Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

04.09.2009

Streetcom wspiera akcję „Fajnie być tatą”

Streetcom objął patronat nad kampanią „Fajnie być tatą”, zainicjowanej przez portal misjatata.pl. Celem akcji, jest stworzenie ruchu na rzecz aktywnego  i odpowiedzialnego ojcostwa.

Występuje spory rozdźwięk między tym, jak oceniają siebie ojcowie, a tym, jak wygląda rzeczywistość. Aż 58% ojców twierdzi, że angażuje się w życie dziecka tak samo, jak mama (na podstawie badań TNS OBOP). Tymczasem z sondażu Dziennika “Index rozmów 2009″ wynika, że przeciętny polski tata poświęca dziecku raptem 7 minut dziennie. Akcja ma na celu promowanie aktywnego, odpowiedzialnego i nowoczesnego ojcostwa, rozumianego jako mądre i czułe podejście do rodzicielstwa i partnerstwa oraz świadome uczestnictwo w pielęgnowaniu więzi rodzinnych.

Streetcom wspiera kampanię zasięgowo i merytorycznie. Ojcowie należący do bazy Ekspertów Streetcom zostali zaproszeni do akcji i jako pierwsi mogą wyrazić opinię na temat serwisu. Oceniają portal misjatata.pl pod względem zawartości i funkcjonalności, co pomoże udoskonalić portal i dostosować go do potrzeb użytkowników. Agencja zainicjowała również konkurs foto pod hasłem “Wykapany tatuś”. Ojcowie nadsyłali zdjęcia ze swoimi pociechami, pokazujące jak bardzo dzieci są do nich podobne. Konkurs został zakończony, wyłonieni zwycięzcy otrzymają specjalnie przygotowane nagrody, ufundowane przez portal misjatata.pl.

Portal misjatata.pl to jedyne miejsce w “polskim Internecie” dedykowane tylko i wyłącznie ojcom, miejsce oferujące fachową wiedzę i porady dla ojców związane z pojawieniem się dziecka w rodzinie. Na stronie można znaleźć także rekomendacje pożytecznych i ciekawych lektur, konkursy, informacje na temat warsztatów i szkoleń, kalendarium imprez oraz pochwalić się swoim dzieckiem, wstawiając zdjęcie do galerii. Forum znajdujące się na stronie umożliwia rozmowę i wymianę opinii z innymi ojcami. Strona ma pomóc zrzeszać mężczyzn, którzy mają już na tym polu doświadczenia oraz tych, którzy są świadomi swoich niedociągnięć i pragną poszerzyć swe ojcowskie kompetencje. Ważne jest, by − tak, jak kobiety i matki − ojcowie wspierali się wzajemnie, integrowali i wymieniali doświadczeniami.

Powrót <