Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

28.03.2014

Ekspert miesiąca luty 2014

Kinga Woźniak Ekspertką Miesiąca w lutym 2014 roku!
Gratulujemy i przedstawiamy Wam naszą laureatkę

Kinga jest z nami od 2009 roku. Od początku przygody ze Streetcom była aktywną Ekspertką w wielu naszych kampaniach m.in. w kampanii Lego DUPLO, Ambi Pur, Nesvita, Tetra Pak oraz kampanii Somersby. Ostatnio zwróciła naszą uwagę swoją aktywnością w kampanii Purina ONE oraz aktualnej Dermena® lash. Kinga przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca Kinga otrzymuje również dzięki aktywności na fanpage’u Streetcom na Facebooku, dziękujemy za obszerną foto relację z kampanii Purina ONE:

http://on.fb.me/1o3lR8e
http://on.fb.me/1iCZd13
http://on.fb.me/1duty2z
http://on.fb.me/1dxjQNg

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Kinga uzbierała 3550 punktów, co daje jej rangę Pro-Eksperta, szereg przywilejów i pierwszeństwo w rekrutacji do nowych kampanii Streetcom. Ponadto za swoją aktywność w kampaniach i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca uzyskuje 1000 dodatkowych punktów. Jesteśmy pewni jej zaangażowania w kolejnych kampaniach. Brawo Kinga!

Zadaliśmy Kindze kilka pytań:

1. Jestem Ekspertem bo… uwielbiam testować produkty.
2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… że mogę dzielić się opinią i produktami z przyjaciółmi oraz znajomymi.
3. Na co dzień zajmuje się… trójką dzieci i domem.
4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… kiedy otrzymuję email z informacją, że dostałam się do kampanii i to oczekiwanie na kuriera a potem telefony, spotkania ze znajomymi, dzielenie się opinią to jest to, co uwielbiam..
5. Najchętniej spędzam czas… z rodziną i przyjaciółmi.
6. Moje marzenie: znaleźć pracę, wychować dzieci na dobrych ludzi oraz częściej brać udział w ciekawych kampaniach Streetcom.

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów lutego!
Oto, czym wyróżnili się nasi laureaci:

1. Elwira Lipko w Streetcom od 2011 roku. Elwira była już Ambasadorką opakowań Tetra Pak oraz brała udział w kampanii Purina ONE. Dzięki Elwirze otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo pomocnych opinii, dodatkowo Elwira podzieliła się opinią oraz zdjęciami z kampanii Purina ONE na swoim profilu na Facebooku:

http://on.fb.me/P4NCNL

Dziękujemy za aktywny udział w kampaniach!

2. Edyta Cieślińska Eksperta i Blogerka. W Streetcom od 2013 roku. Pierwszą kampanią Edyty jest kampania Purina ONE. Od początku Edyta aktywnie uczestniczy w rekomendacji otrzymanych produktów, rozdała próbki i przesłała nam relację z przebiegu testowania oraz przekazała wiele szczerych i pomocnych opinii znajomych, wypełniając raporty z rozmów. Edyta prowadzi również bloga, na który zamieściła wpis o kampanii Purina ONE:

http://ed-like.blogspot.com/2014/01/koci-post.html

Dziękujemy za aktywność! Gratulujemy!

3. Monika Kwiatkowska Ambasadorka w kampanii UPC NA ŻĄDANIE. Dzięki udziałowi w kampanii Monika zorganizowała wieczorki filmowe, na których wraz ze znajomymi przetestowała usługę wypożyczalni UPC NA ŻĄDANIE. Monika przekazała nam wiele raportów z rozmów oraz wyczerpujący raport końcowy. Wykonała wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią. Dzięki niej wiele osób przetestowało i poznało wypożyczalnie UPC NA ŻĄDANIE.

4. Anna Skrobutan Ambasadorka w kampaniach: Mary Kay, portalu FoodPanda, filmu „Najlepsze, najgorsze wakacje” oraz Purina ONE W każdej z tych kampanii Anna wyróżniała się aktywnością oraz pomysłowością. Dzięki przesłanym raportom z rozmów ze znajomymi otrzymaliśmy wiele ciekawych i pomocnych opinii. Dodatkowo Anna prowadzi bloga, gdzie chętnie dzieli się opiniami i rekomenduje sprawdzone produkty. Na blogu opisała między innymi paczkę ambasadorską w kampanii Purina ONE:

http://fakendeju.blogspot.com/2014/01/i-znowu-streetcom.html

Aktualnie Ania, aktywnie uczestniczy w kampanii Bepanthen Baby Maść Ochronna. Gratulujemy wyróżnienia!

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!
Zespół Streetcom

Powrót <