Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

29.12.2014

Ekspert Miesiąca Listopad

Nina Walocha LeszczyńskaEkspertką Miesiąca listopada 2014 roku!

Poznajcie zwyciężczynię tego miesiąca!

Nina dołączyła do grona Ambasadorów Streetcom w 2013 roku. Wybrała społeczność Streetcom, gdyż jak sama mówi „lubi wiedzieć, co w trawie piszczy”, a dzięki byciu w gronie Ekspertów, ma dostęp do nowości rynkowych, co sprawia, że zdecydowanie wyróżnia się na tle znajomych i jest uznawana za liderkę opinii.

Nasza Ekspertka Miesiąca, uzbierała aż 20 350 punktów, co daje jej tytuł Ekstra-Eksperta. Dzięki temu może liczyć na wiele przywilejów oraz pierwszeństwo w rekrutacji do naszych nowych kampanii. Ponadto za swoją aktywność w akcjach Streetcom i zdobyciu tytułu Eksperta Miesiąca otrzymuje dodatkowe 1000 punktów.

Nina zwróciła naszą uwagę, swoją aktywnością w kampanii antyperspirantów adidas oraz kampanii filmu Sędzia. W czasie trwania kampanii, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywała nam ich opinie oraz wykonała wszystkie dodatkowe aktywności. Tytuł Eksperta Miesiąca, Nina otrzymuje również dzięki wyjątkowej aktywności na fanpage’u Streetcom:

http://on.fb.me/1DLEJAB

http://on.fb.me/1wEYm84

http://on.fb.me/13xcIws

http://on.fb.me/1wK7d7h

http://on.fb.me/1sE2SEu

http://on.fb.me/1z2Un7G

http://on.fb.me/1zrpYPm

http://on.fb.me/1xrbRdt

http://on.fb.me/13xd0U8

http://on.fb.me/1szmuns

http://on.fb.me/1BXzVWZ

http://on.fb.me/1uYgTYY

http://on.fb.me/1uSaai1

http://on.fb.me/13xghmt

http://on.fb.me/1AaD97h

http://on.fb.me/1BXDufH

http://on.fb.me/1uYku9h

A teraz krótka ankieta, wypełniona przez Ninę:

1. Jestem Ekspertem, bo… lubię wiedzieć, co w trawie piszczy. Dzięki Streetcom jestem na czasie, a nawet krok do przodu, co zdecydowane wyróżnia mnie na tle znajomych i sprawia, że jestem liderem opinii.

2. Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że moja opinia ma znaczenie i wpływa na produkt końcowy, dzięki temu jakość produktów dostępnych na rynku się poprawia.

3. Na co dzień zajmuje się… godzeniem wielu życiowych ról – matki, żony, pani domu, specjalisty oraz oczywiście kobiety, a w wolnych chwilach również Ekspertki Streetcom :)

4. Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… moment, kiedy przychodzi paczka – zawsze jestem tym bardzo podekscytowana! Później jest tylko lepiej, bo tymi dobrociami dzielę się z najbliższymi – czuję się wtedy jak Mikołaj :).

5. Najchętniej spędzam czas… z moją rodziną, bo uważam, że najlepsze, co możemy dać innym to wspólnie spędzone chwile i uśmiech, co więcej wierzę, że wraca to do nas z podwójną siłą :).

6. Moje marzenie… Na chwilę obecną marzę o szczęśliwym rozwiązaniu ciąży i przespanych nocach po porodzie J Trzymajcie więc kciuki i życzcie mi powodzenia! :)

Dziękujemy za zaangażowanie w społeczności Streetcom oraz udział w kampaniach. Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia marzeń  !!!

Wybraliśmy także najbardziej aktywnych Ekspertów listopada!
Oto, czym wyróżniły się nasze laureatki:

Monika Wierzbowska, otrzymuje wyróżnienie za kampanię filmu Sędzia. Dzięki zaangażowaniu Moniki w tę kampanie, otrzymaliśmy wiele szczerych, wyczerpujących opinii na temat filmu. Dodatkowo Monika bardzo aktywnie działała online, między innymi na naszym fanpeg’u, gdzie dzieliła się opiniami oraz wrzucała zdjęcia związane ze swoimi działaniami w kampanii:

http://on.fb.me/1xrbZtj

http://on.fb.me/1Gsg8Pc

http://on.fb.me/1wKaELo

http://on.fb.me/139ng4h

http://on.fb.me/13xfi5G

http://on.fb.me/1BWVTXf

Monika dołączyła do naszej społeczności w marcu 2014 roku. Wcześniej brała udział między innymi w kampanii Razowego Kwasu Chlebowego.

***

Kolejną Ambasadorką, którą chcemy wyróżnić za jej aktywne działania, jest Gabriela Nieścior. Gabriela bardzo aktywnie uczestniczyła w kampanii dla antyperspirantów adidas. Od początku z dużym zaangażowaniem brała udział w akcji, chętnie dzieliła się swoimi opiniami ze znajomymi, którym rozdawała próbki i rekomendowała produkty. Dzięki zaangażowaniu w projekt, otrzymaliśmy wiele ciekawych i cennych opinii na temat antyperspirantów adidas. Dziękujemy również za aktywność na naszym fanpgae’u:

http://bit.ly/1J1LBtG

http://on.fb.me/1zrwtS3

http://on.fb.me/1AaETxs

http://on.fb.me/1zrwLsg

http://on.fb.me/1wKdJuR

To nie pierwszy projekt, w którym uczestniczyła Gabriela. Od 2013 roku, kiedy dołączyła do grona naszych Ambasadorów, brała udział między innymi w kampaniach: balsamów do ciała PLAYBOY, dermena® lash, środków czystości WC Duck oraz serów TUREK.

***

Monika Padel swoją przygodę ze Streetcom rozpoczęła w 2009 roku. Przez ten czas wzięła udział w wielu projektach dla naszych Klientów. My postanowiliśmy wyróżnić Monikę za kampanię filmu Sędzia. Uczestnicząc w projekcie przekazała nam wiele raportów z rozmów ze znajomymi oraz przygotowała wyczerpujący raport końcowy. Wykonała również wszystkie dodatkowe zadania związane z kampanią, a ponadto aktywnie udzielała się na naszym fanpage’u:

http://on.fb.me/1AnFABN

http://on.fb.me/1szsQmS

http://on.fb.me/1uYpD1e

***

Ostatnią Ekspertką, która wykazała się w listopadzie wyjątkową aktywnością jest Weronika Knap. Weronika rozpoczęła przygodę ze Streetcom w 2013 roku. Kampania antyperspirantów adidas jest pierwszą kampanią, w której uczestniczyła. Od początku akcji Weronika wykazywała się dużym zaangażowaniem, przeprowadziła wiele rozmów ze znajomymi, sumiennie przekazywał nam ich opinie. Dodatkowo Weronika podzieliła się z nami zdjęciami z testowania na Facebooku oraz zamieściła recenzję produktu na swoim blogu:

http://weronkaa84.blogspot.com/2014/10/kampania-adidas.html

http://on.fb.me/1uSiCOt

http://on.fb.me/1J1VB62

Obecnie Weronika uczestniczyła również w kampanii Ballantine’s Brasil oraz kampanii neokartki Envelo.

***

Gratulujemy Laureatkom i dziękujemy Wam wszystkim za aktywny udział w naszych kampaniach!

Zespół Streetcom

 

Powrót <