Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

09.06.2014

Moje wakacje z Playboyem i Streetcom

W lipcu rusza konkurs „Moje wakacje z Playboy”, skierowany do ponad 300 tysięcznej społeczności ekspertów Streetcom. Jest to kolejny etap „Zmysłowej kampanii” balsamów do ciała Playboy, realizowanej przez Streetcom.

W pierwszym etapie udział wzięło 2000 Ambasadorek w wieku 18 – 24 lata z największych miast w Polsce. Panie miały możliwość przetestowania nowych produktów Playboy – balsamów do ciała. Wyróżniają się one bogatą nutą zapachową, która długo utrzymuje się na skórze oraz dają efekt 24-godzinnego nawilżenia skóry. Panie otrzymały również zestawy próbek, którymi podzieliły się ze swoimi koleżankami.

W lipcu rusza zaś kolejny etap tej kampanii, który tym razem skierowany jest do wszystkich ekspertek Streetcom. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie z wakacji, na którym znajduje się jeden z produktów Playboy. Główną nagrodą jest bon na wycieczkę o wartości 5 000 zł do wykorzystania dla 2 osób oraz 50 zestawów produktów marki. Prace konkursowe będą mogły nadsyłać jedynie osoby zarejestrowane w społeczności Streetcom.

Do tej pory kampania swoim zasięgiem objęła prawie 2 miliony osób.

 

Powrót <