Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

28.08.2014

Ekspert Miesiąca Lipca

Paulina Bagińska Ekspertką Miesiąca w lipcu 2014 roku!
Gratulujemy i z przyjemnością przedstawiamy Wam naszą laureatkę!

Paulina jest z nami od 2014 roku. Kampania sieci komórkowej Lycamobile jest jej pierwszą kampanią w Streetcom. Od początku akcji Paulina wykazywała się dużym zaangażowaniem, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam opinie swoich znajomych, wykonała dodatkowe aktywności w kampanii oraz dzieliła się z nami zdjęciami na Facebooku:

http://on.fb.me/1owuND1

http://on.fb.me/1AfThmH

http://on.fb.me/1oPTwBv

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Paulina uzbierała aż 12400 punktów, uzyskała rangę Pro-Eksperta oraz szereg przywilejów i pierwszeństwo w rekrutacji do nowych kampanii Streetcom. Ponadto za swoją aktywność w kampaniach i zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca uzyskuje 1000 dodatkowych punktów. Jesteśmy pewni jej zaangażowania w kolejnych kampaniach. Dziękujemy Paulina!

Zadaliśmy Paulinie kilka pytań:

1. Jestem Ekspertem, bo… lubię testować nowości wypuszczane na rynek.
2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… sama możliwość testowania jest już przyjemna, dzięki możliwości uzyskania szansy na testowanie danego produktu mogę na własnej skórze przekonać się, czy rzeczywiście jest on odpowiedni dla mnie, nie tylko z opinii innych. Drugą bardzo istotną rzeczą jest fakt, że nie tylko ja mam szansę testowania, ale również moi znajomi.
3. Na co dzień zajmuje się pracuję, uczę się.
4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… możliwość testowania produktów i dzielenia się swoimi opiniami z innymi.
5. Najchętniej spędzam czas… przy dobrej książce i herbacie oraz dobrym towarzystwie.
6. Moje marzenie… nie mam marzeń, mam tylko cele, do których dążę.

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów lipca!
Oto, czym wyróżnili się nasi laureaci:

Karolina Pietrała w Streetcom od 2009 roku. Ambasadorka w kampaniach: Mentos Pure Fresh, AXE, balsamów do ciała Playboy oraz środków czystości DUCK, za którą postanowiliśmy wyróżnić Karolinę. Karolina przesłała nam wiele raportów z rozmów, dzieliła się swoją opinią na Facebooku oraz zamieściła wpis na blogu, który prowadzi.

http://bit.ly/1rusw8P

Dziękujemy i gratulujemy!

Zuzanna Malinowska przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2009 roku. Od tego czasu aktywnie uczestniczyła w wielu naszych kampaniach: Johnson’S Baby, Winiary, Razowy Kwas Chlebowy oraz kampanii sieci komórkowej Lycamobile, za którą otrzymuje tytuł najaktywniejszego Eksperta. Zuzanna przekazała wiele opinii znajomych, wypełniając raporty z rozmów. Podzieliła się z nami zdjęciami otrzymanej paczki oraz dodała wpis na blogu, który prowadzi:

http://bit.ly/1kDiHqy

http://on.fb.me/Vm2Uki

Dziękujemy za aktywność i gratulujemy wyróżnienia!

Marta Klasik w Streetcom od kwietnia 2014 roku. Uczestniczyła w kampaniach: Bepanthen Baby Maść Ochronna, kampanii balsamów do ciała Playboy oraz środków czystości DUCK. Właśnie za udział w kampanii DUCK postanowiliśmy wyróżnić Martę. Spełniła wszystkie zadania Ambasadora, przekazała nam opinie znajomych, dodatkowo zamieściła wpisy na swoim blogu:

http://bit.ly/1sXajlo

http://bit.ly/1oLCDCW

http://bit.ly/1AfYaMG

Dziękujemy za zaangażowanie w kampanie.

Ewelina Galot w Streetcom od 2010 roku. Ambasadorka w kampaniach: Ambi Pur Freshelle, Colgate Sensitive Pro-Relief, Żywiec Zdrój Smako-Łyk, L’Oréal Paris, PurinaONE, kosmetyków Avon oraz w kampanii DUCK, za które otrzymuje wyróżnienie. Dziękujemy za wszystkie przesłane raporty z rozmów, aktywność na naszym fanpage’u oraz wpisy na blogu:

http://bit.ly/Vm5JBX

http://bit.ly/1sY6o9Q

Dziękujemy za aktywność. Gratulujemy! :)

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!
Zespół Streetcom

 

Powrót <