Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

27.02.2015

Ekspert Miesiąca Styczeń

Magdalena Błocińska – Ekspertką Miesiąca stycznia 2015 roku! Poznajcie naszą zwyciężczynię!

Magda dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2011 roku. Jak sama mówi, bardzo lubi poznawać nowych ludzi, dzielić się z nimi swoimi opiniami i spostrzeżeniami na wiele różnych tematów. Postanowiliśmy przyznać Magdzie tytuł Eksperta Miesiąca za wyjątkową aktywność w kampanii neokartki Envelo! Nasza Ekspertka Miesiąca, uzbierała aż 4500 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów. Magda zwróciła naszą uwagę, swoją aktywnością w kampanii oraz wieloma opiniami zamieszczonymi na naszym fanpage’u. W czasie trwania projektu, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Dziękujemy za aktywność:

http://on.fb.me/1DZ4Pzy

http://on.fb.me/180Z5a9

http://on.fb.me/1ESZZ3K

http://on.fb.me/1ANeK7r

http://on.fb.me/1GxntMS

http://on.fb.me/1LL75eR

http://on.fb.me/1wi2qI5

http://on.fb.me/1Dtaaw4

http://on.fb.me/1DtacnP

http://on.fb.me/1BYoIGe

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Magdę:

1. Jestem Ekspertem, bo lubię dzielić się z innymi swoimi opiniami i spostrzeżeniami na dany temat.

2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że mogę wypróbować daną rzecz zanim zdecyduję się na jej zakup.

3. Na co dzień zajmuje się pracą i domem.

4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że mam możliwość poznawania nowych ludzi, rozmawiania z nimi i dzielenia się swoimi opiniami.

5. Najchętniej spędzam czas z bliskimi i przyjaciółmi, choć moim hobby jest fotografia, której poświęcam sporo czasu.

6. Moje marzenie to bycie mamą, taką pełno etatową 😉 Mam dwoje przybranych dzieci, ale ponad życie pragnę mieć swoje własne.

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń !!!

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów stycznia! Sprawdźcie, czym wyróżniły się nasze laureatki:

Magdalena Peplińska, otrzymuje wyróżnienie za kampanię Envelo. Dzięki zaangażowaniu Magdy w ten projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych dla Klienta opinii. Magda bardzo aktywnie działała online, między innymi na naszym fanpage’u, gdzie dzieliła się opiniami oraz wrzucała zdjęcia związane ze swoimi działaniami w kampanii:

http://on.fb.me/1Dtbv6c

http://on.fb.me/1JPGDTN

http://on.fb.me/1vBm5I6

http://on.fb.me/1Aa4NgF

http://on.fb.me/1DZ6Qf3

http://on.fb.me/1GxnEI6

http://on.fb.me/1BfSdlv

http://on.fb.me/1BfSh4J

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za jej aktywne działania, jest Dorota Łażewska. Dorota bardzo aktywnie uczestniczyła w kampanii margaryny Naturima. Od początku z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała próbki i rekomendowała produkty Klienta. Dzięki Jej zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dziękujemy również za aktywność na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/18120jc

http://on.fb.me/1FwsDb5

http://on.fb.me/1Aa6DxU

***

Magdalena Jakimiec swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2009 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów m.in. kampanii: OralB, kapsułek piorących Ariel, serów Turek, balsamów do ciała Playboy. My postanowiliśmy wyróżnić Ją za kampanię margaryny Naturima. Uczestnicząc w projekcie, Magda przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a dodatkowo zamieściła recenzję produktu na swoim blogu:

http://diabelnieanielska.blogspot.com/2014/11/naturima-testowanie-streetcom.html

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w styczniu wyjątkową aktywnością jest Agnieszka Gabroś. W Streetcom od 2011 roku, brała udział w wielu kampaniach m.in. Ambi Pur Freshelle, kapsułek piorących Ariel oraz Razowego Kwasu Chlebowego. W każdej z tych kampanii Agnieszka wyróżniała się wysoką aktywnością oraz pomysłowością. Dzięki przesłanym raportom z rozmów ze znajomymi, otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych opinii. Dodatkowo Agnieszka aktywnie udzielała się na Facebooku:

http://on.fb.me/1DdqWwO

http://on.fb.me/17AMBWS

Gratulujemy Laureatkom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach! Zespół Streetcom

Powrót <