Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

07.09.2010

Ekspertki Streetcom rekomendują Żywiec Zdrój Smako-Łyk

2500 kobiet z całej Polski otrzymało 45 000 litrów Smako-Łyka w 4 smakach. Streetcom Polska prowadzi kampanię marketingu rekomendacji dla firmy Żywiec Zdrój S.A.

Żywiec Zdrój Smako-Łyk to połączenie krystalicznie czystej wody źródlanej ze smakiem soczystych owoców. Produkt dostępny jest w czterech wariantach smakowych idealnie komponujących się z określonymi potrawami: truskawka – z sałatkami, zupami i deserami, cytryna – z daniami z ryb, cielęciny i kurczaka, pomarańcza – z potrawami kuchni orientalnej i śródziemnomorskiej, jabłko – z daniami z mięsa wołowego, wieprzowego i drobiu.

Do testowania napojów zostały wybrane kobiety w wieku 25-35 lat, które ściśle odpowiadają grupie docelowej produktu. To kobiety nowoczesne, wykształcone, interesujące się trendami w sztuce kulinarnej. Każda Ekspertka otrzymała 8 półtoralitrowych butelek dla siebie – po dwie z każdego smaku – i 12 półlitrowych butelek do przekazania znajomym.

Zaangażowanie Ekspertek ma na celu budowanie znajomości produktów i naturalnej więzi z marką poprzez informowanie, jak wspaniale można wydobyć smak potrawy odpowiednio dobierając do niej napój. Główną ideą akcji jest hasło: „Żywiec Zdrój Smako-Łyk pasuje do obiadu”. Aby zachęcić uczestniczki do gotowania i podawania Smako-Łyka do posiłków, oprócz samych produktów Ekspertki otrzymały też książeczki z przepisami kulinarnymi. Propozycje przygotowane przez doświadczonych szefów kuchni zawierają oczywiście informację, który produkt najlepiej pasuje do określonej potrawy.

Działania offline wspierane są aktywnościami w internecie. Na stronie dedykowanej kampanii Ekspertki opublikują własny przepis na danie wraz ze zdjęciem przyjaciół przy posiłku. Ich zadaniem jest zachęcenie jak największej liczby znajomych do odwiedzania strony i oddawania głosu na ich propozycję. Główną nagrodą w konkursie jest weekend Spa dla dwóch osób. Kampania potrwa 5 tygodni.

Powrót <