PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Kremy, gadżety elektroniczne, produkty dla dzieci czy żywność - jak sprawdzić, które produkty są najlepsze na rynku? Jak dobrze wydać swoje pieniądze? Najlepszym sposobem jest przetestowanie produkty osobiście lub porada zaufanego znajomego.

Prowadzimy kampanie marketingu rekomendacji, w których uczestniczą wybrani ze społeczności Eksperci. Dostarczamy odpowiedniej grupie konsumentów pełnowartościowe produkty wraz z próbkami do testowania dla znajomych.

Uczestnicy kampanii przesyłają nam opinie o produktach. Eksperci otrzymują tylko te produkty, które im odpowiadają. Dlatego zadajemy dużo pytań, prosimy o wypełnianie ankiet.

Chcemy jak najlepiej wybrać grupę Ekspertów, aby mogli stać się ambasadorami testowanej marki, zaangażowali się w kampanię i mieli z tego dużą przyjemność. Wiemy od naszych Ekspertów, że testowanie produktów i dzielenie się opinią o nich ze znajomymi jest dobrą zabawą, inspirującym, a nawet ekscytującym przeżyciem.

Czym jest marketing rekomendacji
Początek kampanii

Otrzymasz od nas zestaw pełnowartościowych  produktów i próbek do wykorzystania w konkursach dla czytelników oraz inne ciekawe wiadomości, niespodzianki. Produkty są związane z tematyką bloga, który prowadzisz.

 

   
Czas prób

Czas poznać produkty. Otrzymany produkt musisz najpierw wypróbować, przetestować i poznać, jak działa. Czy sprawdza się w codziennym życiu? Wypróbuj i pomyśl, jak przedstawić swoją opinię na blogu – jeśli produkt spełnia Twoje oczekiwania.

Zarejestruj się już teraz

Jeśli produkt spełnia Twoje oczekiwania - rekomenduj go!

Podziel się ze swoimi znajomymi bogatą wiedzą, którą zyskasz podczas wspólnej kampanii. Dyskutuj ze znajomymi. Zawsze mów im, skąd masz produkt i jak stałeś sie Ambasadorem Marki. Swoje spostrzeżenia zapisuj w naszej bazie -najlepiej “na gorąco”- bardzo ważne sa emocje!

Finał kampanii

Podziel się z nami swoimi wrażeniami w postaci końcowego Raportu.

Opisz nam krótko opinie Twoich znajomych na temat otrzymanych produktów. Zależy nam na poznaniu opinii Twojej oraz Twoich znajomych. Wypełnimy raport będzie stanowić dokładne podsumowanie Twoich doświadczeń podczas kampanii.