za kampanię Nescafe 3in1. Uczestnicząc w projekcie, Mariola przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, oraz zamieściła zdjęcia z testowania produktu na naszym fanpage’u

http://bit.ly/2apvU6D
http://bit.ly/2ajxdAC
http://bit.ly/2aiUCot
http://bit.ly/2aswOh6

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w czerwcu wyjątkową aktywnością jest Małgorzata Drzeżdżon. W Streetcom od 2010 roku, brała udział w wielu kampaniach i w każdej z nich wyróżniała się aktywnością oraz pomysłowością. Dzięki przesłanym raportom z rozmów ze znajomymi, otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych opinii. Gosia zrobiła również obszerny wpis na swoim blogu:
http://www.swiat-recenzji.pl/2016/04/paczka-ambasadorki-nescafe-3in1.html#

***
Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!
Zespół Streetcom

Powrót <