Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

08.11.2011

Wojak rekomendowany przez ekspertów Streetcom

Od października piwo Wojak ma nową grupę ambasadorów, którzy testują piwo w ramach kampanii marketingu rekomendacji, prowadzonej przez agencję Streetcom.

Streetcom jest pierwszą w Polsce agencją zajmującą się marketingiem rekomendacji konsumenckich. Jest to bardzo skuteczna, sprawdzona na świecie metoda promowania i badania produktów. W wyniku kampanii producent poznaje również wiarygodne, szczere wypowiedzi konsumentów na temat marki. Do społeczności Streetcom należy prawie 200.000 osób. Są to konsumenci gotowi do poznawania nowych produktów, polecania ich znajomym i dzielenia się opiniami. Dotąd w Polsce przeprowadzono kilkaset kampanii dla produktów z różnych branż. Znajdują się wśród nich głównie marki z FMCG, w tym produkty spożywcze, artykuły dla dzieci, ale także sprzęt elektroniczny czy też usługi bankowe lub produkty ekskluzywne.
W Polsce marketing rekomendacji jako innowacyjna metoda zdobywa wciąż nowych zwolenników i poszerza zakres działania o nowe branże. Metoda jest  również alternatywą dla innych badań konsumenckich. Streetcom oferuje kompleksowe narzędzie składające się z badań marketingowych, komunikacji, realizacji kampanii i pomiaru jej efektów. Do klientów Streetcom należy wiele międzynarodowych firm i światowych marek.

Powrót <