Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

17.09.2014

Zdrowe stawy z 4Flex i Streetcom

Właśnie ruszyła kampania rekomendacji realizowana przez Streetcom dla producenta preparatu na stawy 4Flex. Ambasadorzy testować będą dwumiesięczną kurację indywidualnie dobraną do ich potrzeb. 

Do kampanii zostały wybrane osoby, które nie tylko mają problem ze stawami, ale ze względu na aktywność życiową, zawodową czy sportową narażone są na różnego rodzaju urazy. Preparat 4Flex testują osoby pomiędzy 30 a 60 rokiem życia, które chcą zadbać o sprawność swoich stawów. Każdy z Ambasadorów otrzymał produkt dostosowany do jego indywidualnych potrzeb, przewodnik oraz ulotki informacyjne dla swoich znajomych.

 

Preparat 4Flex to jedyny na polskim rynku suplement diety zawierający Fortigel® – kolagen naturalnego pochodzenia o doskonałym wchłanianiu. Białko, jakim jest kolagen, pomaga utrzymać zdrowe kości, wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej.. 4Flex występuje w 5 różnych wariantach, m.in. dla osób aktywnie uprawiających sport czy osób starszych.

 

Firma Valeant, producent 4Flex zdecydował się na współpracę z agencją Streetcom, ponieważ ta jako jedyna na rynku posiada 300 tysięczną, unikalną społeczność Ekspertów, których zadaniem jest rekomendowanie produktów oraz innowacyjny system informatyczny pozwalający na precyzyjny pomiar ich działań. Kampania ma na celu edukację dotyczącą zdrowego stylu życia i odpowiedniej suplementacji, pomagającej zachować pełną sprawność stawów przez długie lata. Estymowany zasięg kampanii to 700 000 kontaktów z marką.

 

Powrót <