Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

27.02.2014

Ekspert Miesiąca Styczeń 2014

Małgorzata Kowalska Ekspertka Miesiąca w styczniu 2014 roku!
Gratulujemy i z przyjemnością przedstawiamy Wam zasługi Pani Małgorzaty.

Tytułem Eksperta Miesiąca w styczniu postanowiliśmy uhonorować Panią Małgorzatę Kowalską. Małgosia do społeczności Ekspertów Streetcom dołączyła w 2013 roku, je pierwszą kampanią była kampania kapsułek piorących Ariel. Ostatnią kampanią Gosi jest kampania karmy dla kotów Purina ONE Coat & Hairball, w której aktywnie uczestniczyła przekazując nam wiele ciekawych opinii swoich znajomych. Dodatkowo nasza Ekspertka zamieściła obszerną relację z testowania karmy na swoim blogu: http://poradyherrbaty.blogspot.com/2014/02/purina-one-coat-hairball-dla-zdrowia.html

Dzięki temu jeszcze więcej osób poznało karmę Purina ONE. Aktualnie Małgosia uzbierała 18200 punktów, co daje jej rangę Ekstra Eksperta, szereg przywilejów i pierwszeństwo w rekrutacji do nowych kampanii Streetcom, jeśli będzie odpowiadała poszukiwanej grupie Ambasadorów. Dodatkowo za swoje zaangażowanie w kampanię i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca uzyskuje 1000 punktów dodatkowych. Zawsze możemy być pewni aktywnego uczestnictwa Małgosi w naszych kampaniach oraz obszernej relacji z testowania na jej blogu.

Zadaliśmy Małgosi kilka pytań:
1. Jestem Ekspertem, bo lubię testować nowości na naszym polskim rynku :) Człowiek nie na wszystko ma pieniądze, nie zawsze chce wydawać kasę na niesprawdzone produkty – a dzięki Streetcom mogę je poznać bez żadnej obawy.

2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że mogę poznać rzeczy, o których nie miałam pojęcia. W kampaniach często pojawiają się nowości, a to miłe uczucie, kiedy człowiek jest „pierwszy”
3. Na co dzień zajmuje się pisaniem bloga  http://poradyherrbaty.blogspot.com/ oraz pracuję w salonie optycznym. Obydwie rzeczy sprawiają mi dużo radości – nie ma jak praca, która jest połączona z pasją!
4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że mogę obdarować przyjaciół ciekawymi produktami. Miło jest później słyszeć ich zadowolenie.
5. Najchętniej spędzam czas z moją drugą połową. Może to być spacer, oglądanie dobrego serialu, może być także wspólne gotowanie Każda chwila spędzona razem jest cudowna. Dużo przyjemności sprawia mi także czas poświęcony pisaniu bloga i moim czytelnikom
6. Moje marzenie … chciałabym znów mieszkać nad morzem, móc spacerować brzegiem morza. Tęskno mi za rodzinnym miastem, przyjaciółmi i za siostrami.

Wyróżniliśmy również Najbardziej Aktywnych Ekspertów stycznia! Oto oni:

1. Anita Wiśniewska Ambasadorka Purina ONE. Kampania Purina ONE była to pierwsza kampania Anity, w której świetnie się sprawdziła. Jeszcze podczas rekrutacji do kampanii udostępniała grafiki Purina One na swoim profilu na Instagramie. W trakcie trwania kampanii przesłała wiele raportów z rozmów z opiniami swoich znajomymi oraz ciekawy raport końcowy. Dodatkowo wykonała wszystkie zadania oraz aktywności. Na swoim profilu na Instagram zamieściła zdjęcia z testowania oraz wszystkie grafiki, które pojawiały się Strefie Eksperta:

http://instagram.com/p/h1F2HnpubB/#
http://instagram.com/p/jKaQqgJuSV/#
http://instagram.com/p/jPOD2HpuU9/#
http://instagram.com/p/jbPz2kpudr/#
http://instagram.com/p/jbP8Dbpudx/#
http://instagram.com/p/ji8_3FpuR2/#
http://instagram.com/p/jj6tafJuQY/#
http://instagram.com/p/jlzT_Wpueq/#
http://instagram.com/p/jvpe7lJuf0/#
http://instagram.com/p/jyimuppuYF/# 

Anita została przez nas doceniona również w trakcie trwania kampanii, otrzymała nagrodę niespodziankę dla swojego pupila – kanapę oraz zestaw karmy od Purina ONE! Dziękujemy i gratulujemy! :)

2. Paulina Kobryś nasza kolejna Ekspertka wyróżniła się w trakcie trwania kampanii filmu „ Babcia Gandzia”. Dzięki aktywności wybrała się wraz z osoba towarzyszącą do kina na seans francuskiej komedii „Babcia Gandzia”. W trakcie trwania kampanii to Pani Paulina wypełniła najwięcej raportów z rozmów oraz wypełniła raport końcowy. Dodatkowo zakwalifikowała się również do kampanii Purina ONE, w której również wykazywała się aktywnością. Paulina udostępniła grafiki dotyczące kampanii „Babcia Gandzia”oraz „Purina ONE”. Dziękujemy za zaangażowanie włożone we wszystkie nasze akcje. Gratulujemy! :)

3. Beata Szostak Ambasadorka w kampanii Purina ONE. Beata intensywnie uczestniczyła w kampanii, wykonała wszystkie aktywności pojawiające się w Strefie Eksperta oraz zdała nam ciekawe i pomocne opinie w raportach z rozmów. Beata od początku kampanii dała się zauważyć na naszym fanpage’u na Facebooku, informowała nas o swoim zaangażowaniu oraz zdała obszerną fotorelację z testowania karmy przez pupili jej znajomych. Dziękujemy za uczestnictwo i wszelkie aktywności! Gratulujemy!

4. Kuba Żaczkiewicz Ambasador Purina ONE. Jest to trzecia akcja, w której bierze udział, wcześniej uczestniczył w kampanii portalu „FoodPanda” oraz „UPC na żądanie”. Uczestnicząc w kampanii Purina ONE, Kuba wywiązał się z obowiązków Ambasadora zdając nam raporty z rozmów, raport końcowy oraz dodatkowo zamieścił świetne filmy z testowania na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=kW_7GOERSww
https://www.youtube.com/watch?v=4owEKLl2wIE
https://www.youtube.com/watch?v=HKTxskvOAGo
https://www.youtube.com/watch?v=rimXrFALlGU

Już podczas kampanii Kuba otrzymał nagrodę za aktywność- kanapę Purina ONE oraz zestaw karmy dla swojego pupila. Dziękujemy za wszelką aktywność na naszym fanpage’u oraz przygotowanie filmów z testowania. Zapraszamy do aktywności w kolejnych kampaniach.

Wszystkim laureatom gratulujemy i dziękujemy!

Zespół Streetcom

Powrót <