Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

26.09.2014

Streetcom dla Mary Kay

Agencja Streetcom kontynuuje rozpoczętą w 2013 r. współpracę z międzynarodową firmą kosmetyczną Mary Kay. Właśnie rusza kolejna kampania marketingu rekomendacji dla tego klienta. Tym razem Ambasadorki Mary Kay, przez kolejne pięć tygodni testować będą Zestaw do Mikrodermabrazji TimeWise®. Planowany zasięg kampanii ma wynieść ponad 300 000 kontaktów. 

Nowością tej kampanii jest także forma dystrybucji paczek ambasadorskich. Zostały do niej zaangażowane Doradczynie Piękna Mary Kay, które to osobiście przekażą produkty wybranym Ambasadorkom. Ponadto, w trakcie kampanii panie  będą miały szansę spotkać się z wybranymi Doradczyniami i otrzymać porady z zakresu pielęgnacji skóry oraz zastosowania kosmetyków kolorowych. Ambasadorki, które zorganizują takie spotkania, będą mogły zaprosić na nie swoje koleżanki i wspólnie poznać świat Mary Kay oraz otrzymać dodatkową niespodziankę.

 

Zestaw do Mikrodermabrazji TimeWise®, który testują Ambasadorki Streetcom, polecany jest szczególnie kobietom po 30 roku życia, narażonym na stres. Po jego zastosowaniu skóra twarzy staje się gładka, promienista i nabiera zdrowego wyglądu. Składniki preparatu są tak dobrane, by pobudzić mikrokrążenie i wzmocnić cyrkulację tlenu na powierzchni skóry.

Powrót <