AMBASADORKI MAREKKAMPANIA SAMPLINGOWA
EKSPERT STREETCOM
WSPÓŁPRACA Z INFLUENCERAMI


ul.Foksal 16

00-372 Warszawa

tel: +48 22 245 70 00

office@streetcom.pl

Matylda Szymalska

Prezes zarządu / CEO

Ponad 20 letnie doświadczenie w branży reklamowej. Od 11 lat zapewnia agencji wiatr w żagle, a klientom jakość i efektywność działań. Budowała consumer experience dla największych marek w regionie długo zanim to było modne. Uwielbia pracę z ludźmi i odkrywanie ich unikalnych talentów. Mentorka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kocha swoją pracę. Jednak najwięcej miejsca w jej sercu zajmują dwie córki.

Natalia Krzyśków

Client service director

Menadżerka z ponad 14 letnim stażem w opracowywaniu oraz realizacji efektywnych kampanii reklamowych. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych i polskich działach marketingu, agencjach reklamowych i domach mediowych. Laureatka trzech nagród EFFIE. Mama 2 córek. Merytoryczna, konkretna, efektywna.

Radek Wróblewski

Business development director

Posiada ponad 15 lat doświadczenia w B2B, zarządzaniu zespołem i modelowaniu procesów biznesowych. Nowe technologie to jego żywioł. Dba o rozwój produktów oraz właściwy poziom elokwencji i poczucie humoru agencji. Prywatnie wesoły tata 3 córek.

Ewa Przytulska

Global account director

Związana z branżą reklamową od 13 lat. Doświadczenie zdobywała w działach client service czołowych agencji reklamowych w Polsce. Specjalizuje się w pracy z międzynarodowymi klientami a tworzenie kampanii dla globalnych marek to jej pasja. Tytan pracy, wrażliwa dusza i pasjonatka psów.