Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

23.03.2011

LG rozpoczyna współpracę ze Streetcom

Nowy smartphone z portfela LG – LG Swift Plus P500,  to połączenie najnowszych aplikacji Google i najbardziej zaawansowanej wersji systemu Android. Co ważne jest to pozycja dostępna dla masowego Klienta w przystępnej cenie.

Kampania marketingu rekomendacji rozpoczęła się z początkiem marca i została podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich bazuje na współpracy z blogerami, drugi natomiast skierowany jest do szerszej grupy Ekspertów Streetcom.

W pierwszym etapie autorzy blogów o różnej tematyce (nowe technologie, gadżety elektroniczne, turystyka, moda, stylizacja) otrzymali telefony LG Swift Plus P500 do przetestowania i napisania szczerej recenzji. Dodatkowo, mają oni za zadanie zorganizować konkurs dla swoich czytelników. Nagrody i mechanikę konkursu dostarcza Streetcom wraz z LG.

Drugim etapem kampanii było zaproszenie ściśle wyselekcjonowanych Ekspertów Streetcom na dedykowaną, multimedialną platformę www. Na tej stronie zawarte były wszystkie informacje nt. telefonu, jego właściwości, danych technicznych oraz wszystkich niezbędnych parametrów. Eksperci mieli za zadanie  między innymi zapoznać się z funkcjonalnościami, porównując je z wiedzą na temat konkurencyjnych  telefonów oraz dyskutować na ten temat na forum dyskusyjnym na streetcom.pl. Najaktywniejsi otrzymają LG Swift Plus P500.

Jest to pierwsza z czterech odsłona kampanii. W późniejszych zostaną przedstawione kolejne rozwiązania mobilne LG.

Powrót <