Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

28.02.2017

Ekspert miesiąca

Patrycja Zawierucha – Ekspertką Miesiąca stycznia 2017 roku!

Poznajcie zwyciężczynię tego miesiąca!

 

Patrycja dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2015 roku. Od czasu dołączenia do naszej społeczności Patrycja brała udział  w kampanii ciasteczek belVita i SKYN, za którą postanowiliśmy wyróżnić Patrycję.

Nasza Ekspertka Miesiąca uzbierała 6 700 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

W czasie trwania kampanii Patrycja przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca otrzymuje również dzięki wyjątkowej aktywności na naszym fanpage’u i swoim Instagramie:

http://bit.ly/2lO5AWU

http://bit.ly/2lNKisw

http://bit.ly/2mCF6H5

http://bit.ly/2l4eJO0

 

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Patrycję:

Jestem Ekspertem bo … lubię nowe wyzwania i mam sporo wolnego czasu. Każda kampania to nowa przygoda i dobra zabawa.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów … możliwość sprawdzenia nowości, później kupując daną rzecz wiem, że będą to dobrze wydane pieniądze. Lubię dzielić się opinią na temat danego produktu, bo wiem, że może być dla kogoś bardzo przydatna.

Na co dzień zajmuje się … domem, ogrodem i moim wspaniałym psiakiem :)

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem ….. czas oczekiwania na kampanię i ten dreszczyk emocji czy się dostanę. Później słyszę, że kurier dzwoni i już wiem, że będzie się działo. Kocham paczki, na które rzucam się jak dziecko. Bycie ekspertem to dla mnie duże wyróżnienie. Możliwość wręczenia darmowych próbek znajomym daje mi dużo radości, oni je uwielbiają.

Najchętniej spędzam czas … relaksując się wspólnie z siostrą przy dobrym filmie do tego gorące kakao, pyszne ciastka i maseczki na buźkach. 

Moje marzenie to … podróż dookoła świata. Świat jest taki piękny, a ja nadal tak mało widziałam, mam apetyt na więcej.

 

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń  !!!

***

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów stycznia!

Oto, czym wyróżnili się nasi Eksperci:

 

Sandra Szota swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2016 roku. Przez ten czas wzięła udział w kampanii SKYN, za którą otrzymuje wyróżnienie.  Uczestnicząc w projekcie, Sandra przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a także zamieściła wiele zdjęć z testowania na swoim Instagramie:

http://bit.ly/2lY52j0

http://bit.ly/2m2yqFx

http://bit.ly/2mCzpIW

http://bit.ly/2lgqBri

http://bit.ly/2mvV9Hn

http://bit.ly/2lMntqC

http://bit.ly/2lMm7Mx

***


Sylwia Kamińska
 otrzymuje wyróżnienie za udział w kampanii SKYN. Dzięki zaangażowaniu Sylwii w projekt, otrzymaliśmy wiele interesujących, szczerych, wyczerpujących i bardzo przydatnych opinii. Sylwia również bardzo aktywnie działała online, zamieściła zdjęcie na swoim Instagramie oraz wpis na swoim blogu:

http://matczysko.pl/2016/10/prezerwatywy/

http://bit.ly/2lMsIGI

***

Kolejną Ekspertką, która wykazała się w styczniu niezwykłą aktywnością jest Justyna Płaczkowska, która nagrodę otrzymuje za kampanię pastylek Isla.  W tej kampanii Justyna wyróżniła się wysoką aktywnością oraz pomysłowością. Dzięki przesłanym raportom z rozmów ze znajomymi, otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych  i cennych opinii. Justyna aktywnie udzielała się również na swoim Instagramie:

http://bit.ly/2m2Lfj3

http://bit.ly/2mmphIa

http://bit.ly/2mw2Hd9

http://bit.ly/2lgAvJB

http://bit.ly/2lMnDOA

 

***

Ostatnią Ekspertką, którą chcemy wyróżnić za aktywne działania, jest Żaneta Żmuda Trzebiatowska, która bardzo czynnie uczestniczyła w kampanii pastylek Isla. Od początku z dużym zaangażowaniem brała udział w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała i rekomendowała produkt. Dzięki temu otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii. Dziękujemy również za zdjęcia na naszym fanpage’u:

 

http://bit.ly/2lMnRFq

http://bit.ly/2mCEIIG

http://bit.ly/2lqUAhb

http://bit.ly/2mvZRF8

http://bit.ly/2m2HDgU

 

***

Gratulujemy Laureatom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

 

Powrót <