Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

24.10.2013

Lista Ekspertów Miesiąca

Anna Kwaśniak Ekspertem Miesiąca w październiku 2013 roku!

Gratulujemy i z przyjemnością przedstawiamy Wam sylwetkę Ani.

Witamy kolejną Ekspertkę Miesiąca. W październiku została nią Anna Kwaśniak. Gratulujemy! Ania należy do naszej społeczności od 2011 roku. Na tytuł Eksperta Miesiąca zapracowała między innymi bardzo efektywnym uczestnictwem w kampanii kosmetyków do makijażu Mary Kay. W trakcie kampanii była niezwykle aktywna na Facebooku. Włączała się w dyskusje i opiniowała działania innych użytkowników, często wyrażając swoje zdanie pod postami oraz „lajkując” Aktywnie dyskutowała z innymi ambasadorami. Pochwaliła się również na FB zdjęciem otrzymanej paczki z błyszczykami, kredką i cieniami. Na forum kampanii Ania przekazała wiele cennych uwag oraz spostrzeżeń na temat testowanych produktów. Jako wzorowy ambasador marki, zarekomendowała kosmetyki wielu znajomym, co potwierdziły wypełnione przez nich ankiety. Przekazała nam rekordową liczbę raportów z rozmów z koleżankami i członkami rodziny. Ponadto wyróżniła się zaangażowaniem w dodatkowe zadania w kampanii. Na swoim profilu zademonstrowała pomysły na oryginalne makijaże wykorzystujące kolorowe kosmetyki MaryKayAtPlay oraz udostępniła link do gry dedykowanej marce.

Dziękujemy i z wielką radością przyznajemy Ani Kwaśniak tytuł Ekspertki Października. Otrzymuje również dodatkowe 1000 punktów. To pozwala Ani wspiąć się na najwyższy poziom w hierarchii Ekspertów Streetcom. Z liczbą 4 750 punktów zostaje Ekstra Ekspertem, co daje jej szereg przywilejów i pierwszeństwo w rekrutacji do nowych kampanii Streetcom, jeśli będzie odpowiadała poszukiwanej grupie ambasadorów .

Zadaliśmy Ani kilka pytań:
1. Jestem Ekspertem, bo daje mi to możliwość testowania nowości.
2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że nie testuję ich tylko ja, Zawsze dostaję coś, aby podzielić się ze znajomymi.
3. Na co dzień zajmuję się opieką nad synkiem i domem.
4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem dreszczyk emocji związany z każdą nową paczką i jej zawartością.
5. Najchętniej spędzam czas z rodziną i najbliższymi znajomymi na długich pogawędkach.
6. Moje marzenie to czasem zatrzymać czas i cieszyć się chwilą.

Wyróżniliśmy również Najbardziej Aktywnych Ekspertów października! Oto oni:

1.Dominika Rożnowska brała udział w kampanii kosmetyków Mary Kay. Przede wszystkim wyróżniliśmy ją za aktywność na Facebooku. Udostępniała na fanpage’u Streetcom zdjęcia paczki z testowanymi kosmetykami. Brała udział w dyskusjach użytkowników nie tylko na FB, ale i na forum kampanii. Wypełniła wiele raportów z rozmów ze znajomymi i koleżankami. Była także aktywna przy wykonywaniu wszystkich dodatkowych zadań w kampanii Mary Kay. Na swoim profilu na Facebooku udostępniała grafiki oraz filmy z makijażami wykonanymi kosmetykami MaryKayAtPlay. Dominika bardzo poważnie potraktowała raport końcowy oraz raporty z rozmów, przekazując niezwykle cenne uwagi. Ponadto jej znajomi potwierdzili rekomendacje, dzięki czemu Dominika otrzymała dodatkowe punkty w programie Ekstra Ekspert.

2.Marta Gadon uczestniczyła w kampanii kosmetyków Mary Kay. Tytuł Najbardziej Aktywnego Eksperta w październiku 2013 zdobyła dzięki swojemu zaangażowaniu. Włożyła bardzo dużo zapału w kampanię, wypełniając wiele raportów z rozmów oraz wykonując dodatkowe zadania i aktywności. Dzięki niej wiele osób mogło poznać kosmetyki MaryKayAtPlay. Rekomendacje Marty potwierdziło większość jej rozmówców. Marta chętnie działała również na streetcomowym fanpage’u na Facebooku. Udostępniła tam zdjęcie paczki z kosmetykami. Ponadto żywo udzielała się na forum.

3.Marta Śmiech uczestniczyła w kampanii kosmetyków Mary Kay. Należy zarówno do społeczności Ekspertów, jak i do Streetcom Blog Team. Aktywność Marty można było w związku z tym zauważyć nie tylko na naszym fanpage’u , ale i na jej blogu kosmetycznym. Co ciekawe, bardzo szybko podjęła działania kampanijne. To ona jako pierwsza udostępniła zdjęcie otrzymanej paczki na fanpagu Streetcom. Blog Marty podczas kampanii wzbogaciły recenzje kosmetyków MaryKayAtPlay:
http://martuszkowemakijaze.blogspot.com/2013/09/recenzja-kosmetykow-mary-kay.html
oraz wiele informacji o nowościach i propozycje pięknych makijaży z zastosowaniem rekomendowanych kosmetyków:
http://martuszkowemakijaze.blogspot.com/2013/08/jestem-ambasadorka-mary-kay.html
http://martuszkowemakijaze.blogspot.com/2013/09/powoli-zbliza-sie-jesien.html.

Marta wzorowo wypełniała zadania i obowiązki Ambasadorki. Przekazała wiele raportów z rozmów oraz wyczerpujący raport końcowy. Wykonała wszystkie dodatkowe zadania obowiązujące w kampanii. Dzięki niej pokaźna grupa amatorek kolorowych makijaży poznała i przetestowała na własnej skórze kosmetyki Mary Kay.

4.Magdalena Owczarek, kolejna Najbardziej Aktywna Ekspertka października z pełnym zaangażowaniem brała udział w kampanii Mary Kay, wypełniając na bieżąco wiele raportów z rozmów z koleżankami. Przesłała nam skrupulatnie wypełniony raport końcowy. Wykonała także zadania dodatkowe związane z kampanią i aktywnie udzielała się na forum kampanijnym. Ponadto Magdalena była aktywna na fanpage’u Streetcom na Facebooku, gdzie udostępniła piękne zdjęcia Paczki Ambasadorskiej oraz komentowała zdjęcia innych Ambasadorów.

WSZYSTKIM ZWYCIĘŻCZYNIOM GRATULUJEMY!
ZESPÓŁ STREETCOM

Powrót <