Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

27.10.2016

Ekspert miesiaca pazdziernik

Agnieszka Zieba – Ekspertką Miesiąca września 2016 roku!
Poznajcie zwyciężczynię tego miesiąca!

 

Agnieszka dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2009 roku. Wybrała społeczność Streetcom, gdyż jak sama mówi: „Kocham nowości, bardzo lubię testować produkty, uwielbiam się nimi dzielić i rekomendować je znajomym w realu i online”. Od czasu dołączenia do naszej społeczności Agnieszka brała udział m.in. w kampaniach: owsianek Kupiec, serów Serenada, Finuu, ciastek belVita, smalczyku roślinnego Smakowita Pajda, Purina ONE oraz Stovit naturalnie owocowe za którą postanowiliśmy wyróżnić Agnieszkę.
Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała aż 22 250 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.
W czasie trwania kampanii Agnieszka przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca otrzymuje również dzięki wyjątkowej aktywności na swoim Instagramie i blogu, na którym zamieściła przepisy z wykorzystaniem Stovit:

 
http://kreacjemistyfikacje.blogspot.com/2016/05/bezglutenowe-cuda-ze-stovit.html?q=stovit\

http://bit.ly/2dLrB7J
http://bit.ly/2eUWgfb
http://bit.ly/2dLq2qw
http://bit.ly/2e06iOe
http://bit.ly/2eTVCQ2
http://bit.ly/2fat4pc

 

A teraz krótka ankieta, którą wypełniła Agnieszka:
1. Jestem Ekspertem, bo kocham nowości, bardzo lubię testować produkty, uwielbiam się nimi dzielić i rekomendować je znajomym w realu i online.
2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów, to że mogę przetestować produkty, których nie znałam. Bardzo często są to produkty, które podbijają moje serce. Tak było w przypadku owoców Stovit!
3. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem portalu stowarzyszenia oraz działaniami z zakresu Public Relations.
4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że każda z kampanii jest dla mnie inspiracją, mogę poznać nowe produkty czy usługi, mogę poznać metody ich promocji oraz być częścią machiny marketingowej.
5. Najchętniej spędzam czas w gronie znajomych i rodziny. Jestem szaloną wegetarianką, która ma bzika na punkcie zdrowia, nowości kosmetycznych, kultury, sztuki oraz jazzu.
6. Moje marzenie – Świat bez chorób i trosk. Uśmiechnięci i szczęśliwi ludzie, którzy dbają o siebie i o swoją planetę.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń !!!

***

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów września! Oto, czym wyróżnili się nasi Laureaci:

Monika Panejko swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2015 roku. Kampania Stovit jest pierwszą kampanią, w której uczestniczyła Monika i to właśnie za aktywność w tej kampanii postanowiliśmy ją wyróżnić. Uczestnicząc w projekcie, Monika przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieściła trzy wpisy z zastosowaniem Stovit na swoim blogu, który prowadzi:

https://przypiecu.blogspot.com/2016/05/tort-nalesnikowy-z-owocami-i-mascarpone.html
https://przypiecu.blogspot.com/2016/05/gofry-czekoladowe-z-bita-smietana.html
https://przypiecu.blogspot.com/2016/05/pierogi-z-kaczka-i-wisniami.html

***

Bolesław Trippner otrzymuje wyróżnienie za udział w kampanii Stovit. Dzięki zaangażowaniu Bolesława w projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Bolesław również bardzo aktywnie działał online, zamieścił dużo zdjęć z testowania na swoim Instagramie:

http://bit.ly/2fav5lA
http://bit.ly/2fiVdKg
http://bit.ly/2eUZD5A
http://bit.ly/2eJilOt
http://bit.ly/2eJyJkH
http://bit.ly/2eer6zw
http://bit.ly/2eJssW9
http://bit.ly/2fiTKU1
http://bit.ly/2dOHa9Y
http://bit.ly/2fas1Ga
http://bit.ly/2e0aYDM
http://bit.ly/2eJlCx7

Gratulujemy!

***

 

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za jej aktywne działania jest Aneta Sokowicz, która bardzo czynnie uczestniczyła w kampanii ciasteczek belVita. Od początku z dużym zaangażowaniem brała udział w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała i rekomendowała produkty. Dzięki temu otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii na temat ciasteczek belVita. Dziękujemy również za recenzję produktu na blogu Anety:

 
http://kraniec-teczy.blogspot.com/2016/06/197-belvita-i-testowanie-z-streetcom.html

Dziękujemy za aktywny udział i gratulujemy!

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się wyjątkową aktywnością we wrześniu jest Laura Klimczuk. Chcielibyśmy wyróżnić Laurę za kampanię ciasteczek belVita. Od początku akcji Laura wykazywała się dużym zaangażowaniem, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie, a dodatkowo zamieściła fotorelacje z testowania na swoim Instagramie:

 
http://bit.ly/2eyXdgf
http://bit.ly/2eJhltF
http://bit.ly/2eTYvRa
http://bit.ly/2eeqr0K
http://bit.ly/2eTWkNo
http://bit.ly/2eV4TWV
http://bit.ly/2fiTVyC
http://bit.ly/2ePNUHl
http://bit.ly/2fatKLE
http://bit.ly/2eJuBl0
http://bit.ly/2eJxsdH
http://bit.ly/2ePLVCW
http://bit.ly/2ees12Q
http://bit.ly/2eeu9rl
http://bit.ly/2dLundg
http://bit.ly/2eV8epc
http://bit.ly/2eevn5U

***

Gratulujemy Laureatom!
Dziękujemy Wam za aktywny udział w naszych kampaniach!
Zespół Streetcom

Powrót <