PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Piszę bloga, jak dołaczyć do społeczności Streetcom?

Do społeczności Streetcom można dołączyć wypełniając ankietę na naszej stronie w zakładce  Rejestracja. Przy pierwszym logowaniu na stronę należy podać informacje o blogu.

Jakie korzyści ma Bloger Streetcom?

Bloger Streetcom ma możliwość poznania i wypróbowania nowych produktów oraz podzielenia się swoimi opiniami z czytelnikami bloga. Wie więcej niż inni. Jako pierwszy otrzymuje informacje o produktach. Jego opinia może wpłynąć na ich rozwój.

Co to jest Blog Team?

To grupa osób, które piszą blogi o dowolnej tematyce w różnych miejscach Internetu i są jednocześnie zarejestrowane w  Streetcom. Tym samym wyrażają chęć uczestniczenia w kampaniach rekomendacji prowadzonych dla Klientów Streetcom.

Po jakim czasie dostanę produkty do testowania?

To zależy od tego, jakie kampanie prowadzimy. Każdy produkt jest przeznaczony dla konkretnej grupy docelowej. Liczba produktów do testowania jest ograniczona, więc możemy zaproponować testowanie tylko wybranym osobom spełniającym ustalone kryteria.

Co będzie jeśli nie spodoba mi się produkt?

Uczestnictwo w testowaniu jest dobrowolne. Jeśli nie akceptujesz danej marki – nie angażuj się w kampanię. Skontaktuj się z nami, jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub masz pytania. Rekomenduj produkty tylko wtedy, gdy wiesz, że zasługują na polecenie.

Czy mogę testować produkty z innymi osobami?

Możesz dzielić się z rodziną i przyjaciółmi otrzymanymi produktami lub przeznaczyć część na organizowanie konkursów dla swoich czytelników. Zasady zawsze je ustalamy z Tobą bezpośrednio przed kampanią. Produkty nigdy nie są przeznaczone na sprzedaż.

Czy jeśli wyjadę za granicę dalej mogę brać udział w kampaniach?

Niestety nie ma takiej możliwości, ponieważ przesyłki ambasadorskie wysyłamy tylko na terenie Polski.

Czy są opłaty za testowanie?

Udział w kampaniach Streetcom jest bezpłatny. Eksperci i Blogerzy nie płacą za otrzymane produkty i sami również nie otrzymują wynagrodzenia.

W jaki sposób dostarczacie produkty do testowania?

Produkty wysyłamy na wskazany adres, zazwyczaj pocztą kurierską.