Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

27.06.2014

Ekspert Miesiąca Marzec 2014

Marta Witek Ekspertką Miesiąca w maju 2014 roku!
Gratulujemy i z przyjemnością przedstawiamy Wam naszą laureatkę!

Marta jest z nami od 2008 roku. Od początku przygody ze Streetcom była aktywną Ekspertką w wielu naszych kampaniach m.in. w kampanii WestDUO, Lipton Ice Tea Raspberry, VICHY, Purina ONE, Dermena® lash oraz kampanii serów Turek. Marta zwróciła naszą uwagę swoją aktywnością w kampanii aplikacji mobilnej mBanku, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca Marta otrzymuje również dzięki aktywności na swoim blogu oraz fanpage’u Streetcom:

http://on.fb.me/Tvy2wM
http://on.fb.me/1lShPhq
http://on.fb.me/Tvy7k5
http://on.fb.me/1laZRkx
http://on.fb.me/1qvLcpB

http://bit.ly/1mepDEF
http://bit.ly/1lSkckv
http://bit.ly/1lb22nW
http://bit.ly/1nCVIIG
http://bit.ly/1jhzMAB
http://bit.ly/1jhzR7k
http://bit.ly/1v57cYo
http://bit.ly/1pABSz9
http://bit.ly/VmYXwm

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Marta uzbierała 12700 punktów, co daje jej rangę Ekstra-Eksperta, szereg przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do nowych kampanii Streetcom. Ponadto za swoją aktywność w kampaniach i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca uzyskuje 1000 dodatkowych punktów. Jesteśmy pewni jej zaangażowania w kolejnych kampaniach. Brawo Marta!
Zadaliśmy Marcie kilka pytań:

1. Jestem Ekspertem, bo… uwielbiam testować nowości rynkowe.
2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że mogę je ocenić oraz wyrazić swoją szczerą opinię, przez co dany produkt może być jeszcze lepszy.
3. Na co dzień zajmuje się: pracą w firmie informatycznej.
4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że mogę jako jedna z pierwszych testować nowości rynkowe, wyrażać swoje zdanie na ich temat, robić zdjęcia, ankiety, notatki oraz dzielić się wszelkimi spostrzeżeniami i próbkami ze swoimi znajomymi.
5. Najchętniej spędzam czas: aktywnie (rower, wędrówki górskie, bieganie) oraz gotując i piekąc różne smakołyki.
6. Moje marzenie: mieć szczęśliwą, zdrową i kochającą się rodzinę oraz zdobyć Mont Blanc :)

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów maja!
Oto, czym wyróżnili się nasi laureaci:

Kamila Cichocka w Streetcom od 2009 roku. Kamila była już Ambasadorką w wielu naszych kampaniach m.in.: Lego DUPLO, JOJO Nestle, Nesvita, AmbiPur, FoodPanda, mBank oraz w kampanii Avon Anev Reversalist. Dzięki Kamili otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących i bardzo pomocnych opinii, dodatkowo Kamila podzieliła się opinią oraz zdjęciami z kampanii Avon Anev Reversalist oraz mBank na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1nFLruc
http://on.fb.me/UIZBnj
http://on.fb.me/1lp3s39
http://on.fb.me/1yNiIw4
http://on.fb.me/1pADQzI
http://on.fb.me/1mos10e

Dziękujemy za aktywny udział w kampaniach!

Izabela Szafraniec w Streetcom jest od 2012 roku. Iza uczestniczyła już w wielu kampaniach Streetcom m.in. kampanii Ambi Pur, Kapsułek piorących Ariel, Dermena® lash oraz kampanii Avon Anev Reversalist, za którą postanowiliśmy wyróżnić Izę. Od początku kampanii aktywnie uczestniczyła w rekomendacji otrzymanych produktów, rozdała próbki oraz przekazała wiele ciekawych opinii znajomych, wypełniając raporty z rozmów. Dziękujemy również za aktywność na naszym fanpgae’u:

http://on.fb.me/1qvPj4Q
http://on.fb.me/1ivFkwr
http://on.fb.me/1q8SqSy
http://on.fb.me/UJ34Ci
http://on.fb.me/1iFaAJ6
http://on.fb.me/1lp5kc4
http://on.fb.me/1piK8rU

Gratulujemy!

Barbara Tchórzewska: Ambasadorka w kampanii Purina ONE oraz Avon Anev Reversalist. Basia przekazała nam wiele raportów z rozmów oraz wyczerpujący raport końcowy. Wykonała wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią. Dodatkowo Basia zamieściła recenzje na blogu, który prowadzi oraz aktywnie udzielała się na naszym fanpage’u:

http://bit.ly/1lPl8Ew
http://on.fb.me/1piLnaD
http://on.fb.me/1mevh9H

Dzięki Basi wiele osób przetestowało i poznało kremy Avon Anev Reversalist. Gratulujemy!

Monika Tylek Ambasadorka w kampaniach kapsułek piorących Ariel, portalu FoodPanda, UPC VOD, Dermena® lash oraz aplikacji mobilnej mBanku. W każdej z tych kampanii Monika wyróżniała się aktywnością oraz pomysłowością. Dzięki przesłanym raportom z rozmów ze znajomymi otrzymaliśmy wiele ciekawych opinii. Dodatkowo Monika aktywnie udzielała się na Facebooku:

http://on.fb.me/1piMoiL
http://on.fb.me/1lbe40Q

Aktualnie Monika, uczestniczy w dobiegającej końca kampanii DUCK. Na pewno nie jest to jej ostania kampania  😉 Gratulujemy wyróżnienia!

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Zespół Streetcom

Powrót <