Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kilkaset udanych kampanii!

Klienci, którzy wciąż do nas wracają!

Profesjonalnie i efektywnie budujemy długotrwałe relacje między markami a konsumentami. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia marketingowe z zachowaniem zasad etycznych, dbając o indywidualne potrzeby naszych klientów.

Profesjonalizm

Wiedza i doświadczenie zdobyte od 2004 roku oraz współpraca z największymi firmami marketingu rekomendacji na świecie, pozwala nam oferować profesjonalne programy aktywacji marek oparte na poleceniach konsumenckich. Tworzymy kompleksowe strategie efektywnego dotarcia do konsumenta, z wykorzystaniem najnowszych narzędzi marketingowych. Nasze działania obejmują badania marketingowe, przygotowanie komunikacji, realizację kampanii i pomiar jej efektów.

Innowacyjność

Marketing rekomendacji jest najszybciej rozwijającą się formą marketingu. Jesteśmy pierwszą w Europie i drugą na świecie agencją marketingu rekomendacji. Posiadamy unikalną bazę ponad 300 000 sprofilowanych konsumentów, z szeroką siecią kontaktów towarzyskich i naturalną skłonnością do dzielenia się z innymi opinią o produktach. Unikalną wartością jest szeroki zasięg najbardziej wiarygodnych rekomendacji offline i online, połączony z pogłębionym badaniem konsumenckim. Wykorzystanie nowego narzędzia rynkowego pozwala efektywnie osiągać założone cele marketingowe.

Satysfakcja klienta

Satysfakcja klienta jest nadrzędnym celem naszych działań. Badamy i uważnie analizujemy potrzeby klientów. Dla każdego z nich przygotowujemy strategię działań uwzględniającą cele marketingowe, specyfikę grupy docelowej i synergię z pozostałymi kanałami komunikacji marki. Starając się budować długotrwałe relacje z naszymi klientami, dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych produktów i obsługi klienta były na najwyższym poziomie.

Etyka

Rozwój rynku wymaga budowania przez marki relacji z konsumentami opartych na uczciwości i zaufaniu. Jako członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Marketingu Szeptanego WOMMA, etykę działań stawiamy na pierwszym miejscu. Dbamy o przestrzeganie zasad uczciwego postępowania wobec naszych partnerów, klientów i pracowników. W ramach prowadzonych kampanii zawsze szkolimy i informujemy członków naszej społeczności o regułach etycznego działania. Chcąc edukować rynek i promować dobre zasady wystąpiliśmy z inicjatywą stworzenia Kodeksu Etyki Marketingu Szeptanego.