Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

26.10.2009

Portal populacja.pl rekomendowany przez Ekspertów Streetcom

Streetcom prowadzi nową kampanię dla sieci telefonii komórkowej Orange, która promuje nowy portal społecznościowy www.populacja.pl z wykorzystaniem marketingu rekomendacji.

 

Kampania skierowana jest do młodzieży w wieku 16-19, z największych miast Polski, którzy są użytkownikami ofert na kartę w Orange. To osoby o towarzyskiej i otwartej naturze, posiadające szerokie kręgi znajomych, interesujące się nowościami.
Celem kampanii jest dotarcie do jak najszerszej grupy osób, zainteresowanie ich tematyką portalu społecznościowego www.populacja.pl i zaangażowanie w aktywności dostępne na stronie. Strona została stworzona, by edukować użytkowników w kwestii optymalizacji kosztów połączeń i budować z nimi długotrwałą relację.
Kampania Streetcom składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie 3000 Ekspertów, użytkowników ofert na kartę Orange POP lub Orange GO, zostało wybranych do testowania nowego portalu www.populacja.pl. Eksperci aktywnie korzystają z funkcjonalności dostępnych na stronie i oceniają ją, wypełniając ankietę w systemie Streetcom. Na podstawie uwag Ekspertów, które są zgłaszane również na forum na stronie populacji, portal będzie rozwijany.
Do drugiego etapu zostanie wybrane 1000, najbardziej aktywnych osób, które otrzymają zestawy ambasadorskie. Dzięki temu będą mogły podzielić się szeroką wiedzą, starterami i obrandowanymi gadżetami ze znajomymi. 77 finalistów wygra telefony NOKIA 2680.

– Kampanie marketingu rekomendacji dla produktów z branży telefonii komórkowej cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Młodzi ludzie interesują się nowinkami technicznymi i aktywnie uczestniczą w działaniach online. Przygotowaliśmy dwuetapową formułę kampanii, która pozwala dodatkowo zwiększyć zaangażowanie uczestników – mówi Matylda Szymalska, Prezes Zarządu Streetcom.

Populacja.pl to wiele ciekawych funkcjonalności – mikroblog, lokalizacja znajomych, klonowanie kontaktów z komórki oraz mindconnect, dzięki któremu można poznać ludzi, którzy myślą podobnie. Posiadacze telefonów w Orange POP dodatkowo mogą włączyć wybrane usługi i pakiety z rabatem, jak również korzystać za darmo z serwisu na WAP.

Powrót <