Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

29.12.2014

MegaRed – dobroczynne działanie kwasów Omega-3

Firma Reckitt Benckiser, producent marki MegaRed, skorzysta z usług agencji marketingu rekomendacji Streetcom. Do kampanii zaproszonych zostało 1,5 tys. Ambasadorów Streetcom, którzy przetestują suplement diety MegaRed, bogaty w kwasy Omega-3.

MegaRed to nowy suplement diety, który odniósł duży sukces w Stanach Zjednoczonych, do Polski został wprowadzony na początku tego roku. Innowacją wyróżniającą go spośród innych dostępnych na rynku preparatów jest olej pochodzący w 100% z kryla antarktycznego, który jest bogatym źródłem kwasów Omega-3. Jego pozytywny wpływ na zdrowie serca, utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu i prawidłowego ciśnienia tętniczego, został potwierdzony naukowo.

Kampania wystartowała w połowie grudnia i potrwa 5 tygodni. Ambasadorzy Streetcom, wybrani do kampanii, jak i ich znajomi będą mieli możliwość poznania dobroczynnego działania produktu. Rekomendacje prowadzone będą zarówno w świecie rzeczywistym jak i w mediach społecznościowych.

Dzięki kampanii, kontakt z produktem będzie miało prawie milion konsumentów.

MegaRed zawiera kwasy tłuszczowe Omega-3 EPA i DHA, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Korzystny wpływ na serce występuje w przypadku dziennej porcji 250 mg EPA i DHA. Utrzymanie właściwego poziomu trójglicerydów występuje w przypadku dziennej porcji min. 2 g EPA i DHA. Utrzymanie prawidłowego ciśnienia tętniczego występuje w przypadku dziennej porcji min. 3 g EPA i DHA.

 

Powrót <