Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

Agencja marketingu rekomendacji konsumenckich i firma badawcza Streetcom.

Firma Streetcom została założona w 2004 i jest pierwszą firmą tego typu w Europie. Agencja ma największe doświadczenie w marketingu rekomendacji. Jest jedyną firmą marketingową dysponującą społecznością ponad 380 000 sprofilowanych konsumentów, gotowych do uczestniczenia w kampaniach dla różnych produktów i usług.

W 2009 roku firma Streetcom wprowadziła zachętę do promowania najlepszych praktyk w zakresie marketingu buzz i jest autorką Kodeksu etyki Buzz Marketing. Jest również członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia WOMMA.

Od 2012 roku firma Streetcom działa na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie prowadzi pierwsze kampanie marketingowe dotyczące osobistych rekomendacji w historii tych krajów.

Agencja wciąż rozwija swoje umiejętności badawcze w ramach Streetcom Research. Przygotowała narzędzie Talk Track, jedyną na rynku do monitorowania osobistych rekomendacji.

W 2013 roku Streetcom uruchomiła także nową ofertę o nazwie Streetcom Deals, która jest przeznaczona nie tylko dla e-commerce i produktów luksusowych.