Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

26.04.2019

Ekspert Miesiąca – Marzec 2019

Joanna Stachoń-Müller Ekspertka Miesiąca w marcu 2019 roku!

Poznajcie Joannę bliżej!

 

Jaki jest najlepszy sposób, aby uzyskać tytuł Eksperta Miesiąca? Nie ma na to sprawdzonego przepisu! Inspiracją dla innych są oczywiście Ci, którym to się udało. Każda droga do zdobycia tytułu Eksperta Miesiąca jest po prostu wyjątkowa. Tak właśnie było w przypadku Joanny! Społeczność Ekspertów Streetcom stała się jej bliska w 2017 roku. Od tamtej pory zebrała aż 7250 punktów, gdy z energią zaangażowała się w kilka kampanii m.in. Total Fitness, Refunder. Szczególną aktywnością wykazała się podczas promocji Sudocrem,  więc nie pozostawiła nam wątpliwości, że to właśnie jej należy się zaszczytny tytuł Eksperta Miesiąca. 8 raportów z rozmów i przedstawienie produktu 35 osobom… mówią same za siebie! Takiego zaangażowania nie dało się nie zauważyć. Gratulujemy i stawiamy za wzór!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Joanna opublikowała w kampanii:
https://link.do/8iuL3

https://link.do/iOWkb

https://link.do/54qI1

https://link.do/5mL6M

 

Zobaczcie również wpis na blogu: https://link.do/J34lz

 

Dowiedzcie się więcej o Joannie!

 

Jestem Ekspertem, bo uwielbiam poznawać nowości, a jakiś czas temu zauważyłam, że najczęściej sięgam po sprawdzone przez lata produkty. Branie udziału w kampaniach pozwala mi zmieniać oblicze nie tylko mojej lodówki czy łazienki, ale sprawia, że kształtuje się mój gust co do smaków i jakości produktów. Stałam się bardziej wymagającym konsumentem, wszystko analizuje i do wielu produktów kupionych w sklepie podchodzę podobnie jak do akcji testowania – staram się wyłapać zalety i wady, czy też porównuję na tle innych sobie znanych produktów.

 

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów misje do spełnienia. Głównie te polegające na rozmowach z innymi osobami. Dzięki kampaniom poznałam wiele sympatycznych osób w klubie dla dzieci, na placu zabaw. Dotychczas nie było mi łatwo się przełamać, teraz mogłam podejść, pochwalić się udziałem w kampanii i opowiedzieć o produkcie, który być absolutną nowością i wzbudzał duże zainteresowania. Nie będę ukrywała, że możliwość podarowania próbki moim rozmówczyniom była bardzo miłym akcentem, a mi dodawała odwagi. Ze sporą grupą moich rozmówczyń jesteśmy w stałym kontakcie po dziś.

 

Na co dzień zajmuje się wychowywaniem rocznej córeczki. Już wkrótce wracam do pracy zawodowej– która jest jednocześnie moją pasją – czyli nauczania dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Moim hobby są narzędzia TIK w edukacji, a całkiem prywatnie literatura i prasa popularnonaukowa. Gdy mam ochotę na odskocznię i tzw. chillout – oddaję się przyjemności słuchania muzyki – najczęściej wybieram polski rock, lata 70 i 80.

 

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem możliwość poznawania, jako jedna z pierwszych osób, nowości na rynku. Zawsze lubiłam innowacje w każdej dziedzinie – handlowej, usługowej czy technologicznej. Są znakiem naszych czasów, gdy określenia „najlepsze” i „najnowocześniejsze” bardzo szybko się dezaktualizują z dnia na dzień. Wartością dodaną jest niejaka duma z przedstawiania się jako recenzentka i dzielenia się próbkami.

 

Najchętniej spędzam czas z moją rodziną. Mężem, córeczką i wierną, przygarniętą 5 lat temu, suczką. Gdy tylko odwiedzamy moje rodzinne strony, czas spędzamy z moimi rodzicami i rodzeństwem na grach i zabawach towarzyskich jak gry planszowe, mini golf, zagadki logiczne i kryminalne. Choć zawsze na pierwszym miejscu są rozmowy do późnej nocy na każde, poważne i zabawne tematy. Sami mamy całą półkę gier planszowych – które nieco się przykurzyły przez ostatni rok, z racji pojawienia się na świecie latorośli.

 

Moje marzenie to zdrowie moich najbliższych, poczucie bezpieczeństwa i… mały domek na wsi. Jeśli miałabym „popłynąć” to po cichutku marzę o kilku miesiącach spędzonych w zachodnich stanach USA, najbardziej Arizonie. Kto wie, może kiedyś :)

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Powrót <