Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

02.06.2014

Ekspert Miesiąca Kwietnia 2014

Jolanta Masłowska Ekspertką Miesiąca w kwietniu 2014 roku

Gratulujemy i przedstawiamy Wam kwietniową laureatkę.

Jola jest z nami od 2013 roku w kampanii Bepanthen Baby Maść Ochronna przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi a także wypełniła raport końcowy, w którym przedstawiła nam dokładnie swoją opinie. Tytuł Eksperta Miesiąca Jola otrzymuje również dzięki wyjątkowej aktywności na fanpage’u Streetcom. Dziękujemy za super kreatywną fotorelację z kampanii:

http://on.fb.me/1pxm9kI
http://on.fb.me/1wkafPG
http://on.fb.me/1gzThYT
http://on.fb.me/TT7MgF
http://on.fb.me/1hd1Jho
http://on.fb.me/1lQBkld
http://on.fb.me/TT7XbN
http://on.fb.me/1hxC3Xo
http://on.fb.me/1pxmFiM

Dzięki swemu zaangażowaniu Jola uzbierała 6350 pkt., co daje jej rangę Ekstra Eksperta, szereg przywilejów i pierwszeństwo w rekrutacji do nowych kampanii Streetcom. Ponadto za swoją aktywność i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca uzyskuje 1000 dodatkowych punktów. Liczymy na zaangażowanie w kolejnych kampaniach. Brawo Jola!

Zadaliśmy Joli kilka pytań:

1. Jestem Ekspertem, bo sprawia mi to ogromną radość, możliwość testowania i dzielenia się z innymi produktami to świetny sposób, aby spotkać się ze znajomymi oraz poplotkować o danym produkcie.
2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów możliwość samodzielnego sprawdzenia produktu „na własnej skórze”, możliwość jego subiektywnej oceny, dzielenie się nim z innymi.
3. Na co dzień zajmuje się: opieką nad synkiem, obecnie kończy mi się urlop rodzicielski, a potem wrócę do swojej pracy w zawodzie pracownika administracyjno biurowego.
4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że jestem doceniona, jako osoba, która angażuje się całą sobą w każde powierzone mi zadanie.
5. Najchętniej spędzam czas przebywając z najbliższymi, ciesząc się ich obecnością. Lubię również zakupy oraz poszukiwanie najróżniejszych nowości na sklepowych półkach, które chętnie sprawdzam, jako pierwsza spośród moich znajomych.
6. Moje marzenie pozostać sobą, być szczęśliwa ponad wszystko, mieć dużo czasu dla najbliższych i mieć dalej możliwość uczestniczenia w jak największej ilości kampanii Streetcom.

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów kwietnia!

Oto, czym wyróżnili się nasi laureaci:

1. Jacek Kamiński
Ambasador w kampanii Chivas Regal. Jacek jest w naszej społeczności już 2 lata. Jacek wyróżnił się swoją aktywnością, wysłał nam wiele cennych opinii znajomych w raportach z rozmów oraz wypełnił raport końcowy. Dodatkowo podzielił się z nami zdjęciami na Twitterze oraz Facebooku:

http://on.fb.me/1jtmRdA
http://on.fb.me/Sf0AKs
http://bit.ly/1tmR8QP
http://bit.ly/1lQWZK8
Dziękujemy za zaangażowanie.

2. Ewelina Kwiatkowska
Ewelina jest z nami od 2013 roku. Wyróżnienie uzyskała za udział w kampanii Bepanthen Baby Maść Ochronna. Ewelina przekazała nam wiele raportów z rozmów oraz raport końcowy oraz wykonała wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią. Dzięki niej wiele osób przetestowało i poznało Bepanthen Baby Maść Ochronną. Dodatkowo Ewelina aktywnie udzielała się na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1gAs5t7
http://on.fb.me/1tPfLYD

Dziękujemy. :)

3. Tomasz Kornand
Tomasz jest z nami od 2011 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Tomka za aktywny udział w kampanii Chivas Regal.  Jest to druga kampania, w której aktywnie bierze udział. Wcześniej uczestniczył w kampanii Purina ONE. Dzięki Tomkowi wielu jego znajomych poznało smak Chivas Regal. Dodatkowo Tomek aktywnie udzielał się na portalach społecznościowych Instagram, Twitter oraz Facebook:

http://bit.ly/1k0Oxwi
http://on.fb.me/TTLCed
http://on.fb.me/1hyjGBI
http://bit.ly/TTLLyt
http://bit.ly/1mF7Iup

Gratulujemy wyróżnienia i liczymy na zaangażowanie w kolejnych kampaniach.

4. Izabela Pakuła
W społeczności Streetcom od 2010 roku. Iza była Ambasadorką w wielu naszych kampaniach m. in. kampanii Oral-B, Wellaton oraz Bepanthen Baby Maść Ochronna, za którą postanowiliśmy wyróżnić Izę. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów, raport końcowy oraz wszelką aktywność na portalach społecznościowych:

http://on.fb.me/1tSEGdH
http://on.fb.me/1nY3qxy
http://on.fb.me/1tpMAcm
http://on.fb.me/1lSYibD
http://on.fb.me/1jvFkGn

Wszystkim Zwycięzcom gratulujemy!
Zespół Streetcom

Powrót <