Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

29.04.2015

Ekspert miesiąca

Anna PajkaEkspertką Miesiąca marca 2015 roku!

Poznajcie naszą zwyciężczynię!

Ania dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w styczniu 2014 roku dlatego, że jak sama mówi, kocha testować wszystko, co nowe oraz nie boi się wyrażać własnej opinii. Tytułem Eksperta Miesiąca postanowiliśmy wyróżnić Anię za jej aktywny udział w kampanii Nestle JUNIOR. Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała aż 9150 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobyciu tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów. W czasie trwania projektu Ania, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca Ania otrzymuje również dzięki aktywności na swoim blogu oraz fanpage’u Streetcom:

http://druidka.blogspot.com/2014/12/testowanie-mleka-smakowego-nestle-junior.html

http://druidka.blogspot.com/2015/01/zatwardziay-cycoholik-agodnieje-przy.html

http://on.fb.me/1DVAAEc

http://on.fb.me/1bdwtwa

http://on.fb.me/1JRKxqO

http://on.fb.me/1EnpZVZ

http://on.fb.me/1GvaxFp

http://on.fb.me/1GExXuH

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Anię:

  1. Jestem Ekspertem, bo… kocham testować i poznawać wszystko, co nowe. Nie boje się przy tym wyrazić szczerej opinii – nawet, kiedy ma być bolesna.
  2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… to, że jako pierwsza mam możliwość je poznać, ocenić i polecić znajomym.
  3. Na co dzień zajmuje się… moją największą miłością – córeczką Viktorią, która testuje razem ze mną (a jeśli nie testuje, to zawsze otwiera przesyłki :)).
  4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… to, że mogę być pionierką.
  5. Najchętniej spędzam czas… z moją córeczką
  6. Moje marzenie, za miesiąc powiększy się nasza rodzina, więc pragnę by kolejna pociecha urodziła się zdrowa, rodzina była zawsze w komplecie i co najważniejsze – była szczęśliwa!

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń  !!!

 

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów marca! Oto, czym wyróżniły się nasze laureatki:

Marta Serafin otrzymuje wyróżnienie za kampanię dla Nestle JUNIOR. Dzięki zaangażowaniu Marty w ten projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych dla Klienta opinii na temat jego produktów. Marta również bardzo aktywnie działała online, między innymi na naszym fanpage’u, gdzie dzieliła się opiniami oraz wrzucała obszerną relację z testowania:

http://on.fb.me/1PWySuV

http://on.fb.me/1AfjosS

http://on.fb.me/1zcCSTC

http://on.fb.me/1GvddCZ

http://on.fb.me/1Env6W0

http://on.fb.me/1ECfjEn

http://on.fb.me/1EQangY

 

Marta dołączyła do naszej społeczności w 2014 roku. Wcześniej brała udział między innymi w kampaniach Bepanthen Baby oraz aktualnie uczestniczy w kampanii owsianek Coś na ząb marki Kupiec. Dziękujemy za aktywność.

***

Kolejną Ambasadorką, wyróżnioną za aktywne działania w naszej społeczności, jest Karolina Bylina. Karolina, aktywnie uczestniczy w naszej społeczności już od 2012 roku. Wyróżnienie otrzymuje za udział w kampanii sprayu na zamknięte powieki Optrex. Od początku z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi. Dzięki jej zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii na temat marki Optrex. Dziękujemy za wpis na blogu oraz  aktywność na naszym fanpage’u:

http://carlacosmetics.blogspot.com/2015/03/nowa-kampania-optrex-2-w-1.html

http://on.fb.me/1HYCRWz

To nie pierwszy projekt, w którym uczestniczyła Karolina, brała udział między innymi w kampaniach Razowego Kwasu Chlebowego, a także antyperspirantów adidas. Obecnie aktywnie uczestniczy w kampanii Żołądkowej Gorzkiej z figą.

***

Edyta Jarończyk do społeczności Streetcom dołączyła w 2013 roku. Postanowiliśmy wyróżnić Edytę za udział w kampanii Nestle JUNIOR. Uczestnicząc w projekcie, Edyta przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała szczegółowy raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe aktywności związane z kampanią, a dodatkowo zamieściła fotorelację z udziału w kampanii na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1JRRwjt

http://on.fb.me/1QIGF0y

http://on.fb.me/1DAGdY5

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się wyjątkową aktywnością jest Klaudia Kunc, która dołączyła do naszej społeczności w 2010 roku. Uczestniczyła już w wielu kampaniach m.in. kampanii AmbiPur Freshelle, kapsułek piorących Ariel, dermena® lash, balsamów do ciała Playboy oraz wielu innych. W każdej z tych kampanii Klaudia wyróżniała się wysoką aktywnością oraz pomysłowością. Dzięki przesłanym raportom z rozmów ze znajomymi, otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych opinii. Dodatkowo Klaudia podzieliła się zdjęciami paczki ambasadorskiej na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1HYLG2t

 

***

Gratulujemy Laureatkom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

Powrót <