Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

30.01.2014

Ekspert Miesiąca Grudzień 2013

Klaudia Piekarz Ekspertką Miesiąca w grudniu 2013 roku!

Gratulujemy i przedstawiamy Wam grudniową laureatkę.

Klaudia jest z nami od 2010 roku. W ciągu 3 lat była aktywną Ekspertką w wielu kampaniach. W 2013 r. brała udział w kampanii piwnego napoju Somersby, kosmetyków Mary Kay oraz filmu „Babcia Gandzia”. Za każdym razem bardzo aktywnie. Przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi i sumiennie przekazywała nam ich opinie. W kampanii Somersby, dzięki swojej aktywności wzięła udział w „Party like a Lord” – imprezie organizowanej przez Lorda Somersby. Klaudia sprawdziła również działanie kosmetyków do makijażu Mary Kay At Play oraz bawiła się w kinie na francuskiej komedii „Babcia Gandzia”. Tytuł Eksperta Miesiąca otrzymała również dzięki aktywności na fanpage’u Streetcom na FB.

Dziękujemy za zaangażowanie w działania społeczności Streetcom i czynny udział w kampaniach. Klaudia uzbierała 5250 punktów, co daje jej rangę Ekstra Eksperta, szereg przywilejów i pierwszeństwo w rekrutacji do nowych kampanii Streetcom. Ponadto za swoją aktywność w kampaniach i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca uzyskuje 1000 dodatkowych punktów. Jesteśmy pewni jej zaangażowania w kolejnych kampaniach. Brawo Klaudia!

Zadaliśmy Klaudii kilka pytań:

Jestem Ekspertem, bo nie boję się nowości. Jestem otwarta i lubię dzielić się entuzjazmem z innymi.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów możliwość odkrycia nowych smaków kolorów, kształtów przed innymi :)

Na co dzień zajmuję się pracą zawodową, a po godzinach popijam drinki z palemką i maluję paznokcie.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem możliwość poznania najnowszych trendów na rynku i bycie w ich dziedzinie ekspertem!

Najchętniej spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi.

Moje marzenie Peace on the world ! 😉

 

Wyróżniliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów grudnia! Oto nasi laureaci:

1. Krystyna Kozieł w 2013 roku była Ekspertką margaryny funkcjonalnej Optima Cardio. Po  przetestowaniu jej wraz z bliskimi przekazała nam szczere, wyczerpujące i bardzo pomocne opinie. Wyróżnienie otrzymała również za dużą aktywność i zaangażowanie na fanpage’u Streetcom. Na swoim profilu na Facebooku Krysia podzieliła się opinią o margarynie Optima Cardio. Zachęciła swoich znajomych do wypróbowania nowych produktów. Dziękujemy za aktywny udział w kampaniach!

2. Władysław Krugliński wykazywał się aktywnością przez cały 2013 rok. Latem przetestował wraz z najbliższymi napoje Fortuna. Zdał nam obszerną relację z przebiegu testowania oraz przekazał wiele szczerych i pomocnych opinii znajomych, wypełniając raporty z rozmów. Wykonał dodatkowe zadania podczas kampanii oraz udostępniał na Facebooku informacje o nowych napojach Fortuny, sporządzonych bez dodatku cukru, idealnie gaszących pragnienie.  Wykazał się również aktywnością na fanpage’ach Streetcom oraz  Rekomendujcie na Facebooku. Dziękujemy za uczestnictwo w kampaniach i wszystkie aktywności! Gratulujemy!

3. Karolina Lisiewicz była bardzo aktywna na fanpage’u Streetcom. Bardzo chętnie komentowała posty, udostępniała oraz like’owała pojawiające się wpisy. Doceniamy aktywność Karoliny i dziękujemy za pozytywne reakcje. Karolina, pomimo tego, że nie uczestniczyła jak dotąd w kampaniach, wykonała dodatkowe zadania pojawiające się w Strefie Eksperta i rzetelnie wypełniała pojawiające się tam ankiety. Twierdzi, że uwielbia nas, za co bardzo dziękujemy. Dowodem jest ocena 5 gwiazdek, jaką pozostawiła nam  na Facebooku. My również uwielbiamy Karolinę i gratulujemy wyróżnienia!

4. Katarzyna Chełchowska była Ambasadorką kosmetyków L’Oreal Paris. Dzięki uczestnictwu w kampanii Kasia i jej znajome miały możliwość  poznania kremu oraz serum L’Oreal Paris . Katarzyna aktywnie brała udział w kampanii, wypełniając wszystkie obowiązki Ambasadora. Dodatkowo wyróżniła się aktywnością na fanpage’u Streetcom na Facebooku. Zawsze  informowała nas o wypełnionych przez siebie ankietach i zrealizowanych dodatkowych zadaniach. Dziękujemy za wszystkie posty i komentarze na naszym fanpage’u. Za sprawą aktywności Kasi wiemy, że marzy o podróży dookoła świata. Życzymy, aby marzenie wkrótce się spełniło :)!

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Zespół Streetcom

Powrót <