Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

07.11.2012

Wielkie miauuuuu! Kociarze po raz pierwszy testują karmę dla kotów PURINA ONE

Marka PURINA ONE startuje z kampanią rekomendacji karmy dla kotów. W akcji weźmie udział 2500 ambasadorów – właścicieli kotów, którzy poszukują najlepszych rozwiązań dla swoich ulubieńców.

 

Każdy z nich otrzyma do testowania zestaw produktów marki PURINA ONE i informacje na ich temat, które będzie mógł również przekazać znajomym posiadającym i kochającym koty. Kampania rozpocznie się 12 listopada i potrwa ok. 5 tygodni. Za jej przeprowadzenie odpowiada agencja Streetcom.

Ze społeczności 230 000 ekspertów Streetcom wyłoniono osoby posiadające koty, które bardzo dbają o swoich ulubieńców i poszukują najwyższej jakości karmy. Ambasadorami marki PURINA ONE stali się właściciele razem ze swoimi zwierzakami – nierozłączni i równie ważni w kampanii. W grupie ambasadorów marki PURINA ONE znaleźli się właściciele kociąt i dorosłych kotów, szczególnie kastrowanych lub tych, które przebywają przede wszystkim w domu. Otrzymają oni zestawy produktów marki PURINA ONE Indoor, Sterilcat lub Junior dopasowane do wieku kota, jego aktywności i środowiska, w którym przebywa. Ponadto ambasadorzy dostaną specjalne pojemniki na karmę i miarki do jej odmierzania. Na potrzeby kampanii został stworzony również informator, w którym właściciele znajdą zagadnienia związane z karmieniem kotów oraz wyczerpujące informacje na temat właściwości i zalet testowanych produktów.

Właściciele kotów to bardzo aktywna grupa miłośników zwierząt, zaangażowana w ich pielęgnację. Uwielbiają oni rozmawiać o swoich ulubieńcach i wymieniać się informacjami na temat ich żywienia. Dlatego w ramach kampanii każdy ambasador może podzielić się z 10 znajomymi właścicielami kotów swoją opinią na temat karmy PURINA ONE i przekazać im dodatkowe produkty marki. Prognozowany zasięg kampanii to ponad 136 000 rekomendacji wśród osób decydujących o zakupie karmy dla kotów. Oceny i opinie na temat produktów PURINA ONE oraz opisy reakcji kotów na pyszną karmę będzie można znaleźć na forum powstałym na potrzeby kampanii na stronie streetcom.pl. Marka PURINA ONE zaprasza również na stronę www.kociarze.pl dedykowaną wszystkim miłośnikom kotów.

Powrót <